haftasonu kaçamağı

Size iyi tatiller dilerim ama başka bölüme konu açmayı bilmiyorum geçerli bir savunma değil, bana özel mesaj atsanız size anlatırım ki siz oyun bölümüne bile konu açmış birisiniz değil mi:KK66:

Olabilir her iki yer de.. Gittiğimize değsin istiyorum açıkcası.. Yedigölleri çok tavsiye ettiler ama kafam karıştı bak şimdi..
Yedigoller güzel ama çadırla konaklamak gerekiyo sanırım ulaşımı biraz zor 1.5-2 saat kadar virajlı yoldan yedigollere gitmeye çalışıyorsun yedigollerde satılık yiyecek hicbisey yok bakkal vs yasakmış tedarikli gitmenizi tavsiye ederim lokanta tarzı yerler var ama iste idare eder ben gittim ama bidahada gitmem yanı bana sıkıcı geldi

Pasaportunuz varsa yurtdisi da dusunebilirsiniz. Suan belgrada saraybosnaya ukraynaya tirana o kadar uygun biletler var ki... vizesiz hem de.

Istanbul yakini yerler cok revacta oldugu icin asiri pahali.

Millet beni zenginim diye zirt pirt yurtdisindayim saniyor. Halbuki tam tersi... daha ucuz geliyor. Mesela 3 gun abantta kalmak 3 gun ukrayna arnavutluk karadag vs gitmekten ucuza gelmez.

Selam kızlar eşimle olan sıkıntılarımla ilgili konu açıp duruyordum buraya..
Herkes her konun eşinle ilgili diyordu..
Eşimle ilgili yine sıkıntılarım var tabi (çoğu kişinin sıkıntıdan saymadığı sıkıntılar bunlar)

Şimdi biz geçen hafta pazar günü eşimle şehir dışına çıktık gezdik,
Bu hafta da konaklamalı gidelim diyoruz..
Bu arada ben bi safozluk yaptım başka bi çifte daha beraber gidelim sizde gelin dedim onlar henüz net değiller ama büyük ihtimal onlar da gelecek..

Sizce yedigöller nasıldır daha önceden giden var mı aranızda? Tavsiye edebileceğiniz konaklama yeri var mı?
Ben burayı düşünüyorum. İstanbuldayız biz kendi aracımızla gideceğiz.

Bu arada bdv ye açtım konuyu ama başka yere açmayı bilmiyorum konum taşınır muhtemelen ama bilmiyorum başka kısma nasıl açılıyor.

Ya o değilde ben şeye takıldım bu adam seni ne güzel gezdiriyor, vaktini bütçesini ayırıp, sana ilgi gösteriyor. Sen bundan daha ne istiyorsun ki sürekli sataşıyorsun. Allah rızası için razı ol yeter. Sen boşarsın elalem hava da kapar sonra burada konu açarsın.:KK14:

Size iyi tatiller dilerim ama başka bölüme konu açmayı bilmiyorum geçerli bir savunma değil, bana özel mesaj atsanız size anlatırım ki siz oyun bölümüne bile konu açmış birisiniz değil mi:KK66:
Anlatabilir misin şimdiden teşekkür ederim bir dahakilere ilgili yere konu açacağım ama cidden beceremedim.. Oyun bölümüne de üstte konu aç yazıyordu o şekilde yapmıştım ama özellikle nasıl seçiliyor bilmiyorum..

Oh nihayet güzel bir konunu okudum:)Neresi olursa olsun.Önemli olan birlikte geçen her dakikadan keyif almanız.Tadını çıkar,keyfini sür.Sakın yeme adamı oralarda da.Tatil var trip yok.İyi eğlenceler.

Aynen kuzum nihayet.. Valla şeytan kulağına kurşun bal dök yalayız bu aralar inşallah devam eder böyle.. Tabi arada gerginlikler oluyor ama uzamıyor maşallah..
Bu arada annemlerle de görüşeceğiz küskünlük de bitiyor çok şükür..
İnşallah güzel bir tatil yaparız miss..

Ya o değilde ben şeye takıldım bu adam seni ne güzel gezdiriyor, vaktini bütçesini ayırıp, sana ilgi gösteriyor. Sen bundan daha ne istiyorsun ki sürekli sataşıyorsun. Allah rızası için razı ol yeter. Sen boşarsın elalem hava da kapar sonra burada konu açarsın.:KK14:
Doğru diyorsun canım bende öyle düşünüyorum burada ne konular okuyoruz cidden çok şükür bin şükür biz iyiyiz gerçekten ben uzatmıyorum artık gerginlikleri..
Maşallah süperiz bu aralar.. Rabbim herkese iyi güzel yuvalar nasip etsin..

