hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

AldığınızKalori Miktarı

0.50 x 1 Adet Susamlı Simit (237 kcal)119 kcal
0.50 x 100gr Aknaz Light Az Yağlı Beyaz Peynir (130 kcal)65 kcal
1.00 x 1 Adet Domates (14 kcal)14 kcal 1.00 x
1 Adet Salatalık (11 kcal)11 kcal 1.00 x
1 Porsiyon Etli Dürüm (524 kcal)524 kcal
1.00 x 1 Su Bardağı Ayran (90 kcal)90 kcal
2.00 x 1 Fincan Yeşil Çay (3 kcal)6 kcal
6.00 x 1 Adet (2gr) Badem (Kavrulmuş) (12 kcal)72 kcal

Alınan Kalori Toplamı: 901 kcal

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Eki Görüntüle 1029752
adana’da aşırı kilolu 23 yaşındaki perihan beydemir, çevresindeki insanların kendisini ‘iri hayvana’ benzetmeleri üzerine tüp mide ameliyatı ile 138 kilodan 69 kiloya düştü. Beydemir, “insanların bakışı değişti, beğenilen bir insan oldum” dedi. 6 yaşından beri obez olan perihan beydemir, kilo vermek için spor yaptı. Ancak istediği kiloyu veremeyen beydemir, en son 138 kiloya kadar çıktı. Aşırı kiloları nedeniyle kendine kıyafet bulamayan, gittiği yerlerde ‘iri hayvanlara’ benzetilmesi zoruna giden beydemir, kilo vermeye karar verdi. Diyet yapıp sporuna devam etti. Ayrıca çukurova üniversitesi genel cerrahi bölümünde genç kıza tüp mide ameliyatı yapıldı. 10 ay sonra beydemir’in 138 olan kilosu 69’a düştü. Beydemir, yeniden kilo almamak için spor yapmaya devam ediyor.

Topuklu giymek için 65 kilo verdi

antalya’da 27 yaşındaki funda turna, topuklu ayakkabı giyebilmek için tüp mide yöntemiyle 10 ayda 65 kilo verdi. 9 yaşından itibaren kilo almaya başlayan ve 27 yaşına geldiğinde 150 kiloya ulaşan turna, hayatı boyunca arkadaşları gibi topuklu ayakkabı giyememenin üzüntüsünü yaşamaya başladı. Turna, önce zayıflama hapları kullandı. Bu haplar nedeniyle kalp spazmı geçiren turna’nın, daha sonra akdeniz üniversitesi’nde tüp mide ameliyatıyla midesinin yüzde 90’ı alındı. Midesi çay bardağı kadar kalan turna, 10 ayda 65 kilo vererek 150 kilodan 85 kiloya düştü ve hayalini kurduğu topuklu ayakkabılara da kavuştu. 10 ayda kendisine 60 topuklu ayakkabı alan turna 2 ay içinde 15 kilo daha verip 70 kiloya düşmeyi hedefliyor.:KK53:

kilo vermek insana özgüvenini geri kazandıran çok güzel birşey mideye tüp takma olayı bende hep bir ürperti yapmıştır.çok iyi tanıdığımız bi arkadaşın eşi mideye kelepçe taktırdı kadın hayatını kaybetti:18::18:tüp farklı birşey ama direk mideyi küçültüyorlar

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Merhaba kızlar,annemler sabah gönderdim.Sağolsun annem yemekleriyle hem benim hem kendisinin diyetini sabote etti.Yapacak birşey yok.Kalabalık birarada olma,hadi beraberce yiyelim duygusu uyandırıyor galiba.Hayat hep aynı olunca sıkıcı,farklılıklarda ise uyum sağlama önemli.Bır taraftanda grip olacakmışım gibi hissediyorum.Baş ağrısı felaket.Çok mu dert yandım ne.Özlemişim sizleri.

Merhaba kızlar,annemler sabah gönderdim.Sağolsun annem yemekleriyle hem benim hem kendisinin diyetini sabote etti.Yapacak birşey yok.Kalabalık birarada olma,hadi beraberce yiyelim duygusu uyandırıyor galiba.Hayat hep aynı olunca sıkıcı,farklılıklarda ise uyum sağlama önemli.Bır taraftanda grip olacakmışım gibi hissediyorum.Baş ağrısı felaket.Çok mu dert yandım ne.Özlemişim sizleri.

Canım ne güzel ya anne yemeklerine doymuşsun hem maddi hem manevi moral olmuş sana da.Bazen böyle değişiklik iyi oluyo bence.İnşallah hasta da olmadan geçirirsen ohh senden iyisi yok:KK66:)

merhaba kızlar,annemler sabah gönderdim.sağolsun annem yemekleriyle hem benim hem kendisinin diyetini sabote etti.yapacak birşey yok.kalabalık birarada olma,hadi beraberce yiyelim duygusu uyandırıyor galiba.hayat hep aynı olunca sıkıcı,farklılıklarda ise uyum sağlama önemli.bır taraftanda grip olacakmışım gibi hissediyorum.baş ağrısı felaket.çok mu dert yandım ne.özlemişim sizleri.

moral herşeyden önemli canım ne güzel beraber vakit geçirmişsiniz biraz dikkat edersen toparlarsın hemen

