Hamam Bocegi!

Hiç sorma boykot ediyoruz zaten herçi bütün mahalle ondan ekmek alıyor bi biz almasak ne koyar ya adamlara olsun yine de ben hiç almam :))

Ekmeğin içinden sürpriz çıkana kadar emin olamiyorsunuz maalesef..
Hoş ben razıyım ölüsüne :))))
Şimdi Ceylan gibi sekerek hizla yatağa ulaşmak zamanı :)))
Kolay gelsin..

şırıngalar var böcek için şiddetle tavsiye ederim benim evimde fırın üstü ne tablet nede ilaclama şırınga önerdi ziraatçi aldım kesin çözüm

Kayınvaliden bu yazdığını görse direk 'Gelin gelin sen cok mu temizsinde evinde böcekler var ' demezse bende hiçbir sey bilmiyorum
Ay bırak allasen yahu kadın bir süs püs gezme derdinde çok titizim diye geçiniyor ama evde tuvalet sonrası sifon çekme alışkanlığı yok bu bir ikincisi yeri sildiği bezi tezgahı lavaboyu her yeri siler yani böyle temizlik olacaksa cıkcıkcık.. yalnız içimde neler varmış görüyomusun zaten pissinde o yğzden böceklenmiştir demesin diye sırf otelde kalırımda laf söyletmem :))

Gel sen bi içini dök istersen Temizlikle alakası yok böceklerin benim annem temizlik hastasının da hastası oldugu halde cıkıyor arada bi böcek olmayan ev mi olurmuş amaaannn

Eger bitmezlerse kokenini bul, kokenini bitir yoksa bitmezler.
Mesela Rutubetli yerlerde oluyorlar, bodrum katinizda rutubetli bir ortam varsa orda olusmus olabilir mesela.
Cokta takma elbet biterler: )
Pis ve yiyecek artiklari olan yerlerde de olusabiliyorlar zaman icerisinde.
boceklerden cok urperiyorum ben..

Son düzenleme:

Ustten de olabilir ac kaldilarsa inerler komsuya :)))

Kiymanin, tavugun altına konan tabaklar var ya onlari kastettim.

Plastik tabak olur, kagida koyarsan islanir diye tabak dedim. Uzun sure koydugun yerde kalabilir, dolap alti, firin arkasi gibi.
.
Google'dan bak baska tariflerde var borik asitle yapilan. Bilimsel makale bile var :))))

Ya çok teşekkür ederim yorumlar için gerçekten ardı arkası kesilir mi?

Şu an nasıl kaşındığımı anlatamam gidip içerlere bakmak istiyorum ama korkuyorum vallahi.
yavrulama zamanı Mayıs Haziran olduğu için o dönemde bir kere ilaçlatmak yetiyor ama sonrasında iki ay arayla ikinci kere ilaçlatmak gerekiyor. ayrıca temizlikle alakası yok ne yazık ki. lavabo giderlerini kapalı tutun..

Off off şuan işe gidiyorum valla uykusuz bi şekilde eşime de gayet sert dille şu fırına söyle ilaçlama yapsınlar akşamada beraber biz ilaçlıycaz evi dedim o kadar sinirliyim ki anlatamam

Evet evet hepsini kapattım tüm gece asker edası nöbetteydim şuanda uykusuz vaziyette işe gidiyorum zaten :) teşekkürler

Ay çok sağol akşam hepsini yapıcam evi talan etmeyi düşünüyorum zaten en ince ayrıntılı noktaları. Hamam böceklerine ölüm!

Ayyy aynı dert bizdede var sadece yazları korku yasatiyolar. Buyukleri simdi cok gormuyorum ama yavrular saolsun gece banyoda cirit atiyor.. Pazar ilaclama yaptirdik tüm apartman daireler , evde henüz bir cesetle karşılaşmadım korkulu rüyamız. He bu aradada o şırıngalı ilaclari duvar kenarlarina sürün . düz duvarda bayagi kosuyolar resmen gecen hafta ranzada yatan kardesim gozunu actiginda pekde iyi bisiyle karsilasmadi karsisinda

Ay ne diyosun yaaa...

Eşimle konuştum az önce fırınla konuşacak. Bizde akşam her yeri ilaçlayacağız sonra kv geçicez bi geceleğine umarım bir daha görmem

evde 1 tane varsa bılınkı yuzlerce var arkadaslar onlar hergun onlarca cogalıyor
hele yavru varsa zaten tamamdır
tum apartman ılaclanmalı daıre basına 20-30 tl falan dusuyor genelde
sadece sen kendı evını ılaclatsan dıger evlere gıder bocekler senın evın ılac etkısı gecınce tekrar sana gelır
en ıyısı apartmanı senede bır duzenlı ılaclatmak

bıde bocekler narencıye kokusuna gelmez
hıc portakal lımon agacında bocek gordunuz mu oyle dusunun
lımon portakal yagı alın aktardan evınızın her odasına koyun
hem cok guzel kokar hemde evde gezmesını engeller

bırde tum gıder delıklerını kapalı tutun

Ay ne diyosun yaaa...

Eşimle konuştum az önce fırınla konuşacak. Bizde akşam her yeri ilaçlayacağız sonra kv geçicez bi geceleğine umarım bir daha görmem

Kendiniz kokulu ilaclama yapacaksaniz tarım ilaci satan yerlere gidip bocek turunu tarif edin en etkili olan ilaci isteyin.

Hizli davranin, onlar buyuyup cogalmadan cozmek gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…