hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Birkac gundur yazmiyo pazara az kaldi surpriz yapmasin bize

Selam kızlar keyfim olmadığından yazıp canınızı sıkmak îstemedim o yüzden yazmadım diyet yapmama da izin yok eşim yeşîl çayı içirmiyor ballı süt iç meyve ye ( her arayan öyle ) üüüffff sıkıldım genişledîğmi hissediyorum sağlıklı olup kulağımda son ses müzik tempolu yürümek istîyorum sizleri de özledîm sizler inşallah iyisinizdir teşekkür ediyorum hepinize iyi ki varsınız:))))

canım ne oldu hasta mısın :26::26::26::26::26::26:

hosgeldin esracim nasilsin ozel degilse niye kayboldun
bende cok bi degisiklik yok hep birlikte gidecek insallah ayrilma artik buralardan

cok guzel canim bende senin gibi bu haftayi disiplin haftasi ilan ediyorum yardim et bana yag yok tuz yok seker yoj cis biraz bile yok ne cektiysek su birazcik bisey olmazlardan cektik
bu kadar iradesiz bir insan olamam olmamaliyim

tamam canım ne demek tabiki yardım ederim hayatım

canım tuzu pulbiberden al tatlım sonra yağ yerine yemekleri buharda pişir üzerine bol sarmısaklı yoğurt dök canım üzerine pul biber nane al sana kalorisiz yemek canım bak tatlım bir de yanına yeşil çayını da ekle beyaz ekmek kesinlikle yok sadece günde 3 dilim kepekli ekmek unutmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa başaracağız canımmmmmmmmmmmmmm

evet canım birkaç gün sık kendini inanamayacaksın vücudun acayip ödem atacak hafifleyecek tatlımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm başaracağına inanıyorum

kim tutar arkadaşımı beee

canım tamam mı bak bu hafta birbirimizi kontrol edeceğiz tatlımmmmmmmmmmmmmmmmmm ortak ortak

senle ortak olalım canım disiplin haftasındayız unutma yağ yok tuz yok hele şeker sakın haaaaaaaaaaaaaaaa kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

insallah ben bizimkilere yaptigim yemeklerden yiyordum onuda yemeyim bari yeneklerine ornek verirmisin sekerim neler yiyorsun yaz bi hele ortak

insallah ben bizimkilere yaptigim yemeklerden yiyordum onuda yemeyim bari yeneklerine ornek verirmisin sekerim neler yiyorsun yaz bi hele ortak

bak canım ben kabakları iri iri küp şeklinde doğruyorum yıkıyorum süzgece koyuyorum sonra bin tencereye yarım su koyuyorum o süzgecide o tencerenin üstüne ve buharla pişiyor canım süzgecin üstünü de kapatıyorum sonra o kabakları bir saklama kabında dolapta saklıyorum birkaç günlük yapıyorum ben çünkü sonra yiyeceğim kabağı tabağa koyup üstüne sarmısaklı yoğurt döküyorum üzerine pul biber ve kuru nane atıyorum gayet güzel yiyorum sıfır yağ sıfır tuz

sonra mesela canım birkaç tane domates rendeliyorum o biraz pişiyor sonra pul biber atıyorum üzerine sıcak su koyuyorum kaynayınca şehriye atıyorum pişmeye yakın kuru nane atıyorum genelde bu çorbayı içiyorum tatlım disiplin haftasında tatlımmm gayet iyi oluyor

canım mesela makarna , makarnayı haşlıyorum ayrı bir tavada bir iki tane domates rendeliyorum içine pul biber de atıyorum hatta bir iki diş sarmısak atıyorum haşlanmış makarnanın üstüne soslayıp yiyorum
sıfır yağ sıfır tuz

canım dikkat et hiç salça kullanmıyorum zira çok dikkat etmek lazım yağ yok dedik

Hosgeldin canim. Seni merak etmistik. Bende senle ayniyim ama ben arada yazdim. Ya bir turlu diet moduna giremiyorun. Yarin basliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…