hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar iki gündür çok yoğunum sık giremedim.keyifleriniz nasıl bakalım.:KK34::KK34:

Aynen canım o yoğunluk hiç bitmeyecek herhalde Allah saglik versinde kosturalim buyuk oglanin sinavi vardi bugun iki gündür gezdik dun aksam calismaya başladık insallah güzel geçmiştir ogleden sonrada misafirliğe gittik şimdi yemek hazirlama zamanı:))ama ben yiyemiycem

canlarım mrblar bende yeni üye oldum ama burayı çok sevdim çok güzel ben şekeri bırakarak zayıfladım... :):KK55:
bende sekeri tamamen cikardim hayatimdan gitsin kilocuklar :21::21:
Kızlar iki gündür çok yoğunum sık giremedim.keyifleriniz nasıl bakalım.:KK34::KK34:
biz iyiyiyz sen nasilsn canimm
Atlamisim canim yaa kusura bakma.... menun guzelmis yuruyusunubyaptiysan eger...

malesef yapamdim misafirlerim gec gitti yorgundum yapmadim:KK31:

menum \

sabah : 1 yumurta ceyrek ekmek domtes salatalik cay biraz orgu peynir

ara : 7 tane kayisi 1 elma

ara : yesil cay

aksam bir porsiyon kisir 1 bardak ayran

selam kızlaar, menümü yazayım hemen

sabah: maalesef işe geciktiğim için kahvaltısız geçti :KK22:
ara: sütlü neskafe, 1 ç.b. leblebi, 1 y.k.kuru üzüm
öğle: 1 tane prensesa (1 dilim ekmek üzerinde kıyma&kaşar), 1 ayran
ara: sade neskafe, 1 kare bitter
akşam:1 tane çupra balığı, 2 dilim ekmek, yeşil soğan
ara: 4 kuru kayısı, 6 çilek, yeşil çay

Gunaydinnn kizlar bugun benim evlilik yil donumum o yuzden diasrida kutlayacagiz napcam ben yaaa yemeden nasil.durcam....:26::26:

Selamm kızlarr moralim çok bozuk benim kilom çok yavaş gidiyor dün elbisemi almaya gittim çok zor girebildim içine patlıyacak gibi oldu benim hızlı kilo vermem lazım böyle hafta da 500 gr gidiyor benim düğüne kadar en az 4 kilo vermem lazım geçen sene dukan dyetiyle haftada 3 kilo vermiştim şimdi de 5 kilo fazlası olanlar için dukan expres var pazartesi onu yapmaya başlıyacağım yoksa böle gitmicek ve düğüde elbisenin içinde rahat olmak istiyorum kızlar inanın dün bütün gün moralim sıfırdı napıyım kızlar bir akıl verin bana....:KK43::KK43:

Selamm kızlarr moralim çok bozuk benim kilom çok yavaş gidiyor dün elbisemi almaya gittim çok zor girebildim içine patlıyacak gibi oldu benim hızlı kilo vermem lazım böyle hafta da 500 gr gidiyor benim düğüne kadar en az 4 kilo vermem lazım geçen sene dukan dyetiyle haftada 3 kilo vermiştim şimdi de 5 kilo fazlası olanlar için dukan expres var pazartesi onu yapmaya başlıyacağım yoksa böle gitmicek ve düğüde elbisenin içinde rahat olmak istiyorum kızlar inanın dün bütün gün moralim sıfırdı napıyım kızlar bir akıl verin bana....:KK43::KK43:

kac bedensin canim 4-5 kilo versen rahat 1 beden kuculursun yaklasik elbisende rahat olur
bence sabah klasik bir kahvalti sonrasinda da saf protein diyetleri yapabilirsin tabi yapabilecegine inaniyorsan
bir diyet vardi cok iyi kilo vermislerdi oglen ve aksam 1 b ayran salata ve haslanmis yada yagsiz tavada kizarmis tavuk yapiyorlardi bende denemistim 2-3 gun guzel gidiyordu kilolar ama benim tavukla aram cok iyi olmadigindan tiksinmistim bi dene istersen

Canim bende buguntartildim 1kilo fazla ciktim isveci birakinca bugun karr verdim 5 gunde, 5 kilo diyetini yapicam gel beraber yapalim dersin?:nazar:

X