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

canım kan testi de yaptırdım ne ınsılın ne tsh bir sorun yok dedi doktor

günlük yediklerini bir deftere yaz kalori tutma saymayı dene.diyetinde yanlış olabilir.birde eskiden bu kiloda biraz kaldıysan vücut hatırlayıp korumaya almış olabilir.sen özelden bugün yediklerini ve dün yediklerini bana at bir bakalım.:KK53:

merhaba kızlar,annemler sabah gönderdim.sağolsun annem yemekleriyle hem benim hem kendisinin diyetini sabote etti.yapacak birşey yok.kalabalık birarada olma,hadi beraberce yiyelim duygusu uyandırıyor galiba.hayat hep aynı olunca sıkıcı,farklılıklarda ise uyum sağlama önemli.bır taraftanda grip olacakmışım gibi hissediyorum.baş ağrısı felaket.çok mu dert yandım ne.özlemişim sizleri.

bazen diyetle kilo verme durunca abartmadan 3 veya 4 gün yemeye izin veriyor bazı diyetisyenler diyette yemediğin börek gibi belki küçük bir çikolata gibi çok abartmadan.seninde bence vücudun için iyi oldu başladığın zaman çok hızlı vereceksin melike dediydi dersin:KK55:

günlük yediklerini bir deftere yaz kalori tutma saymayı dene.diyetinde yanlış olabilir.birde eskiden bu kiloda biraz kaldıysan vücut hatırlayıp korumaya almış olabilir.sen özelden bugün yediklerini ve dün yediklerini bana at bir bakalım.:KK53:

günlüğüme tümgün ne yediysem yazdım hatta kalorılerınıde pazardan beri yazıyorum 800-850 kalori felan aynı zamanda 600 kalorıde sporda yaktım
bugunu hic yazmıyımde sınırden yedim
sadece dün meyveyi fazla kaçırdım o da saat 6 da

belkıde bu rakamlar arsında baya 2 sene gecırdım ondan da olabılır bıde ben hızlı veremiyorum ne yaparsam yapayım bunu da unutmamalıyım

Selam kızlar benim diyet şimdilik iyi gidiyor bugünde yarım saat yürüdüm spor olarak sadece bu suyu artirmaya çalışıyorum dün yuruyemedim akşamada az yedim mi tamamdir:))

Canım ne güzel ya anne yemeklerine doymuşsun hem maddi hem manevi moral olmuş sana da.Bazen böyle değişiklik iyi oluyo bence.İnşallah hasta da olmadan geçirirsen ohh senden iyisi yok:KK66:)

moral herşeyden önemli canım ne güzel beraber vakit geçirmişsiniz biraz dikkat edersen toparlarsın hemen

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

bazen diyetle kilo verme durunca abartmadan 3 veya 4 gün yemeye izin veriyor bazı diyetisyenler diyette yemediğin börek gibi belki küçük bir çikolata gibi çok abartmadan.seninde bence vücudun için iyi oldu başladığın zaman çok hızlı vereceksin melike dediydi dersin:KK55:
Çok sağolun kızlar moral verdiniz.İyiki varsınız.

kızlar bugün diyetisyenim vardı, çooook mutlu olarak geri döndüm :KK70:

2 haftada 2,1 kg vermişim ve hepsi yağdan gitmiş, hiç kas-su kaybım yok :KK52::KK52::KK52::KK52:

oo ful moral full motivasyon baslarsin yine

2 haftada 2,1 kg vermişim ve hepsi yağdan gitmiş, hiç kas-su kaybım yok :KK52::KK52::KK52::KK52:
cok guzel vermissin ve tamamen yagdan en onemliside budur zaten listelerinde cok olculuydu

oo ful moral full motivasyon baslarsin yine

cok guzel vermissin ve tamamen yagdan en onemliside budur zaten listelerinde cok olculuydu

teşekkür ederimm, o yüzden çok mutlu oldum zaten, sırf yağdan vermiş olduğum için :KK51:

bugünkü menüm

sabah: yok (okula geç kaldığım için, kahvaltı falan yapamadım bu sabah :26: )
ara: 3 tane form bisküvi, 1 y.k. kuru üzüm, sütlü neskafe, 1tane kellogs k-bar
öğle: 1 kepçe ezogelin, yarım porsiyon tavuk sote, az salata, 2 dilim light ekmek
akşam: taze soğanlı yumurta, yeşillik, 3 y.k. yoğurt, 2 dilim light ekmek
ara: yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm, 1 kare bitter

toplam kalori:
988

günlüğüme tümgün ne yediysem yazdım hatta kalorılerınıde pazardan beri yazıyorum 800-850 kalori felan aynı zamanda 600 kalorıde sporda yaktım
bugunu hic yazmıyımde sınırden yedim
sadece dün meyveyi fazla kaçırdım o da saat 6 da

Canım aslında az kalori aliyorsun onunda çoğunu sporla yakiyorsun aslında saat 6 da yenen meyvede zararlı değil bence vücut alışmış olabilir vücudu şaşırtmak lazım...

Canimm tebrik ederim çok güzel hepsinin yagdan gitmesi sakin proteini azaltma benim bir kismida kas+sudan girmişti artık dikkat ediyorum

X