hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar her hafta grubumuz değişecek kabul ederseniz haftaya isimleri yazdırıp küçük oğluma çektirerek grup oluşturalım diyorum kimsenin kalbi kırılmamış olur hemde

Güzel fikir bence uygulamaya başlayalım ki birbirimizi tanıyalım bu akşam çektir oğluna yarın sabah herkes yolu çizsin :)
Tartı resmi konusunda da telefondan girdiğim için nasıl olurbilmiyorum teknolojiyle pek aram yok kilo çizelgesini bile düzeltmeye üşeniyorum o iş zor bence bu hafta kilo aldık yazdık ee utansakda yazıyoruz ama kîlo verînce belki tartının resmini çekerim hafta sonu genelde herkesin bir programı oluyor herkes yapabilirmi acaba merak ta ettim????

telefondan da oluyo canim bilgisayarda daha kolay oluyor da zaten asagida eklenti sec diyo ordan fotolarin dosyasindan stiyorsun
bende sirf utanma durumu icin dedim utanmamak icin kilo veririz ne dersiniz

bence de olabilir hem böylece farklı kişilerle birbirimizi daha iyi tanımış oluruz Ortağım sakın yanlış anlama senle olmaktan çook mutluyum

Niye yanlış anlıyayım tatlım burda hem kilo veriyoruz hem eğleniyoruz bizleri her hafta heyecanlandıracak fikirlere açığız benim de aklıma bişey gelse keşke yazarım:)

Guzel bir fikir canım bana uyar....

bugünkü menümm

sabah: kaşarlı tost (yağsız-ev yapımı-light ekmek)
ara: 1 kutu süt, 1 y.k. kuru üzüm
öğle: 1 kepçeden az mercimek çorbası, yarım porsiyon etli patates yemeği (patatesleri yemedim), 3 y.k. yoğurt, az salata(yağsız), 2 dilim light ekmek
ara: neskafe(sade), 1 tane kellogs k-bar gofret
akşam: 4 y.k. taze börülce yemeği, 2 tavuk köftesi, 3 y.k. yoğurt, 2 dilim light ekmek
ara: yeşilçay, 1 y.k. kuru üzüm

toplam kalori: 1168

Evet bugün ku menümü paylaşıyım hemen

Sabah kalkınca bir buyuk bardak ılık su

2 dilim kızarmış ekmek
1 peynir , 4 zeytin
Domates, salatalık
1 kupa yeşil cay

Öğlen :

1 dilim ekmek
1 haslanmış yumurta
1 salatalık, 1 portakal

Ara: 1 kutu lıght süt, 3 kuru kayısı

Aksam:

2 dilim ekmek
1 tane zeytinyağlı enginar,
2-3 kasık yoğurt

Gün içinde 2 litre su, 3 kupa bitki cayı spor olarak da 30 dk b-fit

yarım ekmeğin yarısından biraz fazla ekmeğe 4 dilim ezine peyniri ve salam koyup yağsız tost yaptım. 144+300+ 200=644
125 gram haşlanmış makarna ile 1 porsiyon ıspanak yemeği yedim. 170+276=446 kcal
Birde 1/4 ıspanaklı gözleme yedim. 90 kcal
2 tane de diabetik lokum yedim. 60 kcal
Toplam 1240 kcal

menün güzel canım spor yapmayı düşünüyormusun

HALİM KALIRSA EVE GİDİNCE 15 DK İP ATLİYİM DİYORUM 154 KCAL YAKARIM TOPLAMDA 254 KAL YAKMIŞ OLRUM BUGÜN

Son düzenleme:
menün güzel canım spor yapmayı düşünüyormusun

HALİM KALIRSA EVE GİDİNCE 15 DK İP ATLİYİM DİYORUM 154 KCAL YAKARIM TOPLAMDA 254 KAL YAKMIŞ OLRUM BUGÜN

canım ben spor salonuna gidiyorum haftada 4 kere falan, onun dışında gitmediğim günler eğer çok yorgun olmazsam işten sonra, evde leslie yapıyorum 30 dk, ama bugün hiçbişi yapmadım pazartesi sendromu vardı üstümde yarın spor salonundayım.

ayyy süperr :) benı de alın beni de :))) 69 kg yım..10 kg vermem gerek(( ama 59 oldugum oldu yıne olabılırım dımı olurum dımı??? nıkaha kadar vermem gerek 2.5 ay :))

esraesraesra

Sabah:tost+sekersiz çay
ara:süt+elma
öğle:4yemek kaşığı tavuk göğsünden yapılmış türlü+yoğurt+1dilim ekmek+yoğurt
akşam:tavuk+4 kaşık bulgur pilavı salata+1dilim ekmek
ara: üçü bir arada kahve

önümüzdeki hafta olacağı için pazar günü çektireceğim.

Günaydınnn bugün yoğun bir gün beni bekliyor kahvaltimi yaptim klasik bir dilim ekmek bir kk peynir 2 zeytin domates yedim sizler napıyorsunuz şimdi nescafemi yudumluyorum melike sen neler yaptin benim sanirim ayca kayanin kitabini almam gerekiyor dun güzel geçti inşallah bundan sonrasıda böyle gecer

özelden attığım iki mesaj geldimi canım

senin adına sevindim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…