Hamam Bocegi!

Reston portakal kokulu Yağlı bi yapısı var, üzerine sıkıldığında anında öldürmüyor sen dip köşe sıkıyorsun yürüyebileceği yerlere o orda yürüdükten sonra ölüyo, sıkarken ağzını tülbentle kapa çünkü boğazı gıcıklanıyo insanın. Jel in adını hatırlamıyorum ama jel kesin al ben tavan arasına da sıktım ki apartmanda hepsi ölsün. Şimdide bifomed kullanıyorum ardiyeyi temizledikçe sıkıyorum ki gelirse yine ölsün o kokusuz.

Biliyor musun bir evde hamam böceği varsa,oturduğun binanın tamamında vardır.Çok çabuk ürer,ve her yeri sarar.Özellikle karanlık da çıkarlar hep. Kökünden halletmek istiyorsan ,ilaçlama yapman lazım. Fumigasyon ile kesin çözüm bulunur. Fumigant,kimyasal bir gazdır,bunu yaptığında o evde belli bir süre oturamazsın

Dediğim gibi diğer yöntemlerle geçiçi olarak çözüm bulursun,hiç bir zaman terk etmez.

Ya çok teşekkür ederim yorumlar için gerçekten ardı arkası kesilir mi?

Şu an nasıl kaşındığımı anlatamam gidip içerlere bakmak istiyorum ama korkuyorum vallahi.
Bütün apartmanın aynı anda ilaçlanması gerek eger tek siz yaparsanız fayda etmez komşulardan yine gelir apartmanda ki bütün evlerin merdivenlerin bahçe.catı hep ilaçlanmalı.

Allah razi olsun ilaclamayi yeni bitirdim ama ilaclarken bilr gordum.

Kafayi yemek uzereyim.. bayer jel aldim ondan kullandim sprey falan ne varsa yaptim. Yarina gorursem bu spreyden de alirim cok tesekkurler..

Gecmezse oyle yapacagiz canim cok sagol... uyuyamiyorum zaten korkudan

Bütün apartmanın aynı anda ilaçlanması gerek eger tek siz yaparsanız fayda etmez komşulardan yine gelir apartmanda ki bütün evlerin merdivenlerin bahçe.catı hep ilaçlanmalı.
Muhtemelen hafta sonu ilaclatacagiz eger hala gecmezse ev bakiyoruz tasinacagiz mecburen.

Cunku gercekten tiksindim evde gezerken ve asiri derecede kasiniyorum maalesef

Eğer yandaki fırın ilaçlamasını yaptırırsa tüm apartman da ilaçlanırsa çok iyi olur. Ben resmini attığım turuncu renkli olanı karaköyden aldım diğerini migrostan. İstanbuldaysan aklında olsun. Kolay gelsin

Hic tabletle bocek ilaciyla zaman kaybetmeyin. Hemen bir ilaclama sirketi cagirin. Gecen sene annemin evine jel ilaclama yaptirdik kesin cozum.

Şirket çağıracaksınız 6 ay rahat olacaksınız

bizde de oluyor maalesef.
denildiği gibi onlar için tablet şeklinde ilaçlar oluyor. çok etkililer.
geçen sene bir tane görmüştüm. sonra evin her odasına bir tane koydumdu. sabaha krşı ortalıkta büyük küçük ölüleri vardı.
ıyykkk... bende acayip irkilirim. ama düşünmeyeceksin. düşündükçe yapamazsınız.
ayrıca gece iyi size bişey olmamış. gece vakti sinek ilacı sıkılır mı yahu.. uyuyan insan var birde yani..

Istanbuldayim bende firin ile konustuk onlarda yeni yaptirmislar ilaclamayi sanirim o yuzden bize dadandi...
Karakoyun tam olarak neresindeydi hatirliyormusunuz?

Tesekkurler bizde durumun farkindayiz...

Cozum yolu aramaya calisiyoruz.

bu ilacı alın, evinizde ne herhangi bir böcek, nede hamam böceği görürsünüz, zaten evinizde olan böcekleri de öldürür, sonra ölülerini toplamaya başlarsınız :) biz çok çektik, en çok kapı altlarından, açık camlardan geliyordu. Ama bu ilaçla birlikte 2 aydır o kadar rahatız ki. Çok memnun kalacağınıza emin olun, eczanelerden alabilirsiniz.

Eklentiler

• bayer-garden-defansmarket-com-hasere-ilaci_min (1).jpeg.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 101
Valla napayim yaa sirazem kaydi artik yani...

Siz o tabletlerin markasini hatirliyormusunuz?

Cok tesekkur ederim...

Ayni markanin jeli varmis dun onu alip eczaneden uyguladim kendi kafama gore gordugum yerlere evde ki tum halilarida kaldirdim zaten. Bayerin di mi buda? Alayim aksam is cikisi

Cok tesekkur ederim...

Ayni markanin jeli varmis dun onu alip eczaneden uyguladim kendi kafama gore gordugum yerlere evde ki tum halilarida kaldirdim zaten. Bayerin di mi buda? Alayim aksam is cikisi

evet bayerin. tablet filan boş inanın, bunu alın çok memnun kalacaksınız... biz 2 ay önce bazı sıkıntılı bölgelere sıktık ve hala etkili. 1 tane bile göremiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…