Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

canım hosgeldin insallah topik sana ugurlu gelir esindede sendede bir sorun yok dimi.yumurtanmı olusmuyor

ikimizdede sorun yok ama olmuyor bilmiyorum bu durum beni çok fazla üzüyor elimden bişey gelmemek dahada zor.... olacağını bilsem kafaya takmam herelde şimdi içimden bi ses umutsuzca konuşuyor :2: :2: :2:

ikimizdede sorun yok ama olmuyor bilmiyorum bu durum beni çok fazla üzüyor elimden bişey gelmemek dahada zor.... olacağını bilsem kafaya takmam herelde şimdi içimden bi ses umutsuzca konuşuyor :2: :2: :2:

Allah yardımcın olsun gülüm Bence iyi bir doktorla bebişine kavusursun cünkü yumurtan olusuyoki catlatma iğnesi vermiş esindede sorun yok bence iyi bir doktora gitmelisiniz canım.umutsuzluk yok sadece kafaya takmamız lazım cünkü tek düsüncemiz o oldu biraz kendimizi rahatlatsak belki kendiliğinden gelecek bebişler

doğru söylüyosun canm ama elimde değil nerelisiniz ben izmirdeyim izmirde doktor araştırmaya başladımda iyi bi doktor olsun istiyorum

doğru söylüyosun canm ama elimde değil nerelisiniz ben izmirdeyim izmirde doktor araştırmaya başladımda iyi bi doktor olsun istiyorum

İzmirde degilim ben gulum
.izmirde iyi bir doktor bulma imkanin cok guzel canim iyce arastir.izmirli arkadslar mutlaka bilirler.haklisin insan uzuluyo.Allah yardimcimiz olsun insallah seninde guzel haberlerini aliriz cok optum canim

Geçen haftalarda ben de ismimi söylemiştim ama listede göremedim canm :) Eklersen sevinirim adım Tuğçe.

6 haftalıkken duyduk biz tatlım bikaç doktora daha git inşallah bi yanlışlık vardır

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
ELİF (HAMİŞ) BEBEĞİNİN TUTUNMASI İÇİN

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…