hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

canım mesela makarna , makarnayı haşlıyorum ayrı bir tavada bir iki tane domates rendeliyorum içine pul biber de atıyorum hatta bir iki diş sarmısak atıyorum haşlanmış makarnanın üstüne soslayıp yiyorum
sıfır yağ sıfır tuz

canım dikkat et hiç salça kullanmıyorum zira çok dikkat etmek lazım yağ yok dedik

insallah yapabilirim cok guzel yazmissin tesekkur ederim hic yagsiz ne zaman kadar yapmayi dusunutorsun

hosgeldin esracim nasilsin ozel degilse niye kayboldun
bende cok bi degisiklik yok hep birlikte gidecek insallah ayrilma artik buralardan

cok guzel canim bende senin gibi bu haftayi disiplin haftasi ilan ediyorum yardim et bana yag yok tuz yok seker yoj cis biraz bile yok ne cektiysek su birazcik bisey olmazlardan cektik
bu kadar iradesiz bir insan olamam olmamaliyim

Arka arkaya kayıplarımiz oldu canim üstüne de farkli sıkıntılarda vardi neyse artik herşey guzel olacak diye düşünmek lazim

Hosgeldin canim. Seni merak etmistik. Bende senle ayniyim ama ben arada yazdim. Ya bir turlu diet moduna giremiyorun. Yarin basliyorum.

Hadi inş birlikte başlayalım ben bu gun basladim bir gunde bile tartida fark var inan insan gaza geliyor tabi ilk gunler sudan gidiyordur ama olsun moral veriyor az once tartildim 86 yarin cok daha kati yapmaya karar verdim

Iyi geceler kizlar bugun kendimi biraz olsun toparladi. Diyetimi de sıkı sıkı yaptim cok sukur ustelik bugun regli olmama ragmen gerci tarti degisti simdi ben pazar gunu regli halindeki kilommu soylicem???

gunaydin sabah kalikinca ilik limonlu su
domates peynir 2 zeytin 1 d ekmek 1 catal yumurta
oglen karnabahar yogurt
ikindin yogurt 2 etiform kirmizibiber
belku bi tane nescafeli sut
5 ten sonra yemicem bisey
3 bardak yesilcay icicem planim bu bakalim uyabilecekmiyim

su84 nerdesin

Gunaydinnn yarin tarti gunu bugun cok cok dikkat etmeliyiz unutmayalim bir hafta dikkat ettik emeklerimiz bisa cikmasin benim.regli ikinci gunu tarti coknfarkli.cikiyo napcam ben bilgisi olan varmi bu durumlarda....

nerdesınız hu hu
sabah klasık kahvaltı
ogle karnabahar uzerıne yoğurt ve kırmızı bıber
3 tane cılek
30 dk banttta 200 kalorı 35 dk elıptık 500 kalorı toplamda 700 kalorı yaktım
esım cıg köfte almış dolapta duruyor bıde kek var yemıyecegım yememelıyım

gunaydin sabah kalikinca ilik limonlu su
domates peynir 2 zeytin 1 d ekmek 1 catal yumurta
oglen karnabahar yogurt
ikindin yogurt 2 etiform kirmizibiber
belku bi tane nescafeli sut
5 ten sonra yemicem bisey
3 bardak yesilcay icicem planim bu bakalim uyabilecekmiyim

su84 nerdesin

canım geldim buralardayım bitanem bugün işlerim vardı çarşı pazar gezdik mağaza filan 23 naisan hazırlıkları hayatım :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
canım menüne baktım iyi tatlım ama akşam yemeğin yok canım öyle yapma bitanem akşama çorba ve salata ekle hayatım bir de canım yediklerinin mutlaka ölçüsünü yaz canım kaç kaşık ne kadar bardak yoğurt canım bunlar önemli şekerimmm :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Iyi geceler kizlar bugun kendimi biraz olsun toparladi. Diyetimi de sıkı sıkı yaptim cok sukur ustelik bugun regli olmama ragmen gerci tarti degisti simdi ben pazar gunu regli halindeki kilommu soylicem???

canım tartıl önemli değil ama o kilonun senin gerçek kilon olmadığını bil gelecek hafta gerçek kilon ortaya çıkar şekerim :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Gunaydinnn yarin tarti gunu bugun cok cok dikkat etmeliyiz unutmayalim bir hafta dikkat ettik emeklerimiz bisa cikmasin benim.regli ikinci gunu tarti coknfarkli.cikiyo napcam ben bilgisi olan varmi bu durumlarda....

Canım sen kendini daha iyi bilirsin hangisini koymak istersen onu koy sonuçta şimdi siskinligin var kilon artti ben o günkü kilomu yazmıştım

Arka arkaya kayıplarımiz oldu canim üstüne de farkli sıkıntılarda vardi neyse artik herşey guzel olacak diye düşünmek lazim
Canım başınız sağolsun Allah başka acı keder vermesin inşallah. .. emin ol herşey daha güzel olacak hayat devam ediyor iyisiyle kötüsüyle bizde kendimiz için çocuklarımız ailelerimiz icin dört elle sarilicaz hayata. ..

canım geldim buralardayım bitanem bugün işlerim vardı çarşı pazar gezdik mağaza filan 23 naisan hazırlıkları hayatım :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
canım menüne baktım iyi tatlım ama akşam yemeğin yok canım öyle yapma bitanem akşama çorba ve salata ekle hayatım bir de canım yediklerinin mutlaka ölçüsünü yaz canım kaç kaşık ne kadar bardak yoğurt canım bunlar önemli şekerimmm :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

dun cok yedigim icin bugun kendime ceza verdim
bu arada kolay gelsin cok teleseli zamanlar dikkat et diyetine

kızlar yeni bir şey öğreeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnndddddddddddddddddimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok etkiliymiş

ben en kısa zamanda saatlerinde uyacağım bir hafta sonu yapacağımmm kızlar
yazıyorum kızlar size:

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

kızlar yeni bir şey öğreeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnndddddddddddddddddimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok etkiliymiş

yazıyorum kızlar size:

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

kızlar fenalaşırsanız bırakın tabiiii hadi deneyin sonuçları paylaşın bakayımmmmmm

hepinizi kocaman özledim fıstıklar birde 82.5 kilo oldum:KK43:bademciklerim şiş.ama toparlanıp başlıyoruz bu hafta.spor alternatifleri ile geldim.bahar geldi daha kolay zayıflayacağız.yağlar akıp gidecek.:13:

yazıyorum kızlar size:

süpersin canım mutlaka denemek istiyorum.:KK28:

X