hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Hepinize teşekkür ederim canlarım benim iyiki varsınız.problem kendi ailemle alakalı daha çok kız kardeşimle alakalı.3 yıldır süren bir mesele anlatıp hiç yormayım sizi.çoğunlukla takmamayı başarıyorum ama işte bazen canı sıkılıyor insanın.kardeşim panik atak hastası.ablam zihinsel engelli.annem bunalmış vaziyette.burada sizinle kafam dağılıyor. Oyüzden derine girmeden anlattım.hepinizi seviyorum.avmye attım kendimi biraz topladım geldim yazdıklarınızı gördüm daha topladım kendimi

çooook tatlısın biliyosun değilmi

Daha iyi olmana sevindim.

kızlar kusura bakmayın listeme bu topik de devam etmiyeceğim

Aaaa bir kaç saat içinde neler oluyor neler şaşırdım üzülüyorum biri gidînce diyetî bırakmıycanı düşünerek hayırlısı olsun tabii tablolar falan yaptın îşi profesyonelliğe döktün arada ziyarete gelirsin öptüm :)))

rabbim yar ve yardimciniz olsun insallah bu sinavdan basariyla cikarsiniz

selaaam kızlaaar

bugünkü menümm

sabah: kaşarlı tost (kendim yaptım, yağsız)
ara: 4 kuru kayısı, neskafe
öğle: 1 kepçe mercimek çorbası, 3 tavuk köftesi, salata, 3 y.k. yoğurt, 2 dilim ekmek
ara: 1 elma, neskafe, 1 kare bitter
akşam: 2 köfte, 1 porsiyon fırında yağsız karışık sebze (karnıbahar-brokoli-havuç-brüksel lahanası), 3 y.k. yoğurt, 2 y.k. közlenmiş kırmızı biber, 2 dilim ekmek
ara: yeşil çay

şimdi okudum bunu canımmm... rabbim size sabır ve şifa versin inşallah

iyi aksamlar hanimlar bugunku menum
1 dilim cavdar ekmegi
1kk aknaz light peynir
1porsiyon etki kuru fasulye
1kase yogurt
1 kase tarhana corbasi
salata
2dilim ekmek

toplam 900 kcal

yarim saat yuruyus 120 kcal
15 dk fitness yuksek tempo 120 kcal

toplam yakilan 240

Vallah ben ne zaman yazarsam kimse cevap yazmıyor. :44: O yüzdn yazmaktan vazgeçtim
Artık sadece pazar günleri kilo bildirmeyi düşünüyorum

Zaman zaman kaçabilyor gözlerden kusura bakma :) bende yeni üye olduğumda yazdığım şeylere yorum gelmiyordu ben kendim onların yazdıklarına yorum yazdım sonra kaynaştık kaç kere ismin neydi kaç yaşındayın diye birkaç kete sorduk bence alınma yazmaya devam et arkadaşım bu arada kaç yaşındasın ismin neydi ??:)))))

Benim ortak nerde? Bugün hiç sesi soluğu çıkmadı nerdesin burcubilen ??

Tatlımmm:))Telefonu elime ancak alabildim.Bi de bilgisayardan girsem hiç görüşemeyeceğiz yaniBugün temizlik yaptım öğleden sonra ancak bitti işim sonra oğlanı uyut yemek yap derken eşim geldi kayinvalideme gittik Bu saatte ancak geldik.Hemencik de sizi özledim ama bakiyorum ortağım da beni özlemiş galibaHadi bakalım yarın görüşüruz inşallah öptüm:)))

Günaydın kizlarrr ben geldimmmm
bir gittim neler olmuş neler neyseki düzelmiş... melikecim bende biliyorsun çok iyi değilim su ara canim Sikkim olduğunda kendimi disari atiyorum yürüyorum çok iyi geliyor bana ...sesili sen nerelere gittin iyi gidiyorduk hayirli olsun diyelim topigin bizde ihmal etme birbirimize çok iyi geldiğimizi düşünüyorum:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…