hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

NE GÜZEL BAK DESTEKTE VERİYORMUŞ.BENİMKİ YA TATLI ALIP GELİR YA ÇİKOLATA ALIR.TATLIYLA ÇİKOLATA NEYSE DAYANIRIMDA ÇİĞ KÖFTE DEDİMİ BİTİYORDU DİYETİSYENİM BİR ÖĞÜN SAY DEDİ. ONUDA HALLETTİM ŞÜKÜR

Bende evlendiğimde 66 kiloydum ama tekrar göremedim maalesef geçen sene 105 le zirve yaptım yavaş yavaş 95 lere geldim şimdide 80ler deyim çok şükür birde 70 leri gorsem çok mutlu olucam...

ömrümde 49 u görmemiştim 46-47 arasında gelip gidiyordum hep hamileyken bile 6 kilo almıştım sadece doğumdan sonra bi bıraktım almış gitmişim

Bak kendini kontrol edebiliyorsun artik. Darisi benim basima

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne güzel canım benimde eşim aynı şeyleri söylüyordu ama bazen de şakayla karışık vuruyordu yüzüme asil onun için zayıfliycam bende şimdiye kadar her sorduğumda fark yok diyordu şimdi fark olduğunu görmeye başladı ve kendisi söylüyor artık ve acaip kiskanmaya başladı bu da beni çok mutlu ediyor

Son düzenleme:

Canimmm geçmiş olsun çok Salgin var bu ara gene adaçayı iyi gelir zencefilide ihmal etme Allahim acil sifalar versin

Bende evlendiğimde 66 kiloydum ama tekrar göremedim maalesef geçen sene 105 le zirve yaptım yavaş yavaş 95 lere geldim şimdide 80ler deyim çok şükür birde 70 leri gorsem çok mutlu olucam...

Ben hicbir zaman zayif degildim, sadece cocukken cok zayiftim. Sonra kilo almaya basladim. Ergenlikte bi aliyordum bi veriyordum. Evlenirken de 75 kiloydum. Ama o da uc noktaydi bekar hayatim boyunca. Hemen de hamile kaldim. Mide bulantisim cok vardi. Ilk 4 ay hicbirsey yiyemiyordum ve tam 10 kilo verdim. Tabi sonrasinda fazlasiyla aldim ve doguma 85 kiloyla girdim. Simdi de 91 kiloyum
Ideal kilom 54 olmasina ragmen 60larda da iyi gorunurdum. Eskiden sporcu oldugum icin kas kitlem fazlaydi sanirim. Tabi simdi yag orani cok one cikti

Son düzenleme:

Evet. Onlarin bu tutkusu ve kiskanmasi biraz kendimizi zorlayip zayiflamamiza deger canim :)

EŞİM HEM DİYORKİ BEN SENİ BÖLEDE SEVİYORUM BENİM İÇİN ZAYIFLAMANA GEREK YOK BEN DE DİYOTUM GICIKLIĞINA BEN ZATEN KENDİM İÇİN ZAYIFLIYORUM KENDİLERİ FİT MAŞALLAH BEN BÖLE GİDERSEM DAHADA KİLO ALIRSAM KENDİMİ EŞİMİM YANINDA TUHAF HİSSETMEYE BAŞLAYACAKTIM EN ÖNCE KENDİ MUTLULUĞUM İÇİN GİTSİN YAĞLAR KURTULAYIM ARTIK BİRDEN KİLO VEREYİM GİTSİN DEMİYORUM ZATEM ÖNÜMDEKİ HEDEF UZUN BENİM İÇİN EKİMDE 50 NİN ALTINA DÜŞMÜŞ OLACAĞIM

Aynen canim bende 70 ler de zayif oluyordum bende sporcuydum hentbol ve basketbol geçmişim var lise bitince onlarda bitti tabii şimdi bile bu kilolarda olduğuma kimse inanmiypr etim sıkı sanırım ama yağ bendede cok cikti napicaz vermek lazım:))

Kızlarrrrr çok özlemisim sizleri sabah sabah çok iyi geldiniz bana paylasimlara yetisemedim:)) Allah hepinizden razi olsun güne çok kötü başlamıştım şimdi çok iyiyim sayenizde hepinizi de çooook seviyorummm... şimdi iş zamani öğleden sonra görüşürüz:))

kolay gelsin canım

Insallah hep birlikte kurtulacagiz su parazit yaglardan

Günaydın:))Aa olmadı şimdi dogum günü arifesinde bugün yat dinlen canım.Vitamin al bol bol yarına bomba gibi olursun inşallah.Rabbim acil sifalar versin )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…