hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

günaydın kizlarrr ben geldimmmm
bir gittim neler olmuş neler neyseki düzelmiş... Melikecim bende biliyorsun çok iyi değilim su ara canim sikkim olduğunda kendimi disari atiyorum yürüyorum çok iyi geliyor bana ...sesili sen nerelere gittin iyi gidiyorduk hayirli olsun diyelim topigin bizde ihmal etme birbirimize çok iyi geldiğimizi düşünüyorum:))

günaydın canım.:KK54:

Vallah ben ne zaman yazarsam kimse cevap yazmıyor. :44: O yüzdn yazmaktan vazgeçtim :KK14:
Artık sadece pazar günleri kilo bildirmeyi düşünüyorum

Canimm öyle oluyor bazen gözden kacabiliyor benimde cevap alamadığım paylasimlarim oluyor ama yazıyorum genede burası bana güç veriyor bak üç gündür yoktum ve stres malesef eve bir geldim +1.5 napicam diye dusunuyorum kara kara önerileriniz var midir:KK43:(

Zaman zaman kaçabilyor gözlerden kusura bakma :) bende yeni üye olduğumda yazdığım şeylere yorum gelmiyordu ben kendim onların yazdıklarına yorum yazdım sonra kaynaştık kaç kere ismin neydi kaç yaşındayın diye birkaç kete sorduk bence alınma yazmaya devam et arkadaşım bu arada kaç yaşındasın ismin neydi ??:)))))

Dogrudur canim. Ben alinmadim da, sadece moralim dusuyor. Zaten kendimi zor tutuyorum, bu da bana bahane oluyor sanirim :-))

Benim adim Mastura. 25 yasindayim. Zilola da benim kizimin ismi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canimm öyle oluyor bazen gözden kacabiliyor benimde cevap alamadığım paylasimlarim oluyor ama yazıyorum genede burası bana güç veriyor bak üç gündür yoktum ve stres malesef eve bir geldim +1.5 napicam diye dusunuyorum kara kara önerileriniz var midir:KK43:(

Haklisin canim

canimm öyle oluyor bazen gözden kacabiliyor benimde cevap alamadığım paylasimlarim oluyor ama yazıyorum genede burası bana güç veriyor bak üç gündür yoktum ve stres malesef eve bir geldim +1.5 napicam diye dusunuyorum kara kara önerileriniz var midir:KK43:(

kilomu aldın ilkay sen:KK14:

Aaaa bir kaç saat içinde neler oluyor neler şaşırdım üzülüyorum biri gidînce diyetî bırakmıycanı düşünerek hayırlısı olsun tabii tablolar falan yaptın îşi profesyonelliğe döktün arada ziyarete gelirsin öptüm :)))

Yok canım bırakmıyorum diyeti bırakırmıyım, kararlı ve hırslıyım bu konuda, tablomu alıp kendi topiğimi açtım. Yoluma ordan devam edeceğim. Sizleri çok seviyorum sağlıcakla kalın, hırslı ve azimle kalın.

canimm öyle oluyor bazen gözden kacabiliyor benimde cevap alamadığım paylasimlarim oluyor ama yazıyorum genede burası bana güç veriyor bak üç gündür yoktum ve stres malesef eve bir geldim +1.5 napicam diye dusunuyorum kara kara önerileriniz var midir:KK43:(

kaçamağımı çok yaptın ilkaycığım

Bazen diyet yaparken yemek yemeye düşkün biri olarak hevesim kaçıveriyor.hemen kıyafetlere bakıyorum internetten.özellikle yatmadan önce şöyle bir göz gezdiriyorum.sizinde kendinize özel yöntemleriniz varmı kızlar:KK51:

dogrudur canim. Ben alinmadim da, sadece moralim dusuyor. Zaten kendimi zor tutuyorum, bu da bana bahane oluyor sanirim :-))

benim adim mastura. 25 yasindayim. Zilola da benim kizimin ismi

günaydın canım ben fatma benimde 2.5 yaşında bi kızım var adı ela

evet canım yaa napicam gerci bugün regl oldum onunda etkisi vardir belki orda can sikintisindan yedik hareket yok sonuc bu bugun bol su az yemek bol hareket yapmaliyimmmm

ondandır canım ya 1.5 kilo hemen alınmaz ödemdir o gider o zaman.regl dönemimde bende şişiyorum:KK34:

Günaydın kizlarrr ben geldimmmm
bir gittim neler olmuş neler neyseki düzelmiş... melikecim bende biliyorsun çok iyi değilim su ara canim Sikkim olduğunda kendimi disari atiyorum yürüyorum çok iyi geliyor bana ...sesili sen nerelere gittin iyi gidiyorduk hayirli olsun diyelim topigin bizde ihmal etme birbirimize çok iyi geldiğimizi düşünüyorum:))

canlarım yaa, nasıl alışmışım size, çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için, ben yine burdayım merak etmeyin, yarışa devam

bersami ortağım, neler yaptın

bazen diyet yaparken yemek yemeye düşkün biri olarak hevesim kaçıveriyor.hemen kıyafetlere bakıyorum internetten.özellikle yatmadan önce şöyle bir göz gezdiriyorum.sizinde kendinize özel yöntemleriniz varmı kızlar:KK51:

benim hevesim anında kırılır gardım düşüverir her zaman böyle olmuştur
yemeğe sarılıveresim geliyor ama kendimce yeni bi yötem buldum aklımdan yemek geçtiğinde yada bugün sporu es geçeyim dediğimde şöyle bi durup 1-2 dk derin derin nefes alıyorum kendime soruyorum nasıl görünmek istiyorsun tabiki çıtır:KK52: O zaman hopppp hemen motivasyon full+full oluveriyor

benim hevesim anında kırılır gardım düşüverir her zaman böyle olmuştur
yemeğe sarılıveresim geliyor ama kendimce yeni bi yötem buldum aklımdan yemek geçtiğinde yada bugün sporu es geçeyim dediğimde şöyle bi durup 1-2 dk derin derin nefes alıyorum kendime soruyorum nasıl görünmek istiyorsun tabiki çıtır:KK52: O zaman hopppp hemen motivasyon full+full oluveriyor

bende deneyim bunu.artık yeter şişkoluk bitsin 38 bedenlere inmek istiyorum.uzun elbiseler var bayılıyorum ama hamileliğim dışında elbise giymek nasip olmadı.heralde ilk işim elbise almak olur.:KK51:

Kızlar hayal edin bakalım istediğiniz kiloya indiniz.neler yapmak istesiniz sadece alışveriş değildir heralde çatlatacak birileri vardır.benim var enazından:KK1:

X