hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Evet canim yanlışlarım hala var benim hiç ekmek yemiyor musun

sanirim hergun tartilmakda yanlis bende hergun tartiliyordum bu hafta hic tartilmadim pazara kadar tartilmayacagim
spor yapmanin ve saat 6 dan sonra yememeninde onemli oldugunu farkettim bunlara dikkat edebilirsin

Allah kabul etsin bunlarla oruc tutarkende verebilirsin

Noninoni hangi sporu yapıyorsun canım

melikecim devamlı bir spor yapamıyorum çalıştığım için çok zorlanıyorum, akşam eşimle eve gelince onun yemeğini ısıtıp sofrayı kuruyorum bende kendıme haslama bıseyler yapıyorum ama beyin yorgunlugundan o kadar halsız oluyorum ki bazı gunler bıseler yedıkten sonra sofrayı bıle toplamadan uyuyup kalıyorum yada eve gelınce de ıs yerıne baglanıp calısmak zorunda oluyorum. yada camasır bulasık etrafı topla derken bakıyorum ki zaten 11 olmus saat.. bunun dısında haftada ortalama 3-4 gun spor yapabılıyorum evde yuruyus bandım var en erken 10 gıbı cıkıyorum ustune 1 saat falan yuruyorum bazen yuruyusten sonra plates yapıyorum bıraz.. bazen de bılgısayarı tv ye baglayıp ebru sallı plates acıyorum 1 saat onu yapıyorum .. zumbayı cok sevıyorum ama evım kucuk yapamıyorum. bır ara leslie yapmıstım uzun suredır yapmıyorum. evımın onunde yuruys parkuru var ınsanlar orada yuruyorlar gunler uzunken ve hava sıcakken acık havada orda 1-1 bucuk saat yuruyordum.. ben gun ıcınde cok hareketsızım ıslerım cok yogun sabah 9 da oturuoyorum 12:30 da yemege kalkıyorum 13:00 tekrar yerımdeyım aksam 6 da ısten cıkıyorum arada belkı 1-2 kez lavaboya gıdıyorum ve 1 bardak cay almaya yemek haneye.

ben farklı bi başligada yazıyodum ama kımse kalmayınca tad vermemeye basladı ben 70 kılodan 59 kıloya dustum ama buaralar cok bozdum tekrar 60 oldum.. boyum 1.57 hedefımde 53 yada en kötü 55 fazla zayıf olmak ıstemıyorum cunku daha şimdiden yüzün çökmüş diyen var ama kararım net verecegım bu kıloları nisandada ablam gelıyo onu şaşırtmak istıyorum

Bugün kurtlar vadisi pusu yokmuş.kurtlar vadisi filistin filmini koymuşlar.sinir oldum ya:84::84::84::84:

Kızlar iftarda sizler içinde dua edicem ( her biriniz hangî kiloda olmak istiyorsanız inşallah o kiloda olursunuz) kızlar canım haşlanmış makarna ( sossuz) çekiyor yesem mi acaba?
Allah hepinizden razı olsun :) mesaj yazanlarında ne dileği varsa Allah kabul etsin inşallah:))

canım ALLAH kabul etsin .. benim de borçlarım var gunler uzamaya basladı tutamadım daha . bu arada kepekli makarne yıyebılırsın benım canım ne zamandır cekıyor hafta sonları evde duramadım kı bır türlu ogle yemegınde yıyeyım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…