hamile görünce içim sızlıyor:(((

gökçe canım iyi gidiyo valla perşembe gene gidicem doktora işallah her şey yolundadır miğde bulantım çok fazla kilo verdim çok şükür diyelim bunada şükerler olsun güzel allahım sizede nasip edecek doruğa sana dualarım hep sizinle inananın kıyamam ben size olacak sadece biraz sabır doruk sabret olacak seni üzenlerede sakın acıma sustur hepsini :KK45:

canlarım yaa sormayın ilk gün ilk dakka daha durakta berbattı duymamış kadın daha duraga adımımı attım aa bebeğin napıyor dedi kaybettik dedim kadın dondu kaldı sonra personele uğradım kartı açtırmaya başlayım ben orda ağlamaya o gün berbattı herkes bakıyor böyle ayyy ama daha iiyim şimdi 8 saat ayaktayım durmadan ama ne iş yaptığımıda pek bilmiyorum aklım hep oğlumdaaaaaaa hep onu düşünüyorum işte beni güldürmek için neler yapıyorlar görseniz arkadaşlarımı ama benim canım gülmek istemiyorki hiç:KK43:((((((((((((((((((( sizler napıyorsunuz giremiyorum pek çok yorgun oluyorum ayaklarım sızlıyor deli gibi yorgunum bitkinim kuvvetim yok en çokta kalbim yüreğim yorgun kızlar 15 gün sonra 4 ayım bitecek biz yılbaşı gecesi çalışmalara başlıcaz galiba:)))))eşimi zor tutuyorum:KK1:bu arada ne var ne yok neler yaptınız

hadi bakalım güzel haberleri bekliyorum çalışmalar başladı artık :KK1: doruk 'cuğum işallah hemen kalırsın hamile

X