hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bu enerji neden bende yok yaaa...
2 gun bende kaçamak yaptim ama bugün tekrar toparladim...
Hayırlı cumalar....

Bu enerji neden bende yok yaaa...
2 gun bende kaçamak yaptim ama bugün tekrar toparladim...
Hayırlı cumalar....

selam bayanlar
benide alın aranıza bende pztesi başlayacağım sayısını bile unuttuğum bilmem kaçıncı diyetime :p her kış alıyorum yaza doğru veriyorum her sene aynı :)
boyum 152 kilom 59.5 yas 30 50 kilo olmak istiyorum en az mayısta oğlumun sünnet düğünü var o zamana kadar vermeliyim bu kiloları
yarışma fikri de çok güzel olmuş :KK9:

Akşama çaya misafirimlerim gelcek bu akşamı atlatırsam çok iyi olcak ( börek makarna salatası ve piramit pasta ) yapıcam onlar gelmeden yemeğimi yiyip kendi kontrolümü sağlamayı düşünüyorum herkese iradeli günler :)

Akşama çaya misafirimlerim gelcek bu akşamı atlatırsam çok iyi olcak ( börek makarna salatası ve piramit pasta ) yapıcam onlar gelmeden yemeğimi yiyip kendi kontrolümü sağlamayı düşünüyorum herkese iradeli günler :)

şimdiye kadar yediğine say krep77.sakın yeme.....:KK50:

Hoşgeldin canım sizin kilolari görünce kendimi çok kötü hissediyorum

Kilonu bilmiyorum ama hiç kendini kotu hissetme birde etrafindakilerin soylentilerine moralini bozma herkes herseyi demesini biliyor ama kendilerine bakıyorlar...bu tamamen irade isi bende ilk kez bu kadar kararli diyete basladim. Ogretmenim bes gundur ogle aralari iskence gibi ogretmenler odasinda yemek yiyor herkes bu hafta baya abarttilar yemegi bir gün cigkofte birgün pide...ben hep salata yogurt yedim...ne ikram ettilerse geri cevirdim...ama cok kararliyim gercekten yapacagim. Sen de yapabilirsin. Bugun arkadasin doğum gunu vardi pastadan bile bir cay kaşığı aldim. Elime de kilo mu yazdim bes gundur oyle geziyorum :KK66:

selam bayanlar
benide alın aranıza bende pztesi başlayacağım sayısını bile unuttuğum bilmem kaçıncı diyetime :p her kış alıyorum yaza doğru veriyorum her sene aynı :)
boyum 152 kilom 59.5 yas 30 50 kilo olmak istiyorum en az mayısta oğlumun sünnet düğünü var o zamana kadar vermeliyim bu kiloları
yarışma fikri de çok güzel olmuş :KK9:

Ooo sünnet düğünü ha sunnet annesi...tum gozler senin uzerinde olacak.kiskananlar bile olabilir hatta duyar gibiyim"aaaa bak bak nasil kilo vermis".bence buzdolabina giymek istedigin elbisenin resmini yapıştır :KK66: ya da yemek masasina yakın bir yere senin için etkili olur diye düşünüyorum. Bu yola girdin birakmak yok. Kacamak yapsan bile ertesi gun telafi et. Hep amannn bozuldu diye birakiyoruz. Bu kez birakmak yok.

Kilonu bilmiyorum ama hiç kendini kotu hissetme birde etrafindakilerin soylentilerine moralini bozma herkes herseyi demesini biliyor ama kendilerine bakıyorlar...bu tamamen irade isi bende ilk kez bu kadar kararli diyete basladim. Ogretmenim bes gundur ogle aralari iskence gibi ogretmenler odasinda yemek yiyor herkes bu hafta baya abarttilar yemegi bir gün cigkofte birgün pide...ben hep salata yogurt yedim...ne ikram ettilerse geri cevirdim...ama cok kararliyim gercekten yapacagim. Sen de yapabilirsin. Bugun arkadasin doğum gunu vardi pastadan bile bir cay kaşığı aldim. Elime de kilo mu yazdim bes gundur oyle geziyorum :KK66:

waaw harikasın canım süpersin inşallah azmin hep böyle devam eder.Bu arada eline kilo yazma fikri çok güzelmiş:KK9:

Evet bencede güzel fikirmis çok azimlisin maşallah sakin bozma bana çok güzel örnek oluyorsunuz bu arada yaza bende sünnet annesi olacam inşallah yani durmak yok vermem lazım

ay ayni bizim ogretmenler odasi surekli birseyler yiyolar hicbirsey gelmese bile simit pogaca hergun var gecenlerde resmen gun yapmistik odada ya
azmini gercektwn kutlarim eline yazman da guzel fikir

ya 2 gundur cok dikkat ediyorum masallah nazar degdirmiyim kendime
kizlaaaaaaarrrrr size sesleniyorum bu hafta olamasamda haftaya birincilige bende varimmmmmm::KK52:52:

kızlar merhaba uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum bugün üye oldum :) benim de bugün ilk günüm diyette hepimize iradeli günler diliyorum:KK43:

Ben 25 araliktan beri diyetteyim başlangiç: 81 şimdiki kilom76.4 aslinda pazar gunleri tartiliyodum ama bugun dayanamdim :) yaş 36 yemeklerimi azalttim ve hergun 2 saat yuruyorum hedefim ,16 mart a kadar 58 veya 60 olabilmek İNŞAALLAH topigi okudum biraz şu bahsettiginiz zumbayi anlamadin dans gibi bişey mi? Anlatirsaniz sevinirim hepimize kolay gelsin benide listeye ekleyebilirsiniz

X