hamile görünce içim sızlıyor:(((

doktora gittim şimdi geldim gene üzüldüm:KK43: kese var ama cenin yok içinde dedi 4-5 haftalık daha dedi 2 hafta daha bekleyelim dedi doktor şeker tahlili yapacak doktorlar bilmiyorum ya :KK43::KK43::KK43:

doktora gittim şimdi geldim gene üzüldüm:KK43: kese var ama cenin yok içinde dedi 4-5 haftalık daha dedi 2 hafta daha bekleyelim dedi doktor şeker tahlili yapacak doktorlar bilmiyorum ya :KK43::KK43::KK43:[/Q

cnmm daha dur zaten 4-5haftada olmuyo ki korkma belki gec döllenmedir bnm de öle olmuştu başta sonra 6hfatada bi kesede bi beyazlık vardı bu bebek olcak demişti dr belki gec döllenmedir bekleyelim demişti.bence sende de gec döllenmedir korkma sakın sabret 2hfta dua et bu mübarek günde hayırlıysa zaten o gelecektir.üzülme sakın tatlım

doktora gittim şimdi geldim gene üzüldüm:KK43: kese var ama cenin yok içinde dedi 4-5 haftalık daha dedi 2 hafta daha bekleyelim dedi doktor şeker tahlili yapacak doktorlar bilmiyorum ya :KK43::KK43::KK43:

daha çok yeni eylemcim lütfen dur bakalım2 hafta bekle ne şekeri daha erken şeker tahlili ama üzülme sen bizim morelimizsin unutma

daha çok yeni eylemcim lütfen dur bakalım2 hafta bekle ne şekeri daha erken şeker tahlili ama üzülme sen bizim morelimizsin unutma

kurban olurum ben size ne bileyim ya doktor şekerine bakalım dedi erken dimi daha çok yorgunum çookkkkk:2: ama yılmak yok genede dimi yolumuza devam dua edin olurmu

kurban olurum ben size ne bileyim ya doktor şekerine bakalım dedi erken dimi daha çok yorgunum çookkkkk:2: ama yılmak yok genede dimi yolumuza devam dua edin olurmu
canım bi bildiği vardır doktorun aman herşeyi yapsınlar canım sonu güzel olsun yılmak yok tabi canım eğer benim işim daha kötü sezeryanlıyım buda olmazsa 2 -3 sene hiç olmucak zorunlu olarak beklicez

4-5 haftalık cenin yok mu? ztn o haftalarda olmazki..bn aynı snn gibi gittiğimde 6 haftalıktı ve bebeği göremeyince boş gebelik yazdı..ertesi gün hmn kürtaja alalım dedi..başka bi hastaneye gittim dr bu haftalarda yeni yeni yerleşir keseye 10 gün bekleyelm dedi..7 haftalıkken gittim bebğide gördk kalp atışlarınıda..az kalsın onlara uyup kürtaj olcaktım..7-8 haftadan önce sakın bi işlem yaptırma..bekle iyice bebeği görene kdr hiç bi zararı olmaz aksi takdirde olcak bebeğindende olursun..

cnm buralardayım annemlerdeyimmm fazla nete takılamıyorum arada giiriyorum.kursun sınavı var ders çalışıyorummm dua edin sınavı geceyim de işe başlayayımmm sen napıyosunnnn

ben napayım temizlik yaptım kocacım evde 1 hafta tatil netteyim canım sıkılıyor kimse yok:2:

cnm buralardayım annemlerdeyimmm fazla nete takılamıyorum arada giiriyorum.kursun sınavı var ders çalışıyorummm dua edin sınavı geceyim de işe başlayayımmm sen napıyosunnnn

bende daha iyim hastaydımya ne sınavı tatlım ALLAHın izniyle geçersin inşallah tatlım

doruk geldim canım buradayım doktora gittim şekerimi ölçtüler tahlillerim normal çıktı doktor 12 gün sonra gene geleceksin bakacağız dedi senden daha sonra testler isteyeceğim dedi bekleyeceğim bakalım işallah her şeyin hayırlısı olsun bir şeyi çok istemeyeceksin onu anladım artık ne istersen hayırlısını ver diyeceksin beklemek çok zor tekrar kürtaj olmak istemiyorum :KK43: ama biliyomusun içimdeki his kötü gene boş gebelik galiba tahlillerde herşey normal ama bilmiyorum:44: sen nasılsın iyimisin

doruk geldim canım buradayım doktora gittim şekerimi ölçtüler tahlillerim normal çıktı doktor 12 gün sonra gene geleceksin bakacağız dedi senden daha sonra testler isteyeceğim dedi bekleyeceğim bakalım işallah her şeyin hayırlısı olsun bir şeyi çok istemeyeceksin onu anladım artık ne istersen hayırlısını ver diyeceksin beklemek çok zor tekrar kürtaj olmak istemiyorum :KK43: ama biliyomusun içimdeki his kötü gene boş gebelik galiba tahlillerde herşey normal ama bilmiyorum:44: sen nasılsın iyimisin
canım hadi hayırlısı bakalım evet sana katılıyorum birşeyi çok istemiceksin hayatta birde ben bunu öğrendim hayal etmiyeceksin bu hayatta günlük yaşayacaksın :KK55:bakalım iyi hadi tahlillerin normal çıkmış sevindim içimizdekilere bakarsın sen iyi şey söylemez zaten nerde kötü şeyler hep onu :44: düşünürüz beni sorarsın kimi zaman iyim kimi zaman berbat :KK43:

gökay13-salsa84-eylem72-kelebek8 nerelerdesiniz kızlar

burdayim canim ben zaten calismiyorum 24 saat nete olabilirim bugun gecmis olsuna gelenlerin dirdirlarini dinledim ama bu duyguyu yasayanlardan baska kimsenin sozleri rahatlatmaya yetmiyor beni onlar konustukca tamam anladim kapatin cenenizi diyesim oluyor kotu bise soylemiyorlar uzulme sabirli ol gencler oluyor falan filan amann amannn ne diycen ki memelerim cok kotu sismis sut olusmaya baslamisti diyemidir ya

burdayim canim ben zaten calismiyorum 24 saat nete olabilirim bugun gecmis olsuna gelenlerin dirdirlarini dinledim ama bu duyguyu yasayanlardan baska kimsenin sozleri rahatlatmaya yetmiyor beni onlar konustukca tamam anladim kapatin cenenizi diyesim oluyor kotu bise soylemiyorlar uzulme sabirli ol gencler oluyor falan filan amann amannn ne diycen ki memelerim cok kotu sismis sut olusmaya baslamisti diyemidir ya
ben kimseyi istememiştim canım misafir gelenler oldu tabide ben başka odada oturdum :KK43:olabilir benim azıcık gelmişti süt sarmıştık önceden o gün geldi aklıma bak çok ağlamıştım:KK43:

X