hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Sabah kahvaltim:

1 dilim etimek
1 dilim light peynir
1 dilim salam
7 dilim salatalik
5 tane zeytin

Ara: 1 elma
Ögle: 90 gr. Balik
1 domates

Simdi ise nescafe mi yudumluyorum😊

Aksama 8 taneden olusan brüksel lahanali salata 😉😉😉

Bu gece yatmadan önce 20 dakika pilates 😉😉😉

Ortim sen naptin nasil gidiyor 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada canim ilk defa mi diyet yapiyorsun daha önce diyet deneyimlerin oldu mu 😊

evet ikkez yapacam, bugün başladım, boyum 1,67. senin kilon gayet iyiyimiş daha azı güzel duruyorsa yap tabi, bana 66 kg. mın altı kötü duruyor kemiklerim çok iri 68 felan olsam yeter

besemel sosta un var olmadi bu ispanagi haslayip yemen gerekirdi tatlim eger yiyemessen benim gibi yap ben taze yeşillikler yiyorum ( nane maydanoz yeşil soğan) gibi vs..

haklısın salata da yiyebilirim, ilk günümya ağır geldi nedense birden saldırdım , yarın kıvamına göre yapacağım isveç diyetimi

evet ikkez yapacam, bugün başladım, boyum 1,67. senin kilon gayet iyiyimiş daha azı güzel duruyorsa yap tabi, bana 66 kg. mın altı kötü duruyor kemiklerim çok iri 68 felan olsam yeter

Ilk diyet icin isvec seni zorlayabilir ama ...😊

Bence sen bu hafta porsiyonlari azaltma ile basla normalinden az ye vücudunu alistir ve en önemlisi beynine kabul ettir bunu...haftaya pazartesi de isvec diyete gec ...

Tabii sen bilirsin canim😉😉😉

Evet aslinda 61 kilo normal benim icin ama ben zayif olmak istiyorum birde hamileliklerden sonra 60-61 kilo etli butlu gösteriyor beni sanki...

Bekarken de bir ara 60 olmustum ama daha inceydi bedenim ....

Yasta artik nerdeyse 33 😕

valla sunu diyebilirim sana ben anca bir listeye uyunca kilo verebiliyorum bu isveci 2. deneyişim ilkinde 4 kilo verdim 6 günde bu ikincisi bugun 3. gunum 700 gr vermişim ama 13 tamamlicam bu sefer

zaten simdi siz benim rakibimsiniz areser benim ortak :) kapisiyoruz yani bu hafta ona gore dikkat et diyetine

mutfakta bir suru is beni bekliyor ben burda sizle cene caliyorum bana musade kizlar aksam gorusuruz opuldunuz

ortim bugun dahada dikkat ediyoruz tamami bu hafta birinciliği kimseye birakmayalim

Valla dikkat etmeye çalışıyorum ediyorum da ama regli haftam tartıda oynamalar çıkabilir canım onu napcaz bilemem artık....

Selam bayanlar nasılsınız aramıza katılan arkadaslar hoş geldiniz inşallah hedeflerinize çabuk ulaşırsınız...

Bugun ki menüm :

Sabah : 1,5 haşlanmış yumurta, 1 dilim ekmek, lıght peynir, domates salatalık janbon

Ara : turk kahvesi sekersiz

Öğlen: 1 kase yulaf kepekli lıght yoğurt, bir tabak taze fasulye

Ara : tekrar turk kahvesi sekersiz

Aksam : yağsız salata, bir tabak taze fasulye

Spor : 30 dk b-fit

benimde bir bebem var, bende doğumdan sonra kilo aldım zaten 2 yıl oldu ve artık vermeye karar verdim allahtan çok alamadım, onları atmaya çalışıyorum, bugünde sabah portakal suyu felan aldım bide 2 haşlanmış yumurta grip oldum isveçe pazartesi geçmeye karar verdim canım, bu konuda haklısın, dün akşam çok başım ağrıdı zaten tam yapmadığım halde kaldıramadım galiba. pazartesi başlarız artık

bu arada ben kiminle yarışacam yokmu bana bir rakip

uuu rakip hee, tamam canım haftaya pazartesi başlayalım o zaman, ben biraz giribim takviyeler yapmak zorunda kaldım ama pazartesi fulll artı ful başlıyorum, rakibimsin dedinya pis gaza geldim

Günaydin hanimlar😊😊😊
Ciciss gecmis olsun canim dikkat et kendine haftaya yarisiyorsun iyi olmaya bak 😉😉😉

Bugünkü kahvaltim

Kabakli dereotlu omlett

Nescafe 😉😉😉

Allah bagislasin canim bebeni 😉😉

Atarsin ciciss gör bak nasil gidicek o kilolar 😉😉😉
Önemli olan sadece istemek sonrada uygulamak ...

Ben kac kere mativasyonu mu kaybettim tamam buraya kadarmis yapamicam veremicem dedim ama inadim daha bagir bastirdi insallah ta devam eder

Hepimiz icin Aminnnnnn 😉😉😉

Ortiiim sen nerelerdesin canim missgamzelim göremiyorum seni 😯😯😯

inşallah canım, Allah yardımcın olsun hepimizin, hafif olmak güzel şey bide giydiğin kıyafetin cuk diye oturması tadından yenmez

Arkadaslar hiç düzenli menü paylaşımı olmuyor bir kaç kişi dışında hep aynı kişiler yazıyor daha çok menü paylaşımları olursa motivemiz artar diye düşünüyorum bilmiyorum yanlışmıyım arkadaslar..,,,

inşallah canım, Allah yardımcın olsun hepimizin, hafif olmak güzel şey bide giydiğin kıyafetin cuk diye oturması tadından yenmez

😄😄😄 kesinlikle

evet maalesef menü paylaşımını bırakın yazan yok gibi neyse, ben burdayım

canım ben grip bir rejim yapıyorum bende ne yaptığımı anlamadım

sabah: limonlu portakal suyu

ara: haşlanmış bir yumurta

öplen: 1 yumurta

ara:3 kaşık makarna + 2 kaşık et sote

akşamda: salata yemeyi düşünüyorum

az biliyorum sağlıklı değil, ama uzun vadede uğraşamam ben, gençliğimdede öyleydim 55 kilo iken 58'e çıkarsam, hemen 1 hafta rejim yapar 55 e geri dönerdim, 15 senem 55 kilo ile geçti ama doğumdan sonra 70 leri gördük işte, hemen verip kurtulup sahip olduğum kiloyu sabitlemek istiyorum yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…