Delidolu12345 Delidolu12345 Samsonn Samsonn @Goha Jameya Jameya boza boza nehirnil111 nehirnil111 GeyikliGece GeyikliGece @geoshuk P Poouh Gunes0527 Gunes0527

Kızlar maalesef doğru yere konu açmayı beceremedim engellenmiştim cevap yazamadım size..

Kararımızı verdik yedigöllere gidiyoruz. Bugün saat 4 gibi çıkacağız. Çalışıyoruz çünkü..
Bu akşam bolu çarşı filan gezeceğiz yarın da yedigöllere geçeceğiz inşallah..
Bu arada plana size bahsettiğim arkadaşlar da dahil oldu 2 aile 2 araba gideceğiz..

Ayrıca gitmek isteyenler kesinlikle şu yazdığımı dikkate almalı önceden rezervasyon yaptırın ama çok önceden 1 hafta önceden filan değil yani imkan varsa 1 ay önceden yaptırın inanın o kadar zor buldum ki yeri..
Ama bulduğum yer çok içime sindi orman içinde bir yer..
İnşallah güzeldir.

Ahhh Mune Mune ahh beni neden aforoz ettin ki bilsem neden açmayayım farklı yerlere konu bazen rastgele giriyorum başka konular içine üst tarafta konu aç yazıyor öyle yapabiliyorum ama özellikle nasıl seçiliyor bilmiyorum.. Bilsem neden yapmayayım minnoşella

G gkk1 iyi eglenceler :) umarim keyifli gecer. Yorumlarini yazarsin sonra, bize de fikir olur

İyi eglenceler tatlım ama çok soguk olur hava şartları yazın bile soğuktu ona göre önemli git derim :)

Gittik haftasonu yedigöllere kaldığımız yer de yedigöller de çok ama çokk güzeldi...
Yedigöllere değmez diyenlere şaşırıyorum bence tek sıkıntısı yolun virajlı olması..
Eşim çok iyi araç kullanır arabamızın markası modeli de baya iyi sanırım o yüzden ben çok etkilenmedim..
Ama gittiğinize kesinlikle değecek bir yer heleki şuan tam mevsimi tüm yapraklar dökülmüş neredeyse yere o kadar güzel ki..
Gölleri, şelaleleri, herşeyi çok hoşuma gitti.. Efsane resimler çektik...
Ek olarak tavsiyem şu ki yemek sırası çok kalabalık.. Gidenler kesinlikle yanlarına sandviç tarzı birşeyler alsınlar derim, bir de tuvalet ihtiyacınızı giderip çıkın yola o sıra da baya kalabalık.
Bunlar için tedbirli giderseniz diğer herşey muazzamdı bana göre..

Ne yaptınız merak ettim?
Davet ettiğiniz diğer çift geldi mi?

Gittik haftasonu yedigöllere kaldığımız yer de yedigöller de çok ama çokk güzeldi...
Yedigöllere değmez diyenlere şaşırıyorum bence tek sıkıntısı yolun virajlı olması..
Eşim çok iyi araç kullanır arabamızın markası modeli de baya iyi sanırım o yüzden ben çok etkilenmedim..
Ama gittiğinize kesinlikle değecek bir yer heleki şuan tam mevsimi tüm yapraklar dökülmüş neredeyse yere o kadar güzel ki..
Gölleri, şelaleleri, herşeyi çok hoşuma gitti.. Efsane resimler çektik...
Ek olarak tavsiyem şu ki yemek sırası çok kalabalık.. Gidenler kesinlikle yanlarına sandviç tarzı birşeyler alsınlar derim, bir de tuvalet ihtiyacınızı giderip çıkın yola o sıra da baya kalabalık.
Bunlar için tedbirli giderseniz diğer herşey muazzamdı bana göre..
Nereye gittiniz? Yer adı verebiliyor musun?
Ben yedigöllere hiç gitmedim.

En son geçen hafta ağvaya gittik biz eşimle.
Biraz pahalı bir yere gittik ama verdiğimiz her kuruşa değdi doğrusu.
Biz de arada bir eşim ile böyle haftasonu kaçamakları yaparız.
Bir daha ki sefere yedigöller aklımda olsun.

