Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

KIzlar valla artık deliricem şiştim artık ya adet olayım sökülüp rahatlığım yada hamile haberimi alım bugün 4. Gün geçti heryanım ağrıyor ama adet ağrım kesildi hergün test negatif dün kan testim 2.95 çıktı bugün başarısıyla uyandım offf bana neler oluyor şu kist meselesini sordum doktora teş açıp iğneden sonra olurmu diye kesinlikle olmaz dedi bekleyin dedi gerizekağlımıdır zaten nedir valla pes edicem 2. Denemem de yoruldum galiba ( depresyon olucam yakında

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar bende hamileyim 1 tane okudum Allah kabul etsin, sifa versin insallah

Kizlar bende hamileyim ve okudum. Allahim kabul etsin, sifa versin insallah

Canım Allah kabul etsin agzına yüregine saglık Allah saglıklı sıhatli dogurmanı nasip etsin canım amin

canım bence degerin yükselebilir gec döllenme olabilir bence sat den 2 haftaya kadar bekle yani yükselebilir degerin hatta 2 güne belli olur yükseldiyse hamişsin insallahbeklemek zor haklısın canım insallah müjdeni alacagız inanıyorum
umutsuzluk yok canım insallah hamilesindir gülüm

Inşallah canım

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Sizler için bir tanede ben okudum canlarımmm, allah dualarımızı kabul eder insallahhhhhhhh :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:.........

bende hamileyim ama bende biraz sıkıntı var malesef pazartesi günü doktora gideceğim inşallah korktuğum gene başıma gelmez offf saatler günler gecmek bilmiyor sanki Kızlar benim adımıda linke yazarmısınız , hamileyim ama sıkıntı büyük , kulun kula ettiği dua daha çabuk olurmuş nolur dualarınızda benide unutmayın elif_ibo

ekliyom gülüm Allah yavruna en yakın zamanda kavustursun insallah

Evet gulum herkesin var bizim yok diyehergun kavga kıyamet ne duysam yapıyorum ama anlamıyor nasip benim elimde olan nedır kki.herseyın suclusu benmişim benim gunahım ne şu mübarek gunde cektıgım eziyet niyeki dua edın ne olur

benim son adet tarihim 25 Mayıs dün doktora gittim ultrosonda kese gözükmedi , alttan bakalım dedi doktor aalttan ultrosonla bakınca gözüktü ama çok minik dedi,birazda kesenin çevresi düzgün değilmiş, beta hcg ne tekrar balaım dedi gününe göre normalmi dedi bende kan tahlili yaptırdım hafta sonu olduğu için gösteremicem, 25 mayısta en son hastalandım 25 Haziran akşam 7 de kan testi yaptırdım 201 çıktı dün sabah 9 da yaptırdım bugünküde 2837 çıktı doktorum bugün demiştikti 3000 civarı çıkması normal olur demişti ,sizde sonuç normalmi? cevap verirseniz beni çok çok mutlu edersiniz çok korkuyorum çünkü 8 ay önce bozulmuş gebelik olayı yaşadım ve düşük yaptım :44::44::44::44:

1 tane ayetel kürsi okudum.hamileyim.
bende okudum cnm allah kabul etsin

bi tane daha okudum Allah kabul etsin

Allah kabul etsin kızlar okuyan agızlarınız dert görmesin saglıklı sıhatli bebişlerinizi kucaklarınıza alın insallah amin

canım esinin böyle yapması gercekten cok yanlıs üzülmekte haklısın ama Rabbim ol dediğinde olacak biz ne yapsak ne etsek bos.dua etmekten tedavizi görüp Allaha bırakmaktan baska caremiz yok.ayrıca esinde sorun varmı yani hamişliği etkileyen yada sende.bizde cift taraflı.tamam kızar eder ama bi gün olsun bari devamlı biri suclanmazki.Allah ol dediğinde olacak lütfen sende üzülme.diyom ya bi ara benim esimde beni cok üzdü.gecti gitti

canım cok üzüldüm lütfen olumsuz düsünme biliyosun psikolojide cok etkiliyo zaten ne geliyosa basımıza bu kafaya takmaktan geliyor.bence degerin güzel artmıs bak degerin haftanla uyumlu

6 hafta 1,080 - 56,000

3000 e yakın hatta.insallah bukez hersey güzel olacak 9 ay tasıyacaksın karnında yavrnu saglıkla kucagına alcan insallah durumu bildir tamam mı:26:güzel düsün güzel olsunbebegin seninle insallahhhhhhhhhhhhhhh ekledim canım adını

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
ELİF (HAMİŞ) BEBEĞİNİN TUTUNMASI İÇİN

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…