Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

ekliyom gülüm Allah yavruna en yakın zamanda kavustursun insallah

Ama gulum hep ben hep benn olmuyor kendi bi sefer gitti bıraz hareketlılık yavas dendi sinirlendi hic bişey kullanmıyor benim bi tüp kapalı birinde gecıs varmıs ilk once gonal f kullancakmısım olmazsa asılama en son tup bebei dusunun dedi kac gundur kafam allak bullak oldu ya

canım benimde esimde hız sorunu var %3 bendede pko var tüplerim normalden cok kıvrımlıymıs.bizede doktor öyle dedi.Rabbim dermansız dert vermesin.bebiş için her yolu deniycez asılamada bizim için tüp bebekte bizim için.asılama tüp bebekle 2 lerine 3 üzlerine hamişler var Kaderimizde varsa elden ne gelir.haklısın bence sen esinide alıp doktora git canım doktorunlada önceden konus sorunun tek sana baglı olmadıgını esindede sorun oldugunu söylesin.sonucta hız sorunuda bebişi zorluyo biraz.ama olmayacak diye bişey yok.tek tüple hamiş kalan cok fazla gülüm.lütfen canını sıkma.gelip gececk bugünler üzüldüğümüze üzülecez bu kez
bide tıkalı tüpler için brokoli kürü önermişti saracoglu onu denesene bi canım

Son düzenleme:
Dun aktara gıttım sordum arı sutu polen onerdiler böğürtlen kökü dedim arı sutu daha faydalı dedi onu kullancam esimde tüp bebek dedi durdu anlamak istemiyo tartısıyoruz surekli

Beraber gelmiyo doktora ben annemle gidiyorum hep gelse zaten anlıcakta yok anam benim adam cok tuaf dik baslıda kime niye kapris yapar anlamam tedavı ıgne ılac bana kendi beyfendi gibi işte

Canımmmm içimi rahatlattı söylediklerin teşekkür ederim , adımı listeye eklemişsin çok çok teşekkür ederim allah razı olsun , dualarımda ve namazlarımda da sizler için dua edeceğğim sizde beni unutmayın inşlh. zaman geçmek bilmiyor sanki.... pazartesi doktora gideyim size yazarım sonucu , inşallah hayırlı haberler alırım

yasmincimmmm canım daha önceki bebeğimi 8 haftalıkken düşürdüm 2 hafta bekledik kalp atışını duyarız diye ama duymadık doktor kürtaj demişti ben 1-2 gün daha beklemek istedim ama 2 gün sonra kendi kendine sancıyla düştü malesef (((( kesem düzensizdi bebekte 4haftalık kadar büyümüştü doktor bozulmuş gebelik demişti şimdiyse 5+ 6 günlük hamileyim ve kese dün gözüktü anca ama gene düzensizlik var sanki dedi bebek zaten daha ortada yok beta hcgne bakalım dedi pazartesini bekliyorum allahım nolur ya herşey yolunda gitsin sende bende bebeğimizi kcağımıza alalaımm

Kızlar internette birşey buldum deneyin derim , daha önce başkalarındanda duymuştum, ben allahın izniyle bugün gece başlıyorum AYETEL KÜRSİ bildiğiniz gibi çok kuvvetli bir duadır ne niyet için okunursa kabul olunurmuş

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

canım benim rahatlamana sevindim kötü düsünme ne olur Allah büyük ...mutlaka haber et.güzel hayırlı haberle gel insallah yüzümüz gülsün.cok iyi nyetlisin insallah bebegin sana sımsıkı tutunur müjdeyle gel insallah...Allah razı olsun Allah kabul etsin sende dualarımızdasın.

paylastıgın Ayetel Kürsi duasını bende yaptım evlilik için yapmıstım Allaha sükür oldu.yine yapacagım insallah gülüm Allah razı olsun güzel kalplim bizim için dua paylasman ne güzel.Allah yar ve yardımcın olsun amin

Dun aktara gıttım sordum arı sutu polen onerdiler böğürtlen kökü dedim arı sutu daha faydalı dedi onu kullancam esimde tüp bebek dedi durdu anlamak istemiyo tartısıyoruz surekli

Beraber gelmiyo doktora ben annemle gidiyorum hep gelse zaten anlıcakta yok anam benim adam cok tuaf dik baslıda kime niye kapris yapar anlamam tedavı ıgne ılac bana kendi beyfendi gibi işte

haklısın gülüm Allah esini hidayete erdirsin.ama bu sadece tek taraflı fedakarlık gerektiren bişey degilki.2 taraflı olmalı.gercekten hem üzüldüm hem kızdım dilerim hakikatı görüp senin yanında olur ....bu arada tedavi süresince bizimle konusup paylasabilirsin gülüm biz senin yanında oluruz eminim ilerde esin fark edecektir seni üzdüğü.bögürtleni ben gecen ay içtim bu ay sogan kürü yapıyorum.insallah Yusuf yüzlü ve ahlaklı bir evladımız olur.onun da tedavisi olması gerek hem.Arı sütünü bi dene gülüm cok faydalı bende duydum sifa olsun amin.Allah yardımcın olsun gülüm

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
ELİF (HAMİŞ) BEBEĞİNİN TUTUNMASI İÇİN

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

oy kuzum allah razıolsun en başada benim ismimi yazmış çok sağol dualarımız kabul olur inşllhhhhhhhh seniçok seviyorum cqanımbacımmmm dua okuyacak hamile olan olmayan tüm arkaadaşlardan şimdiden allh razıolsun

Son düzenleme:
duyqummmmmmmmm... cansummmmm ceylanimmmmmmmm cansiz six. okudum sizin icin Rabbimmmmm insallah en kisa surede kucaklarinizi doldursun sizde anne olun hep hep dualarimdasiniz

allah razı olsun ayparam duygumm sizleri çok seviyorum benim bu topikten şuan hbaerim oldu ve sizler benim için dua etmiş benilisteye eklemişsinz sizler bitanesz allhm gönlünüze göre versin inşllh canlarım

allah razı olsun ayparam duygumm sizleri çok seviyorum benim bu topikten şuan hbaerim oldu ve sizler benim için dua etmiş benilisteye eklemişsinz sizler bitanesz allhm gönlünüze göre versin inşllh canlarım

Canim benim Allah sendende razi olsun herzaman aklimdasin...Allah okuyan hamis hamis olmayan herkesten razi olsun.bende seni cok seviyorum bacılarin en tatlisi...Rabbim listedeki ve listede olmayan bebek isteyen herkese annelik duygusunu yasatsin insallah hamislerde saglikli sihatli dogursun aminnnnnnn insallah Allah yuzunu guldursun duani almak nasip olsun aminnnn

Allah tüm dualarımızı kabul etsin kızlar 🙏dualara devam ben çok üzüldüm bu ay ama topladım kendimi bu ay kısmetse Rabbim nasip ederse inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

amin canım allah razıolsun senden kuzummmmmmm benimmmmm dualarımız kazbulolsun nşllah

canım benim canın sagolsun her ay yeni umut insallah Allahtan umut kesilmez.dualara devam canım.insallah bu ay Ramazanın bereketiyle gelecek yavrun insallah
Bende okudum. Allahım duaları boş döndürmez. İnşallah güzel haberlerinizi en kısa zamanda alırız.

amin okuyan agızlarınız dert görmesin Allah kabul etsin amin saglıkla sıhatle alın evladınızı kucagınıza insallah

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
ELİF (HAMİŞ) BEBEĞİNİN TUTUNMASI İÇİN

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…