Hamam Bocegi!

Evet gördüğüm yavruydu. Eşimle akşam evimizi ilaçlayacağız ama apartmanın bunu kabul edeceğini sanmıyorum ne yazık ki ilaçlama yaptıktan sonra ultrasonic kovuculardan alıp takayım diyorum yaramaz mı ?

onların ıse yaradıgını dusunmuyorum
ben cazgırlık yapıp tum apartmana ılaclattırmıstım eger sız ılaclattırmazsanız sadece kendı evımı ılaclatırım sız dusunun gerısını dedım
bocek olupda nasıl yasayabılıyorlar anlamıyorum bunun ustune kabul ettıler

apartman yonetıcısı aslında bunu ayarlar dırek onunla konusun

eczanelerde kucuk kapsulde agır bı bocek ılacı satılıyor adını hatırlamıyorum
1 kapsulu 10 lıtre suya karıstırıp delıklere dokuyorsun kokunu kurutuyor resmen

Apartman aile apartmanı yabancı yok ama hepsi bir uyuz biz kimseyle konuşmuyoruz herkes bi haber yani birbirinden hiçte yanaşmazlar cimriler ki sorma.. eşimede şimdi mesaj attım apt komple ilaçlatalım konuşup diye abartma diyor biz ilaçlayalım yeter diyor. İnşallah yeter yetmezse değil apartmanı komple ilaçlatmak yakarım bile bıktım artık çünkü cinlerim trpemde modundayım

Gerekirse anneme kaçarım o otursun böcekle küçüklükten beri tiksindiğim şey hala kaşınıyorum sen düşün yani

benımde hamam bocegıne alerjım var oncekı evım 30 yıllık bınaydı pıs bı komsum vardı ondan dadanıyordu bocekler bıze
okadar ılaclattık her 6 ayda bı cıktı
bende enı sonu tasındım boceksız ev cok guzel

abartmak degıl bu ılaclatırsın evı dıger evlere dolusur hepsı
sonra gerı sıze hoopp
pıslıgı halı altına supurmek gıbı bırsey bu sonucta apartmandan gelıyor gıder borusundan gelıyor

Ya bir de bizim yan tarafımız fırın lanet olasıca.. apartmanda 35 yıllık var yıkım bekleniyor işte. Şuan şirketteyim mesela ama nasıl kaşınıyorum anlatamam millet uyuz oldum diye bakıyor uzaktan bişey de diyemiyorum pis kadın diyecekler diye çekiniyorum ay pis böcek yaa bütün hayatımın içine etti iki günde rezil!

İlaçlar ve tabletler hamaböceğini sadece öldürüyor yani gene eve geliyor ama ölü buluyorsun. Bunun çözümü mart nisan mayıs aylarında yani daha yumurtadan yeni çıkmışken ilaçlama yapmakmış. Bizde geçen sene fena mücadele ettik apartman olarak ama bu sene daha hiç yok uzak olsunlar

Ah canım ahh.. bende istiyorum ve hesapta aile apartmanı diyoruz ama mendebur apartmanı esasen.. ben kendi evimi halledeyim önce baktımcolmuyır o zaman dananın kuyruğunu kopartacağım zaten :)

sekerle karbonatı karıstırıp belırlı bolgelere koyuyorsun o bocek sekerlı karbonatı yıyor evıne gıdıyor
yuvasındayken karbonat karnında sısıp kendısını ölduruyor

bocegı kendı kendıne ıntıhar ettırtebılırsınız bu yontemle bunuda deneyın bence

Konuyu okuyamadım bile. İsmi yetti. Belediyenin ilaçlama elemanları bu konuda yardımcı oluyorlar. Hangi böcekten şikayetçiyseniz onu söyleyip ona göre bir ilaçlama yapıyorlar. Geçen sene akrep yüzünden geldiler apartmanı ilaçladılar. Çok önceleride ünideyken evi bu böcekler basmıştı. Belediyeyi arayıp ilaçlatmıştık. Şükür geçmişti. Çok geçmiş olsun cidden çok sıkıntılı durum.

Bayağı caniceymiş ama oh olsun ne var ne yok yapacağım bu akşam teşekkür ederim eşimle akşam kendi evimize darbe yapacağız bir nevi :)

Ah canım ahh.. bende istiyorum ve hesapta aile apartmanı diyoruz ama mendebur apartmanı esasen.. ben kendi evimi halledeyim önce baktımcolmuyır o zaman dananın kuyruğunu kopartacağım zaten :)
Ben binadan önce 3 kez ilaçlattım her gördüğümde artık eve ilaç Nasıl yerleşmişse su an evime arı gelse ölüyo :)

Belediyenin hangi birimi acaba?

Bayağı caniceymiş ama oh olsun ne var ne yok yapacağım bu akşam teşekkür ederim eşimle akşam kendi evimize darbe yapacağız bir nevi :)

aktardan portakal yagı da alıp odalara koyarsan ıse yarar ektradan :) senede bır de evıde ılaclatırsınız mıs gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…