Haketmediğim bir beddua aldım..

canım senin neyinki tutsun bedduası.hiç korkma etsin...herkesin bedduası tutsa ooooooo..senden hiç bir hakkı varmı yok.o yüzden rahat ol.belkide sen abi olarak görüyosun ama sanki abilikten öte bişey varmış gibi geldi.yoksa ne diye beddua etsin...boşver umursama bile...

canım ben o adamın iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.evli barklı bir adamın genç bir kızla niye arkadaşlığı olsun hemde böyle ısrarla.uzak durmakla iyi etmişsin
beddua döner dolaşır sahibini bulur canım hiç kafana takma ve o adamdan uzak durmaya devam et

tatlım saçmalama
sen gayet doğru davranmışsın. yerimseniben
niyeti gayet belliymiş ne olduğu, şimdi de kıvırmaya, seni üzmeye çalışıyor aklınca.
Allah görür herşeyi, kimin nasıl olduğunu, neyi hakettiğini. :1closedeyes:
ayrıca itin duası kabul olsaydı, gökten kemik yağardı olayına da çok katılıyorum :lepi:
hiç takma kafana canım lütfen :teselli:

ay her namazda bedduamı ediyormuş buda iy.heralde bunu takmıyorsunuz.haketmediğiniz bir bedduanın size bir zararı olmaz.var böyle hasta tipler.eşiyle konuşun diyeceğim iş büyüyecek.takıntı yapmış sizi.keşke baştan sarmasaydınız başınıza.anlayamadınızmı.hadi araması neyse.işin içine msjlar giriyorsa.burnunuza kötü kokular gelmeye başlamalıydı.şimdi bu beyefendi birde beş vakit namaz kılıyor öylemi.ne günlere kaldık.gerçi ortalık bunlarla kaynıyor.neyse açıcam yine bayrakları burda keseyim kolaylıklar diliyorum

kişinin fikri neyse zikri de o'dur. demek o sapık olarak lanse edildiğini iddia ettiğine göre sapıkça davrandığını düşünüyor.
allah kulunun içinden geçenleri bilir. senin için temiz ya; gönlünde ferah olsun bence.

Asılsız beddua sahibine tutar birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........
Niye sen,i arama sorma ilgilenme ihtiyacı duyuyormuş ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........................
Evli barklı adam dedin,seninle arasında ne gibi bir alaka olabilir üçççççççççççç...............
Bence onun niyeti bozuk gibi dörtttttttt..................................
Hiç kafana takma boşver,belliki hasta..........................

bence senin hassas tarafını bulmuş gözünü korkutup sana yaklaşmaya çalışıyor.psikolojik rahatsızlığı olabilir annenle beraber eşiyle görüşseniz belki sorun çözülür.sıkma canını ne demişler 'kim benim hakkımda ne düşünüyorsa allah ona bin katını versin'üzme kendini eminimki inançlı bir insansın Allaha sığın.

Hasta hasta şakkıdı
Delilerin ceza ehliyeti olmadığına göre onunda bedduası tutmaz bence

üzüldüğün şeye bak...onun kıldığı namaz namazmı acaba...müslüman olsa (tövbe yarabbim)sana bu şekilde davranmazdı zaten...sen bekar bi kızsın abilik böyle mi olur...sana duygu sömürüsü yapıyo besbelli...herzaman şöyle dua ederim ALLAHIM BİZLERİ KAZADAN,BELADAN,"FENA"DAN UZAK TUT diye...için rahat olsun güzelim arkadaslarında dediği gibi...allah bu tarz insanları ıslah etsin.............:Saruboceq:

teşbihte hata olmaz köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı derler ya o hesap korkma sen içini ferah tut bişiy olmaz yaradanın izniyle bedduası kendini tutar o insan müsveddesinin

fenalık yokmuş içinde hadi leeeyn:mymeka: kime anlatıyorsun çok kızdım he pis herif babasının kızımısın ki sana kontör hediye edio uyuz böyleleride hem yapar hemde su üstüneklava:klava: çıkmaya uğraşır zeytinyağı gibi töbe yaaa kızdım çok kızdım.

unutma haksız yere edilen beddua sahibini bulurmuş.namazdada beddua edildiğini ilk defa duyuyorum yalnız bu arada kafamçokkarıştı bence dengesiz birini dikkate almaya değmez. sen yüce rabbime havale et.ona allahtan akıl diliyorum sanada ondan kurtulman için yardım sabırlı ol.seni korkutmasına sana sıkıntı yapmasına izin verme.o beddua ediyorsa sen dua et dualar kabul görür ama haksız beddualar görmez:Saruboceq:

baban neden bise yapmiyor? evine kadar gelmis, ariyormus...baban bildigine gore, biseyler yapsa adain bidaha asla rahatsiz edememesi lazim aslinda...seni sahipsiz bulmus, kafayi takmis...ayni sey benim basima gelse babam bilse kesin pisman ederdi adami

Sen gönlünü ferah tut.yerimseniben
Allah haksız yere edilen bedduayı kabul etmez.a.s
o adam gözünü korkutmaya çalışmış..
Dönsün dolansın başına olsun ettiğin beddua de...
Döner dolaşır onu bulur.
Tövbe tövbe hem namaz kıl hem beddua et..
Beddua etmek için mi namaz kılıyorsun,Allah için mi.
Allah kıldığı namazı kabul edermi,tartışılır....

bu adam resmen sorunlu.bir kere evli barklı adamın bir genç kızla arkadaşlığı ne demek... ağabeymiş. yerim ben onun ağabeyliğini... kimi kandırıyor. o kendini bile kandıramaz. resmen psikopata çatmışsınız. ve düşünüyorum da o, karısıyla falan size gelecek lafını da uydurdu. onun karısı, kalkıpta kocasının iletişim kurmak istediği bir genç kızın evine asla gitmez... resmen sizde gözü var bu insanın.... telefonunuzu değiştirin. ve eve tekrar gelmek isterse , polise şikayet edeceğinizi söyleyin. beddua etse ne olacak. haksız olanın bedduası tutar mı.. asla....

üf be ben okurken bile sıkıldın ne sinir bir adammış resmen yapışmış uhu gibi
sen sakın kafana takma Rabbim öyle adaletliki öyle herkesin bedduasını kabul etse halimiz ne olurdu
unutma beddua sahibini bulur

hiç üzülme canim, Allah en iyisini biliyor, herkesin bedduasi kabul olsaydi oooohhh
sen en iyisini yapiyorsun görüsmemekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…