Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Eki Görüntüle 1169133 merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:KK70::KK70::KK70:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:KK70: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE
EMİNE İZMİR
AYŞE
ÖZLEM
EDA

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

MELTEM (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI İÇİN:KK70:
ALEV (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİ SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMASI İÇİN:KK70:
DUYGU(HAMİŞ) :KK49:BEBEĞİNİ SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMASI İÇİN:KK70:

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

okudum ve isimleri de saydım
Beni de ekler misiniz riskli gebelikteyim ve bebeğimi almalarına izin vermedim. Şu an normale dönüyor ama hasta olabilir. Lütfen sağlıklı olması için bizim için de dua edin.

okudum ve isimleri de saydım
Beni de ekler misiniz riskli gebelikteyim ve bebeğimi almalarına izin vermedim. Şu an normale dönüyor ama hasta olabilir. Lütfen sağlıklı olması için bizim için de dua edin.
Allahkabul etsin canım özelden msj attım Allah sifa versin saglıkla kucagına al insallah Allah korusun eklerim tabi

biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:KK70::KK70::KK70:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:KK70: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE
EMİNE İZMİR
AYŞE
ÖZLEM
EDA
ASİYE
SEMA

LEYLA (HAMİŞ) :KK49:BEBEĞİNİ SAGLIKLI HAYIRLI BİR EVLAT OLMASI İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Son düzenleme:
Bu konuyu güncel tutalım nolur. Hamile arkadaşlarımız bizim içinde dua edin, isimlerimiz listede mevcut. Allahım kabul etsin inşallah, bizlerinde evlatları olsun, hayırlı sağlıklı, sizlerde sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alın inşallah.

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE
EMİNE İZMİR
AYŞE
ÖZLEM
EDA
ASİYE
SEMA

LEYLA (HAMİŞ) :KK49:BEBEĞİNİ SAGLIKLI HAYIRLI BİR EVLAT OLMASI İÇİN

Eki Görüntüle 1169133
1 ayatel kürsi okudum rabbim kabul etsin... bende hamileyim kan tahliliyle perşembe günü öğrendim. bugün kadın doğumcuma gidicem... allahım benimde sağlıklı bebegimi sağ salim kuçağıma almamı nasip etsin. ismim betül şule...

Bu konuyu güncel tutalım nolur. Hamile arkadaşlarımız bizim içinde dua edin, isimlerimiz listede mevcut. Allahım kabul etsin inşallah, bizlerinde evlatları olsun, hayırlı sağlıklı, sizlerde sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alın inşallah.
amin

KIZLAR KADIN DOĞUMCUYA GİDİCEM..
5 TE RANDEVUM DUA EDİN EMİ BANA
BEBİŞİ GÖREBİLİR İNŞ VE HERŞEY YOLUNDADIR...

Canım sonuç ne oldu? Gördün inşallah bebeğini?
gördüm tatlım ama daha çok küçükmüş düşebilirde dedi.. kansızım senelerdir folbiol ve fermat kullanıyodum. kürtaştan sonra temmuzdan beri hiç bişi içmedim dedim. hemen onları yazdı. cuma tekrar gel dedi.hem tahlil yaparızb hemde bebek tutunmuştur artık rahat görürüz dedi.kaybetmekten çok korkuyorum bunuda.. eşimde doktor ne dediyse o.. ben sana elimden gelen yardımı yapcam diyo. raporda almak istemedim. çünkü aralık ayından beri çok rapor aldım. hem izin kullandım. hem rapor aldım annem hastaydı. hem kendi hastalığım için. şimdi yine rapor alıp iş arkadaşların gözüne batmak istemedim

günaydın kızlar. muratlarımız gerçekleştiği bir güne uyanmışıktır umarım

gördüm tatlım ama daha çok küçükmüş düşebilirde dedi.. kansızım senelerdir folbiol ve fermat kullanıyodum. kürtaştan sonra temmuzdan beri hiç bişi içmedim dedim. hemen onları yazdı. cuma tekrar gel dedi.hem tahlil yaparızb hemde bebek tutunmuştur artık rahat görürüz dedi.kaybetmekten çok korkuyorum bunuda.. eşimde doktor ne dediyse o.. ben sana elimden gelen yardımı yapcam diyo. raporda almak istemedim. çünkü aralık ayından beri çok rapor aldım. hem izin kullandım. hem rapor aldım annem hastaydı. hem kendi hastalığım için. şimdi yine rapor alıp iş arkadaşların gözüne batmak istemedim
Sıkı sıkı tutunsun inşallah sana bebeğin, sağsağlim kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Bana ve tüm isteyenlere de bebek nasip etsin en yakın ve hayırlı zamanda inşalllaaahhhhh :KK68:

kızlar konuyu güncelleyemiyorum cünkü ismini yazdıran arkadaslar bir daha ugramadılar.liste uzadı ama hamile kalan varsada haber etmediler...

Sıkı sıkı tutunsun inşallah sana bebeğin, sağsağlim kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Bana ve tüm isteyenlere de bebek nasip etsin en yakın ve hayırlı zamanda inşalllaaahhhhh :KK68:
Bebegimi kaybettim dün sabah kanamam oldu

X