hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bütün çocukların ve benim gibi yüreğindeki çocuk hala yaşayan yetişkinlerin çocuk bayramı kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Evet canim bende farketmemisim yazinca farkettim yemekten sonra bir elma ve kayisi sapli form çayı ictim
Seninde mwnun yogunluga gpre guzel diyetisyen istedigini ye dedigi halde pastanin yarisini yemissin tebrik ederimm

teşekkür ederimmm :KK51: yalnız bi de akşam yemeği pişene kadar, 2 tanecik çiğ köfte yedim marullaaa :KK52:

Bizz demeyi cok istiyorummm

biz olalım inşalaaaaaah :KK31:

Kutlamalar bitti çocuklar çok eğlendi ama ben bittim kahvalti yapmamistim süslenip puslenicem diye eve kendimi zor attim şimdi yeşil elma ile 3 kuru kayisi yedim dinlenip spor yapicam veliler kilo verdiğini fark etti çok mutluyum inş seneye yeni bir ben ve yeni bir sinifla herşey daha güzel olacak. Ortagim nerdesin bu arada :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eTVU771l.jpg

Gunayydinnn canlarrr hazirlaniyorum okula cocuklari 23 Nisan icin goturcem kahvaltimi yaptim lutfen yemelere dikkat az kalorili seyler tuketelim opuyorum hepinizi....:KK54::KK54::KK54:
slam ortagim nasil gidiyor diyetin ben dikkt ediyorum ama bugun 23 nisan dan dondukten sonra cok yorgundum bir guzel kahvalti hazirladik ve ben biraz beyaz ekme yedim :18: bana cezami kes ne dersen haklisin
Kutlamalar bitti çocuklar çok eğlendi ama ben bittim kahvalti yapmamistim süslenip puslenicem diye eve kendimi zor attim şimdi yeşil elma ile 3 kuru kayisi yedim dinlenip spor yapicam veliler kilo verdiğini fark etti çok mutluyum inş seneye yeni bir ben ve yeni bir sinifla herşey daha güzel olacak. Ortagim nerdesin bu arada :)

senin adina cok sevindim canim ne guzel duygu dur fark edilmek yakinda kiskanacaklar bile cikacak ne kadar fit ve guzel olmus dicekler:KK52::KK52:

Evet 2. gunum,,, kaldi 38 gun

Kalkinca yarim litre ilik limonlu su

Sabah : 1 kucuk kutu ligt sute, 3 yemek kasigi yulaf ezmesi, 3 kuru gun kayisi, 1 kupa form cayi

ara : az sutlu ekersiz nescafe, 4 tane eti form biskuvi

oglen ; 1 etli biber dolma, bir kase salatalikli dereotlu yogurt, 5 eti form biskuvi

spor : 30 dk b-fit

ara : limonlu soda

aksam : aksam kizima 23 nisan icin bluz aradik sokaklarda kaldim. Cocuklar acikti mecbur donerciye girdik 1 porsiyon doner , 1 buyuk bardak ayran pilavina patatesine hic dokunmadim hatta esim kunefe soyledi yogun istege karsin hic yemedim

Simdi de yesil cay iciyorum o doneri yedim diye kendimi suclu hissediyorum butun gun cok guzel gitmisti halbuki:26::26:

canim olan olmus ama bugun daha hafif atlatarak gecirirsen bide daha fazla spor yaparsan onu yakacagindan emiynim bize dusen ayagimiz tokezledigi yerde tekrar kalkip yola devam etmek duser vaz gecmek yok devamm:KK76::KK8:

slam ortagim nasil gidiyor diyetin ben dikkt ediyorum ama bugun 23 nisan dan dondukten sonra cok yorgundum bir guzel kahvalti hazirladik ve ben biraz beyaz ekme yedim :18: bana cezami kes ne dersen haklisin

senin adina cok sevindim canim ne guzel duygu dur fark edilmek yakinda kiskanacaklar bile cikacak ne kadar fit ve guzel olmus dicekler:KK52::KK52:

Evt arkadaslarida gaza getirdim onlarda basladi vermem gereken 25 kilo önümde 4 ay var verebuldigim kadar artik sizler sayesinde devam ediyorum inş. Hep devam eder birlikte eritiruz yaglari

Kızlar yulaf yada o TARZ yiyecek kullanıyormusunuz memnunmusunuz.:KK56::KK56:

Son düzenleyen: Moderatör:
bugünkü menüüü :KK56:

Geç kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta, 1 parça peynir, 1 domates, 1 salatalık, 1 yeşil biber, maydanoz, 2 dilim ekmek, yeşil çay, bitki çayı
Ara: 4 kaşık müsli, 1 kutu süt
Ara: Sade neskafe, 1 kare bitter
Akşam: 3 y.k. barbunya, 1 tane fırında tavuk pirzola, 1 dilim ekmek, 3 y.k. yoğurt
ArA: 6 çilek, yeşil çay
su: şu ana kadar 1,5 litre civarı içtim, 2ye tamamlarım heralde ancak
spor: bugün yok

Yulaf değil ama kara buğday yiyorum yoğurtla tadi güzel tok tutuyor ayrıca az önce dondurma yedim ama cikolatalarini temizleyerek :) 300 kalorilik dindurmanin kaç kalorisi çikolatasin dadır acaba

yulaf değil ama kara buğday yiyorum yoğurtla tadi güzel tok tutuyor ayrıca az önce dondurma yedim ama cikolatalarini temizleyerek :) 300 kalorilik dindurmanin kaç kalorisi çikolatasin dadır acaba

karabuğdayı nereden aldın.dondurma yediğim gün 2 bardak sütümü içmiyordum diyetisyenim öyle demişti.birde akşam saatlerinde yemiyordum:nazar::nazar:

Iyi gecelerrr
Bugun çok yoğun bir gün geçirdim 23 Nisan gösterisi ardindan gezme eve gel yemek aksamda komsudaydik yazamadim haliylee cokk yoruldum
Melikecim yulafi bende sevemedim 2kutu öylece duruyor ama nesfit guzel meyvelisi daha güzelll

Iyi geceler kizlar yogun bir gundu hemen bugunku menumu yaziyim

Kalkinca yarim litre ilik limonlu su

Sabah : light tost ekmegine peynirli yagsiz tost, 1 salatalik, 1 biber form bitki cayi

Oglen : 1 tabsk zeytinyagli bakla, yogurt 2 dilim light ekmek

Spor : 30 dk

aksam ustu 5 gibi 4 tane yaprak sarma 1 sekersiz turk kahvesi

Aksam canim bisey istemedi 2 incir 3 ceviz yedim

iki litre su

X