hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bende eski resimlerime bakıyorum diyorlarki gözünün önüne as o zaman etkisi olmuyor bence ihtiyaç aninda bakinca daha etkili oluyor:))

bende deneyim bunu.artık yeter şişkoluk bitsin 38 bedenlere inmek istiyorum.uzun elbiseler var bayılıyorum ama hamileliğim dışında elbise giymek nasip olmadı.heralde ilk işim elbise almak olur.

aynen canım eşim zayıflayacağıma inanmıyor çok beğendiğim hoş bi elbise var zayıflarsam onu alıp giyeceğim dedim tamam dedi inat ettim zayıflayacağım yazın çıtı pıtı gezeceğim

bende eski resimlerime bakıyorum diyorlarki gözünün önüne as o zaman etkisi olmuyor bence ihtiyaç aninda bakinca daha etkili oluyor:))

evlendiğimde 54 kiloydum.2 ay sonra hamile kaldım düşük tehlikesi var denildi tamamını yatarak geçirdim.birdaha 54 kiloyu bırakın 64:13:ı göremedim.eski resimlerime bakınca gerçekten işe yarayabilir.bende deneyim.

Kızlar hayal edin bakalım istediğiniz kiloya indiniz.neler yapmak istesiniz sadece alışveriş değildir heralde çatlatacak birileri vardır.benim var enazından

Evet canim simdide gorup cok zayiflamissin diyenler var tabi bu beni çok mutlu ediyor hatta beni görüp hırsından diyete başlayanlar var tabi benimde aynı hızda devam etmem lazım:))

evet canim simdide gorup cok zayiflamissin diyenler var tabi bu beni çok mutlu ediyor hatta beni görüp hırsından diyete başlayanlar var tabi benimde aynı hızda devam etmem lazım:))

bir insanın zayıflamışsın demesi çok güzel motive ediyor gerçekten

Neyse kızlar benim ev işlerine dönmem lazım.hepinizi öpüyorum akşama eşim kuru fasulye pilav istedi kendime sebze türlüsü yapayım diyorum siz ne yapacaksınız

Benimde büyük oğlum 8.5yaşında küçük 3.5 birisi eylül 6 diğeri eylül 13 doğum günleri

Masallah Allah bagislasin. Cocuklarimiz en buyuk mutlulugumuzdur. Insanin cocugu olunca hayat baska bir anlam kazaniyor degil mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen canım eşim zayıflayacağıma inanmıyor çok beğendiğim hoş bi elbise var zayıflarsam onu alıp giyeceğim dedim tamam dedi inat ettim zayıflayacağım yazın çıtı pıtı gezeceğim

Benim de esim bana dun oyle bir moral verdi ki :) beni bu halimle bile ne kadar cok sevdigini ve cekici buldugunu gosterdi. Ben de onun daha iyisine layik oldugunu dusunuyorum. Bu yuzden artik kesin kararliyim. Zayiflayacagim ve citir pitir bir hatun olacagim

Evet canım yaa napicam gerci bugün regl oldum onunda etkisi vardir belki orda can sikintisindan yedik hareket yok sonuc bu bugun bol su az yemek bol hareket yapmaliyimmmm

Regl doneminde kadin vucudu 2kiloya kadar odem yapabiloyor. Bu yuzden hic merak etme canim. Tuzu da azalt, odemin daha hizli iner

Masallah Allah bagislasin. Cocuklarimiz en buyuk mutlulugumuzdur. Insanin cocugu olunca hayat baska bir anlam kazaniyor degil mi?

Günaydın senin bu güzel yazına beğeni göndercektim telefondan girdiğim için yanlışlıkla negatif puanı tıklamışım çok özür dilerim kusura bakma canım :)

Günaydın kızlar bu hafta hep baş ağrısıyla uyandım nedeni ortaya çıktı çok fena grîp oldum kahvaltı mı yaptım kendime meyve salatası hazırladım kendimi toparlamam lazım yarın doğum günüm oldu mu şîmdi

Günaydın senin bu güzel yazına beğeni göndercektim telefondan girdiğim için yanlışlıkla negatif puanı tıklamışım çok özür dilerim kusura bakma canım :)

Onemli degil canim. Ben de tlfndan girdigim zaman boyle karisiyor :)

Cok gecmis olsun canim. Allah acil sifalar versin. Bol bol kusburnu cayi ic, iyi gelir.

EVET CANIM RABBİM EKSİKLİKLERİNİ GÖSTERMESİN HEPİMİZİN ÇOCUĞUNU BAĞIŞLASIN İNŞALLAH

geçmiş olsun canım.bir elmanın kabuğunu kalınca soy haşlanınca altını kapat ıhamur kat bir tutam iç.:2: Birde adaçayı iç çok iyi geliyor

güzel bir doping hazırla canım kendine bol bol dinlen ama şimdiden

iyiki doğdun iyi doğdun mutlu yıllar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…