Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

slm kullandığım jelden önce pembe leke,dr.verdiği progegestron iğnesinden sonra kahverengiye döndü neyseki dr. sorun yok dedi yarın keseyi görmeye gitcem çok heyecanlıyım birazda endişeliyim bu foruma girmesemde
ayetel kürsi duasını okuyom rabbim dualarımızı kabul etsin

canım Allah kabul etsin insallah bebeğin sana sımsıkı tutunsun annesi amin

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
ELİF (HAMİŞ) BEBEĞİNİN TUTUNMASI İÇİN

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Günaydır arkadaşlarrr saat 1 gibi doktora gidicem ne olur beni dualarınızdan eksik etmeyin hayırlı haberlerle dönmemi nasip etsin allahımm inşallahh , döndüğümde sonucu sizlerede buradan bildiririm :18::18::18::18::18::18::18::18:

çookkkkkkkk şükür çoook sükür çok şükürrrrrr allahımm sana :) Mutluyum ben mutluyum mutluyummmmmmm allaha hamd olsun hamdü senalar olsun .. Doktordan geldiğim gibi sevincimi sizle paylaşayım istedim kızlar çok sükür kesem büyümüş ve düzelmiş çok şükür . Sabahtan beri etmediğim dua kalmadı yemin ederim sileride duamdan eksik etmedim tabi, sevincimden camı acıp bağırasım var valla :) yaaa eşimle gittik hastaneye onada dedim korkudan vallahi karnım ağrıyo midem bulanıyo doktor ilk ultrasona soktuğunda nerdeyse hatim indirdim kızlar ne varsa okudum allaha şükür oda güzel haberi verdi bana bebği tam göremedim daha çok ufakmış pazartesi çağırdı kalp atışı için :) Demekkki bendede geç döllenme olmuş çünkü minik yavrumm daha çokkk çokkk yeni gelişiyormış dikkat et dedi .doktor odasından çoktığımda eşimin bakışını hiç unutamam yüzümden anlamaya çalıştı durumunu bebeğin canımmmm yaaaaa :) ala ben şöyle alttan bir gülücükle belli ettim :) bekleyen okadar çok kişi varki hasta sevincimi belli edemedim hemen :))))) allah isteyen her insana nasip etsin inşallahh kızlar Bugün böyleysem pazartesi kalp atışı için gittiğimde kendimi düşünemiyorum

İŞTE BUDA İLK ULTROSON GÖRÜNTÜMÜZZZ :)Eki Görüntüle 1180496

Ayyyy canim yeni gordum amanin minikmi bu oy oy oyyyyyy Allaha sukur canim.yerim ben onucok sevindim dikkat et kendine temizlik falan yapma.cok yorma kendini dinlen canim.masallah subhanallah.Allah boyle hep yuzunu guldursun.saglikla sihatle dogurup kucagina al insallah.dualarinda oldugumuzu biliyorum gulum sende dualarimizdasin .....tum dualarina amincanim benim

allah razı olsun bitanem, allah tüm bayanlara yaşatsın bu duyguyu ve tabi babalarada :) onları unutmamak lazım değilmi :) benim eşim bir bebek gördüğünde onun o yüzündeki hasreti sevgiyı görmek beni kahrediyordu sanki kendimi suçlu hissediyordum , herhalde onun kadar çocuk seven biri yoktur halbu ki benim bebeğim olmama gibi bir olay yoktu bir tane düşüğüm olmuştu sadece ama korkum gene düşmesiydi , gerçi bu ihtimal hala devam ediyor dikkat etmem lazım haklısın , alalha şükürler olsun şimdilik iyi gidiyormuş herşey darısı başınıza melekler, hepinizi böyle görmek istiyorum :)

Canim benim amin insallah bu mutlulugun 9 ay devam etsin sonrda bebisinin dogumuyla katlansin mutlulugunuz insallah.tabiki canim esler daha cok istiyor ama biz kadar belli etmiyolar iste.insallah hersey guzel olacak kotu dusunme canim tamammi.insallah gulum Allah hepimize nasip etsin.

Kızlar bugün yine başladı maraton 2. Yumurtlama takibi dualarınızı bekliyorum 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba hanımlar bende aranıza katıldığım için çok mutluyum hikayemi anlatayım 21 yaşındayım 1 yıllık evliyim hiç korunmadık 8 ayın sonunda doktora gittik eşimle anormal hiçbirşey çıkmadı bana 13 ocakta folbiol folik asit kullanmaya başlasım ve hemen ardından 16 ocakta ornisid vajinal fitili kullandım 21 ocakta duphaston hiç bir sonuç vermedi 21 nisanda doktorumu değiştirdim tekara 21 nisanda klomen ve duphaston verdi sonuç çıkmadı ve 6 mayısta femara verdi onu kullandım ve 16 mayısta ovitrelle iğnesini oldum yine sonuç hüsran ve doktora gitmeyi bıraktım en azından bir süreliğine çünkü ilaç kullandığım zaman daha çok umutlu oluyorum ve yine hüsran olunca çoook üzülüyorum

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
CEYDA
ELİF (HAMİŞ) BEBEĞİNİN TUTUNMASI İÇİN

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

canım hosgeldin insallah topik sana ugurlu gelir esindede sendede bir sorun yok dimi.yumurtanmı olusmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…