hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar paylaşımlar için üzgünüm ama okuduğumda okadar etkilendim ki sizinlede paylaşmak istedim.burada bir aile gibiyiz.:KK16:

çok güzeldi:KK14: Ne kadarda doğru yazmış yazan öyle boş yaşıyoruzki abuk sabuk şeyleri dert ediyoruz kendimize hafta sonu öyle boştan bi nedenle eşimi kırdımki o öfkeyle gözümde büyüttüğüm sebep biraz düşünüp sakinleşince o kadar önemsiz geldiki özür diledim eşimden hemen :KK14::KK14::KK14::KK14:

şöyle bi silkinmek lazım arada

melike umarım çocuğunla ilgili bir şey yoktur, 2 gündür fazlasıyla göz yaşı döktüm bu kaybedilen çocuk için, Allah hiç bir çocuğu annesinden ayırmasın.

seslicim ortagim sana guveniyorum menulerin zaten cok guzel kalori hesabi yapiyorsun bende basluvcam hesap yapmaya cok mantikli geliyor
ben bu aralar saldim zaten ne spor kaldi ne diyet kiloda aldim herhalde canim o kadar sekerli sey istiyorki 20 dk cezami bile dun yapmadim itiraf ediyorum

Bir kişide demiyor ki melike sana ne oldu neden böylesin sen böyle şeyler paylaşmazsın.:KK14::KK14::KK14::KK14:

ne oldu melike06 bende merak ettim.sabah okumuştum yazdıklarını zaman zaman benimde ruh halim böyle olur o durumlardan biri sanmıştım paylaşki dertleri sıkıntıları azaltalım .bende ortada kaldım sizin topiğe geleyim kabul ederseniz tabi

Melike umarım iyisindir,seni üzen neyse bizimle paylaş,dediğin gibi biz bir aile gibiyiz.Ben sizinle oğlumun hastalıklarını,başka ne üzüntüm varsa paylaştım.Bazen yazdıklarıma cevap bile gelmedi,yazmaya devam ettim.Tek dedimiz zayıflama olmada gerek.Ben burada sadace diyet konuşulmasını doğru bulmuyorum.Çünkü bizim zayıflamamızı engelleyende sıkıntılarımız değil mi?Arkadaşsak dertleşmeliyiz,birbizin içinide karartsak arkadaşlık bu değil mi.Banane diyorsak o zaman sadece çıkar ortağıyız.İstemeyen okumaz istemeyen cevap yazmaz.Canım arkadaşım derdin derdimdir,lütfen anlat.

Melike umarım iyisindir,seni üzen neyse bizimle paylaş,dediğin gibi biz bir aile gibiyiz.Ben sizinle oğlumun hastalıklarını,başka ne üzüntüm varsa paylaştım.Bazen yazdıklarıma cevap bile gelmedi,yazmaya devam ettim.Tek dedimiz zayıflama olmada gerek.Ben burada sadace diyet konuşulmasını doğru bulmuyorum.Çünkü bizim zayıflamamızı engelleyende sıkıntılarımız değil mi?Arkadaşsak dertleşmeliyiz,birbizin içinide karartsak arkadaşlık bu değil mi.Banane diyorsak o zaman sadece çıkar ortağıyız.İstemeyen okumaz istemeyen cevap yazmaz.Canım arkadaşım derdin derdimdir,lütfen anlat.

Canımmm ne kadar doğru yazmışsın.Belki konumuz diyet olabilir peki ya öncesi?yani neden bu kadar kilo aldık hayatımızda bizi etkileyen neler var.Çoğu zaman dertleri paylaşınca azalır.Bizde öyle yapalım moralimiz bozulunca mutlu olunca yazalım birbirimize:))Özellikle mutsuz olduğumuzda buraya hemen yazalım ki kendimizi mutfakta bulmayalım.Tabi cevap da yazalım ki kendimizi yalnız hissetmeyelim.Hepinize çok alıştım sabah kalkınca ilk işim size bakmak oluyo.Hepinizi seviyorum:))):KK19:

rica ederim
merak ettim ilk ciktiginmi dogruymus baktinmi

canım denedım bes kıloluk suy aynı cıkartıyo ama benı farklı cıkartıyo.. ılk cıkardıgı dogru dıyorum cunku ıkıncı cıkarmasında sacma sapan sayılar cıkarıyo. ve ben 70 kıloydum on kıloyu rahat verdım cunku yenı almıstım o on kıloyu.. ama suan zerre kılo veremıyorum cok moralım bozuk cok. bogazımı tutsamda spor yapsamda oynamıyo en fazla 59 oluyorum acayıp durdu kılo vermelerım:KK14::KK14::KK14::KK14:

canım denedım bes kıloluk suy aynı cıkartıyo ama benı farklı cıkartıyo.. ılk cıkardıgı dogru dıyorum cunku ıkıncı cıkarmasında sacma sapan sayılar cıkarıyo. Ve ben 70 kıloydum on kıloyu rahat verdım cunku yenı almıstım o on kıloyu.. Ama suan zerre kılo veremıyorum cok moralım bozuk cok. Bogazımı tutsamda spor yapsamda oynamıyo en fazla 59 oluyorum acayıp durdu kılo vermelerım:KK14::KK14::KK14::KK14:

canım duraksam dönemini geçiştirmen için sporunu diyetini değiştir vucudun bi şaşırsın beynine sinyal gönder sürekli

X