hamile görünce içim sızlıyor:(((

canım benim deneyim bakalım inciri ama bizim ilk denememizde olmuştu oğlum güzel oğlum bugün markete gittik hani küçük arabalar var ya 10 tane falan küçük böyle eşimle benim ellerimiz onlara gitti sanki alıvercektik oğlumuza her gördüğüm şey onu hatırlatıyor aralık 14 te 3 ay bitcek 4 aya giricek adam olacaktı öf acaba yetmezmi 4 ay acaba korunmak

canım nasıl aldın kucağına ben bakamıyorum bile facede herkes koymuş bebeklerin resimlerini gizledim o resimleri dayanamıyorum ben

canım valla otobüs o kadar kalabalıktıki kimsede yer vermedi kadına bnm de ayakta gtmketen belim ağrıyo artık kalkmamak için istedim verdi valla.ama tanımadığım içindi rahatlığım dediğin gibi fotolarını görünce bile üzülüyorum ki çok samimi arkadaşımla aramızda 2hafta vardı şimdi onun bebeğinin 40bile çıktı görünce içim cızzz ediyor....almak istemedim hiç kucağıma annesi de kucağına al deyipte vermedi ona da kızdım zaten...sanki vermek istemiyo gibimi geldii

cnm sanırım yrn adet olucam ve hemen başlıcam incire.eşim yok haftaya gelcek tam zamanı gelmesinin:)))baakalım inşallah bana da yardımcı olur incir..

aa neden vermek istemicek canım üzülürsün diye vermemiştir ben hiç birine gitmedim gitmeyide hiç düşünmüyorum

gökçe canım benimmmm kıyamam sana yazılarını okudukça çok üzüldüm bak sana bişeyler diyeceğim olacak bebeğin hamile kalacaksın üzülme bak ben 1 senedir bekliyorum halada bekliyorum hamile görmek istemiyorudum bakamıyordum bebek arabası görünce yolumu değiştiriyordum olacak bebeğin ben 2 aydan sonra korunmadım ama genede olmadı demekki rahimin kendini toparlaması gerekiyormuş şimdi daha iyi anladım o (rahim) kendini iyi hissedince bebekde gelip yerleşiyor oraya sen de kalacaksın bence biliyomusun keşkeler daha çok bitiriyor insanı karşıdan konuşmak çok kolay onunda farkındayım ama sağlam dur olacak bak görürsün sadece allahım bana yardım et de her şeyin hayırlısını verde bebişin cennetten sana bakıyo ve seni çok seviyo bebişin kardeşini yollıyacak sana bak gör bide inciri adet esnasındada ye

doruk canım bence korunma diyicem ama doktorun bir bildiğimi var acaba !!! rahim kürtajdan sonra zor toparlarmış kendini birtane doktor çok üzmüştü beni sen kürtaj oldun belki olmaz coçuğun diye eve geldim ağla ağla ama inanmayacaksın kimseye sen kendine inana en iyi bildiğin ve hissettiğin kendinin olandır buna inana bak( bence korunma) ben kürtaj olduktan sonra doktor 2 adet geçir ve korunmayı bırak dedi ben ocaktan beri biraktım hiç korunmadım nerdeyse bir sene olacak ama 10 cu ayda hamile kaldım sende kalacaksın kıyamam ya insanın eli gidiyo bende bebek kilotları vardı dantelli dantelli elim hep onlara gidiyodu son bir aydır hiç bişey bakmamaya karar verdim halada bakmıyacağım daha hiç bişey belli değil daha sonra üzülmek istemiyorum önceki gibi

kızlar bakın görürüsünüz hepimizi bebişi olacak ve biz onların resimlerini burada yayınlayacağız bakın görürsünüz hep biryerde toplanacağız bende hamile kadığınızı duyunca hediyeler alıp yollıyacağım söz

cnmmm inanıyorum allahım doğru zmanı bekliyo ksımetim bekliyor.hayırlısı olsun hepimiz için.tamam adet olmadım daha 4ünde olmam gerekiyo.olunca inciri ihmal etmicem

konu sahibi alooo:)

bak tatlım geçmişi geçmişte bırakmalısın...keşkelerle meşkelerle yaşarsak beynimiz bi nefes alamaz bebekte gelmez..

