haftasonu kaçamağı

Gitmedim ama fotoğraflardan Kartepe Maşukiye çok güzel görünüyor

Yedigöller hakkında arkadaşlara katılıyorum...gerçekten yol berbat, dön dön beynin dönüyor.. daha kolay ulaşım seçeneği varsa da ben bilmiyorum.

Oyumu Bursa'dan yana kullanıyorum. I :KK200: Bursa

bende çok beğendim canım yani bilmiyorum oraya gitmek istiyorum ya..

ben geçen yıl boluya gittim, abant ve çevresini gezdim. boluda kalıp diğer yerlere gidip dönmüştük.
yedigöller ulaşımı zor olur dediler, biz de bebelerle cesaret edememiştik, ama sonbahar en iyi mevzim diyorlar güzelliği açısından.

Ben de oraya gitmek istiyorum gidince yazın nasıl bir yermiş :)

Oh nihayet güzel bir konunu okudum:)Neresi olursa olsun.Önemli olan birlikte geçen her dakikadan keyif almanız.Tadını çıkar,keyfini sür.Sakın yeme adamı oralarda da.Tatil var trip yok.İyi eğlenceler.

Oraya bende gitmek istiyorum,giderken de bi çif arkadaşla gitmeyi düşünüyorum. Daha eğlenceli geçer. Tam da bu mevsimde gidilir rengarenktir orası :KK49:

Gitmedim ama fotoğraflardan Kartepe Maşukiye çok güzel görünüyor

Maşukiye yazın çok güZel olur. Kartepe de kışın :) kartepede yapacak birşey yok şuan kar olmadığı için dümdüz dağ gibi bir yer.

Abant Kartal Yuvası'nda kalmıştık eşimle. Şömineli odalar falan. Çok güzeldi.

Yedigöllere bir akrabamız gitti yoluna değmiyormuş belki sonbaharda başka havası vardır bilinmez ama yolu fenaymış:deli:Gölcük tabiat parkı kesinlikle benimde görmek istediğim bir yer :ıslık:Maşukiye ve İstanbuldere Sapanca taraflarında bir sürü güzellik var öneririm biz memnun kaldık :21:Kartepe kışın güzel:KK52:

Abant Kartal Yuvası'nda kalmıştık eşimle. Şömineli odalar falan. Çok güzeldi.

Ayyyy abant mıı ! bende gidicem :))) şömineli evler varsa süperdir orası şuan :KK36:

Yedigoller bence gereksiz.

Kalmali gidecekseniz olmaz ama baska sefer gunubirlik yer dusunurseniz Kastro'ya gidin mutlaka.

Selam kızlar eşimle olan sıkıntılarımla ilgili konu açıp duruyordum buraya..
Herkes her konun eşinle ilgili diyordu..
Eşimle ilgili yine sıkıntılarım var tabi (çoğu kişinin sıkıntıdan saymadığı sıkıntılar bunlar)

Şimdi biz geçen hafta pazar günü eşimle şehir dışına çıktık gezdik,
Bu hafta da konaklamalı gidelim diyoruz..
Bu arada ben bi safozluk yaptım başka bi çifte daha beraber gidelim sizde gelin dedim onlar henüz net değiller ama büyük ihtimal onlar da gelecek..

Sizce yedigöller nasıldır daha önceden giden var mı aranızda? Tavsiye edebileceğiniz konaklama yeri var mı?
Ben burayı düşünüyorum. İstanbuldayız biz kendi aracımızla gideceğiz.

Bu arada bdv ye açtım konuyu ama başka yere açmayı bilmiyorum konum taşınır muhtemelen ama bilmiyorum başka kısma nasıl açılıyor.
Yedigöllerden süper bi yer sadece yolu biraz uzun onun dışında süper konaklama olarak abantta kalmıştık yedigöllere biraz uzak yakınlarda ne var bilmiyorım ama bu mevsimde yedigöllere gitmeyi tekrar isterim o derece begendim

X