Hamam Bocegi!

Evet iste simdi 2 3 gun bekleyip oyle yapacagiz butcemizi asmadan. Bir de o kadar yorgunum ki iki gundur bu illetle ugrasiyoruz... sabah altiya kadar asker modundaydim.

Sabahta ise gec kaldim o yuzden sinirlerim alt ust olmus durumda artik.
Benim eve de dadanmıştı bi ara.gece gexmeye çıkıyırlardı.En tiksinfiğim şey. Her yerim yara dökmüştü tiksintiden kaşıntı geliyordu.

Istanbuldayim bende firin ile konustuk onlarda yeni yaptirmislar ilaclamayi sanirim o yuzden bize dadandi...
Karakoyun tam olarak neresindeydi hatirliyormusunuz?
Karaköy'de alt geçit var tam tramvay durağının altında. Orada zirai ilaç satan dükkanlar var. Inşallah kökünü kurulursunuz.

Biz de şu turuncu kapaklı ilaçtan aldık eczaneden best on markalı faydalı gerçektn.bizm evde karafatma denilen türü vardı iğrenç pisliklerin bi kere banyoda gördüm sonra hep yatak odasında gördük gece bi sesle uyanıyoduk perdenin orda Kocaman duruyo.her gece nöbet tutuyodum hatta bi ara salonda yattık korkudan.bikaç ay arada böyle gördük filan derken sonunda çözdük bizim yatak odası bahçeye bakıyo pislikler pencereden giriyomuş e haliyle yatak odasından başka yerde pek görmemişiz.artık sineklik yaptırana kadar asla pencere açmıyorum :KK12:

Biz de şu turuncu kapaklı ilaçtan aldık eczaneden best on markalı faydalı gerçektn.bizm evde karafatma denilen türü vardı iğrenç pisliklerin bi kere banyoda gördüm sonra hep yatak odasında gördük gece bi sesle uyanıyoduk perdenin orda Kocaman duruyo.her gece nöbet tutuyodum hatta bi ara salonda yattık korkudan.bikaç ay arada böyle gördük filan derken sonunda çözdük bizim yatak odası bahçeye bakıyo pislikler pencereden giriyomuş e haliyle yatak odasından başka yerde pek görmemişiz.artık sineklik yaptırana kadar asla pencere açmıyorum :KK12:
Siyah renkli siseyi diyorsunuz degil mi?

bu ilacı alın, evinizde ne herhangi bir böcek, nede hamam böceği görürsünüz, zaten evinizde olan böcekleri de öldürür, sonra ölülerini toplamaya başlarsınız :) biz çok çektik, en çok kapı altlarından, açık camlardan geliyordu. Ama bu ilaçla birlikte 2 aydır o kadar rahatız ki. Çok memnun kalacağınıza emin olun, eczanelerden alabilirsiniz.
Bu bitiriyor mu kesin biz evimize yeni tasindik tasindigimiz ilk gun gordum acayip korkuyor tiksiniyorum sanirim kalorifer boceklerinden ufakti cunku
Esim 2 gecedir uyumuyor ben de dunden beri evi talan ettik her yere ilac doktuk ne bulursam dokecem :bicak:

Siyah renkli siseyi diyorsunuz degil mi?
Aynen üstüne sıkınca sersemliyo yuvasına dönmesine izin verirseniz diğerlerine de bulaştırıp öldürüyomuş.tavsiyem her kapı eşiğine sıkın üstünden geçtiği an etkileniyo.geçen banyoda gördüm ben müdahale edemeden kızım ağlamaya başladı ben de bunu eşiğe sıkıp kızımı emzirmeye gittim döndüğümde eşikten geri dönmeye çalışıyodu :bicak::duduk:

Aynen üstüne sıkınca sersemliyo yuvasına dönmesine izin verirseniz diğerlerine de bulaştırıp öldürüyomuş.tavsiyem her kapı eşiğine sıkın üstünden geçtiği an etkileniyo.geçen banyoda gördüm ben müdahale edemeden kızım ağlamaya başladı ben de bunu eşiğe sıkıp kızımı emzirmeye gittim döndüğümde eşikten geri dönmeye çalışıyodu :bicak::duduk:
Haha cok iyiymis ya :) hain dusman al sana bombe olmus tam :KK70: cok sagol valla aksama mahallede elimde bi koli ilaci goren ahali muhtemelen bomba yapiyorum falan sanabilir :)

Haha cok iyiymis ya :) hain dusman al sana bombe olmus tam :KK70: cok sagol valla aksama mahallede elimde bi koli ilaci goren ahali muhtemelen bomba yapiyorum falan sanabilir :)
Hangi ilac bu ben kacirdim mi fotografi falan varsa atar misiniz ben de alacam ne bulsam aliyorum psikopata bagladim iyice.

X