önceki hamileliğinle alakalı nette hesap falan yapmayacağına dair yemin et..o sayfa kapandı..kapatki

yeni sayfa açabil..

bizimde test sonuçlarımız iyi ama bebek gelmiyo

bakıyo sıpa en uygun zaman nezamansa ozaman gelecek:)

nasılsa olacağız anne bunu kafamıza sokalım:)sağlıkla kucağımıza alacağımız günlere endekslenelim:)

bende hamile görmeye tahammül edemiyordum pat diye kendi bacım hamile kaldı,ee napiyim şimdi:)

Allaha hep dua edelim,geç olsun ama güç olmasın..sağlıklı olsunda bekleriz yaww

bilmiyrum valla artık kimseyemi vermiyo yoksa bana mı vermiyo anlamadı.valla cnm çok samımı arkadaşım gitmezsem olmazdı

benim halamın kızı doğum yaptı ben gitmedim kendi bebeğim olana kadarda kimseye gitmicem gidemem bugün rüyamda hep hasta çocuklar gördüm hep doktorlra götürüyorum acaba büyüyünce oğlum öylemi olacaktı acaba

Bende 4 gün önce 9 haftalık bebeğimi kaybettim. ömrümün en kötü gününü yaşadım hala atlatamıyorum. öyle hazırlamıştım ki kendimi.15 tatilde cinsiyeti belli olur kıyafet falan alırım diye planlar yapmıştım. bundan sonraki her günümü ona göre planlamıştım. ama ona sahip çıkamadım.kalbi durmuş dedi doktor. bu acıya mı katlanmalıydım yoksa kürtaj olmam gerçeğine mi.bunların hepsini bir gün içinde yaşadım ve yaşlandım. hep aklımda atamıyorum. herkes daha gençsiniz tekrar olur diyor. evet olabilir ama ben şimdi istiyordum.hemde çoooooooook istiyordum. kendini toparla. kürtajdan sonra en az 3-6 ay dinlen, sonra da hemen olursa. eğer şu an bebeğim yaşıyor olsaydı ben tekrar hamile kaldığımda doğmuş olacaktı.tekrar nasıl bekleyeceğim o kadar.bebeğimin acısını nasıl atacağım içimden. çoook korkuyorum artık. tekrar hamile kalsam o 9 ayı her gün yine bişey mi olacak korkusuyla nasıl geçireceğim...allahım sen büyüksün.yardım et yarabbim acımı dindir.dayanamıyorum onun yokluğuna.onu çooooooooooooooooook özledim. çok kısa bir süre bile birlikte olsak da evlat acısını öyle tattım ki.allahım herkesin bebeğini, yavrusunu korusun..

canım hiç sorma sanaa bişey söyleyim bebeğin haftası hiç önemli değil ister 9 haftalık ister 4haftalık ister 30 haftalık ama ben 33 haftada kaybettim herşeyi hazırdı odası 15 gün önce herşeyini almıştık bide beni düşün senin cinsiyeti bile belli değil ama ne olursa olsun ister 4 haftalık olsun yine senin canın herşeyin oluyor en sinir olduğum şey yine olur gençsin seni şu an kimse anlamaz hiç kimse biliyorum yaşadım senden daha acısını yaşadım doğuma gidiyorum dedim 4 yada 5 gün önce karnımda öldüğünü öğrendim canım sadece ağla ağla inan ben öyle açılıyorum ağlamanı sakın tutma o korku hepimizde var bende şu an korunma aşamasındayım maalesef

doruk canım üzülme hamile kalacaksın 4 ay bekle doktorunun vardır bir bildiği rahimin dinlenmesi kendini toparlaması gerekiyo sadece sağlıklı ve iyi beslen hani kafana taktıkça olmaz diyolarya inana ma onlara acınıda yaşa hemde doya doya oluyo bir şekilde güzel allahım veriyo sadece uygun zamanı bekliyo o kadar o zaman gelene kadarda güzel allahım bana yardım et de sakın sabır ver deme allah sabrını veririmiş ozaman sadece güzel allahım sizede verecek hilal canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm sakın kendine kızıp haksızlık yapma yoksa yer bitirir bu seni beni bitiriyodu kimseye anlatıp söyleyemiyordum zaman birazda olsa azaltıyo acısını okadar unutmam mümkün değil kesinlikle bebişlerini olacak sadece bekleyin gelecek size bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…