Ne yaptınız merak ettim?
Davet ettiğiniz diğer çift geldi mi?
Onlar da geldi ama bizimle yedigölleri gezemediler çocukları hastalandı hastaneye gittiler.. Zaten küçük çocukla orayı gezmek biraz zor olabilirmiş..

Onlar da geldi ama bizimle yedigölleri gezemediler çocukları hastalandı hastaneye gittiler.. Zaten küçük çocukla orayı gezmek biraz zor olabilirmiş..
Tahmin edebiliyorum.
Benim de 2 ufak çocuğum var, ben onları evde babaanne-annane gözetimine bırakarak gitmiştim.
Çok keyifli vakit geçirdik eşim ile.

Nereye gittiniz? Yer adı verebiliyor musun?
Ben yedigöllere hiç gitmedim.

En son geçen hafta ağvaya gittik biz eşimle.
Biraz pahalı bir yere gittik ama verdiğimiz her kuruşa değdi doğrusu.
Biz de arada bir eşim ile böyle haftasonu kaçamakları yaparız.
Bir daha ki sefere yedigöller aklımda olsun.
Canım yedigöller milliparkına gidiliyor zaten direkt özellikle yer adı yok yedigöller diye yazdık navigasyona
Tam mevsimi şu sıralar ağaçlar sapsarı yerler sapsarı bir görsen mükemmel bir doğası var
Kalabalıktı ama kalabalıktan hiç rahatsız olmadık yani çünkü o kadar çok yeri köşesi var ki dereleri, şelaleleri, gölleri.. Gerçekten çok güzeldi. Bence haftasonu kaçamağı için düşünün derim

Bizim kaldığımız yerle yedigöller arası 40 km filan mesafeydi.
Kaldığımız yer çok çok güzeldi zaten istersen kaldığımız yerin adını yazarım özelden gidecek olursan aklında bulunsun. Ama kesinlikle git derim. Tabi mevsim çok önemli. Şuan tam mevsimi diyorum çünkü dediğim gibi yer gök sapsarı tüm yapraklar yerde, gölde.. Çok güzel bir doğa gerçekten..

Siz ağvada nereye gittiniz nasıl vakit geçirdiniz.. Bir dahaki sefere sapancaya gitmeyi düşünüyorz inşallah bakalım

Tahmin edebiliyorum.
Benim de 2 ufak çocuğum var, ben onları evde babaanne-annane gözetimine bırakarak gitmiştim.
Çok keyifli vakit geçirdik eşim ile.
İyi yapmışsın bence.. Çocuklarla sıkıntı ya.. Hani böyle tam anlayacak yaşta olsalar belki de..

Canım yedigöller milliparkına gidiliyor zaten direkt özellikle yer adı yok yedigöller diye yazdık navigasyona
Tam mevsimi şu sıralar ağaçlar sapsarı yerler sapsarı bir görsen mükemmel bir doğası var
Kalabalıktı ama kalabalıktan hiç rahatsız olmadık yani çünkü o kadar çok yeri köşesi var ki dereleri, şelaleleri, gölleri.. Gerçekten çok güzeldi. Bence haftasonu kaçamağı için düşünün derim

Bizim kaldığımız yerle yedigöller arası 40 km filan mesafeydi.
Kaldığımız yer çok çok güzeldi zaten istersen kaldığımız yerin adını yazarım özelden gidecek olursan aklında bulunsun. Ama kesinlikle git derim. Tabi mevsim çok önemli. Şuan tam mevsimi diyorum çünkü dediğim gibi yer gök sapsarı tüm yapraklar yerde, gölde.. Çok güzel bir doğa gerçekten..

Siz ağvada nereye gittiniz nasıl vakit geçirdiniz.. Bir dahaki sefere sapancaya gitmeyi düşünüyorz inşallah bakalım

Evet ben kaldığınız yeri merak etmiştim.
Onu bir ara yazarsan sevinirim.

Biz Mi Norte Exclusive Hotel'e gittik Ağva'da...
İnşallah reklam diye sayılmaz, ama tavsiye etmeden edemeyeceğim.
Hizmet, ilgi alaka ve butik olması 10 numara 5 yıldızdı...

Eğer kafa dinlemek, sadece eşin ile sakin bir vakit geçirmek istiyorsan, kesinlikle tercih edilesi bir otel.
Dinginlik için.. Öyle etraf gezeyim falan filan oteli değil...

Otelden çıkınca da Şile'ye gittik eşimle, inanılmaz keyifli zaman geçirdik.
O yüzden tavsiye ederim.

X