Haketmediğim bir beddua aldım..

neden korkuyorsun ki.gereksiz ,sırf birisi zarar görsün diye yapılan beddular tutmazki..gerçekten birisi birinden zarar görürse o zaman tutar diye biliyorum.hani derler ya alma mazlumun ahını öıkar aheste aheste diye..
üstelik yaşıtın değil,görüşmek istemiyorsun bunu da belli etmişsin daha ne arıyor.sonrada sitemler........boşver yaaaaaa.takma kafanı...kolay mı öyle beddua tutması,hele hele haksızsa..

canım bence niyeti kötüymüş mesajlar falan senin suçun yokki üzülme iyi yapmışsın bu şekilde görüşen çoook insan var

Söyledim söylememmi ama o zaman da işte beni yalnış anlıyorsun ben abinim senin diyor ailemlede gelcektim o yüzden seni o kadar aradım ama açmadın diyor gelme ya diyorum gelmeni istemiyorum diyorum bunları evimin kapısının önünde tartışıyoruz birde evde de tektim hemen kuzenimi çağırdım erkek, öyle açtım kapıyı aslında hiç açmıcaktım ama kimo demiş bulundum

herşey anlattığın gibiye,bu adam sorunlu..
kimbilir nasıl bir psikozda,nelere inanıyor ve seni ne olarak grüp bu kadar benimsiyor belleğinde. uzak dur.
numaranı değiştir.
hasta adamla asla muhatab olma.hasta insanların ne yapacağı belli olmaz.
canım,allah kalbini bilmiyor mu
senin suçun yoksa,vicdanını sızlatıp düşünme bile..
düşündükçe olay sakız gibi büyür zaten.
takma hem düşün itin duası kabul olsa,gökten kemik yağardı derler.
boşver,cevapta verme,tamamıyle ilişkini kes.yok ol:):):)

Canım üzme kendini,kesinlikle tutmaz onun bedduası,Allah mazlumun yanındadır.Onu takma kafana,takıyorsun biliyorum ama belli etme bunu ona hiç olmazsa.

bosuna korkuyorsun o beddua agızdan cıktıgı zaman 40 gün dolasırmıs konacak bir yer bulamazmıs sonra beddua edilen kişiye gelirmiş ama beddua eden haksız oldugu icin " yarabbim bu kulunda konacak bir yer bulamıyorum dermiş"ozaman Allah "git kimin agzından cıktınsa ona kon dermiş.o yüzden canım sakın korkma.sen anlattıgına göre cok uygun davranmıssın bence sen onu allaha havale et o korksun.beddua haklıysa ancak tutar.benide öyle kayınvalidem tehdit ederdi bedduayla.ama okudum aynen böyle yazıyodu.o yüzden bence o senden korksun.sen haklısın

haksız beddua tutmaz canım
boşa üzme kendini
hem namazlı dualıda elin genç kızına ne askıntı oluyor

Çok sağolun arkadaşlar ALLAH razı olsun hepinizden içimi rahatlattınız....
Haklı olduğumu biliyorum ama edilen beddua çok üzdü beni ve çok korktum ne bilim insan düşmanına etmez böyle bir beddua desteğiniz için çok teşekkür ederim....
Numaram değişti artık o günden sonra hiç açmadım korkuyorum açmaya açmıcamda hiçbir şekilde
ALLAHım bir daha yaşatmasın

onun gözü sende ve evli sence aklından kötü şeyler geçiren bir adamın duası da bedduası da tutar mı?bence hayır..

aman tatlım korktuğun şeye bak
beddua tutar tutmaz diye bişe yok ama haklıysa tutar burda sen yerden göğe kadar haklısın
asıl o korksun seni bu kadar üzüyo ahını alırsa sonunun ne olacağı hiiç beli olmaz
sen canını sıkma

ya şekerım böle sapıklar var malesef dünya uzerınde,
özellıkle de turkıyede
sevgısıne karsılık vermeyınce böle delırıyorlar işte.

şey de, bnm hakkımda ne dusunuyosan allah sana 1000 katını versın
bak aniden nası guzel dıleklerde bulunmaya baslıcak,
kestır at cevap da verme cevaplarından da hoslanıyor o sapık.. !!

konuyu yeni gördüm canım.sen sakın üzülme.haketmediğini düşünüyorsan hiç kafana takma.bence üzerinde psikolojik baskı kurmaya çalışıyor.ayrıca ailene sapık diye anlatmış olsanda haklısın.evli barklı bir adam genç bir kızı istemediği halde bu kadar rahatsız ediyorsa sapık değilde nedir?allah onun cezasını bu dünyada verir.ahirete bırakmaz.hiç üzme kendini.böyleleri için değmez...

canım bide telefonundada engelle o sapığı, hiç duymayınca, mesaj almayınca zamanla seninde aklından çıkar yaşadıkların,düşünmezsin böyle kafana takmazsın

Beddua haksiz yere kabul olmaz canim.
Eger haksiz yere beddua ediliyorsa o döner dolasir beddua eden kisiyi bulur.
Niye bu kadar israr ediyor ki seni aramakta?
Evet sapiksin deseydin, manyakmidir nedir.
Genc bekar kizla sen ne konusacaksin be adam.
Senden bir beklentisi var diye düsünüyorum, yoksa bu kadar israrci olmazdi, utanmaz herif!
Sen iyi etmissin bacim aferin sana, ailene anlatmaktada cok iyi etmissin.
Korkma. Sende Allah'a dua et basimdan gitsin su adam diye.

Beddua kafana takma cunku o sen kabul etmiyorsun diye yapti belli zaten, aklina takma cunku her insanin bedduasi tutsaydi vay halimize canim, hem deli gibi iste nolursa olsun bosver
beddua gider kendisini bulur hic yorma kafani

şimdi bişidicem olmıcak yanı

köpeğin duası kabul olsa gökten kemık yağarmış

ayrıca haklı yere bıle olsa bedua cok kötu bırşeydır döner dolaşır bedua edenı bulur
sıkma sen canını

kurtulmuşsundur ınşallah en azından armaz artık canını üzme sen arkdaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…