hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

hosgeldin canım:))Kesinlikle burası çok ii oluyo gaz konusunda bazen kaptırıyoruz kendimizi yemeğe o zaman arkadaşlar giriyor devreye:KK66:)Bu arada boyun ve kilon kaçtı canım?

boyum 1,56 kilom 62 evlendiğimde 58 di 4 ayda 4 kilo aldım ve hemen en 53 e inmem lazım :KK43:
hepimize kolay gelsin

Yeni üye olan arkadaşlar hoşgeldiniz:)) vaayyy herkez hırslı maşallah hadi hayırlısı menüler bayağı az miktarlarda bravooo pazar gününü merakla bekliyorum

Ben iki haftadır sigarayı bıraktım o yüzden daha zor oldu diyet yapmak çünkü iştah açılıyor insan sürekli yemek istiyor birde aliskanlik var el birseyler ariyor sürekli ama iyi oldu en azindan ondanda kurtuldum ve kilo kontrolünü de beraber götürüyorum boylece arti kilo almayacagim en büyük korkumdu çünkü bırakanlar genelde 5-10 kilo arasi aliyor

yok be gülüm nerdeee hiç ümitli değilim bi bugün menüm güzeldı yani diyete uygun diğer üç vasat. ama bakalım daha üç gün var çok dikkat edicem inşallah
sende cok iyi gidiyorsun kendine haksizlik yapma senin kilon az oldugundan qz vermen normal

Ben iki haftadır sigarayı bıraktım o yüzden daha zor oldu diyet yapmak çünkü iştah açılıyor insan sürekli yemek istiyor birde aliskanlik var el birseyler ariyor sürekli ama iyi oldu en azindan ondanda kurtuldum ve kilo kontrolünü de beraber götürüyorum boylece arti kilo almayacagim en büyük korkumdu çünkü bırakanlar genelde 5-10 kilo arasi aliyor
bir tas ile iku kus vurdun bravo sana gercekten oldu 2 hafta oldumu

arkadaşlar itiraf ediyorum ben gündüzleri pek yemiyorum işte olunca yoğunluktan farketmiyom bide bütün gün oturunca.ama akşam evde çok acıkıyom.sürekli canım bişey istiyo.gribim geçtikten sonra yani 2-3 gündür akşamları aklıma geldikçe limonlu su içiyom. eşimle çay içerken yanına abur cubur koyardım.şimdi ben kendime kayısı çayı yapıyorum.midem sürekli dolu oluyo .yani kendimi öyle kandırıyom. .bakalım kilo olarak farkedecek mi :)

sende cok iyi gidiyorsun kendine haksizlik yapma senin kilon az oldugundan qz vermen normal

bir tas ile iku kus vurdun bravo sana gercekten oldu 2 hafta oldumu

Tam tarih olarak bilmiyorum ama oldu sanırım enson grip olmustum üç gün evde yattim ya oglusumu bile göremedim o zamandan beri hiç icmiyorum daha oncesinde de azaltmistim gunde 2-3 tane filan iciyordum ay neydi ya gunde bir paket iciyordum onceleri inş daha da baslamam ilk hafta barut gibiydim sinir krizleri geçirdim şimdi oda normale donmeye başladım tek sorun istah o da biterse tam olacak

Herkese günaydıınnnn. Burda çok güzel bir hava var. Ben ödevlerden dolayı intihar etme noktasına gelmiş olsam da siz tadını çıkarın :):KK51::KK9::KK8:

arkadaşlar itiraf ediyorum ben gündüzleri pek yemiyorum işte olunca yoğunluktan farketmiyom bide bütün gün oturunca.ama akşam evde çok acıkıyom.sürekli canım bişey istiyo.gribim geçtikten sonra yani 2-3 gündür akşamları aklıma geldikçe limonlu su içiyom. eşimle çay içerken yanına abur cubur koyardım.şimdi ben kendime kayısı çayı yapıyorum.midem sürekli dolu oluyo .yani kendimi öyle kandırıyom. .bakalım kilo olarak farkedecek mi :)

eder tabikide en güzelini yapıyorsun

X