hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Menumude yazayim sabah klasik kahvaltımi yaptım
Ara bir portakal yarım elma
Ögle bir küçük haslanmis patates tuzlu naneli
Akşam 5 kaşık manti salata
Su gene az içtim sanırım o da etkiliyor kilo veremememi bitki çayı kiraz sapli form çayı ve yeşil çay içtim şimdide şekersiz nescafemi içiyorum spor yapamadım bugün anneme gittim birazdan yapabildiğim kadar eliptik yapicam

bugün sanki 40 kiloymuşum gibi davrandım ne bulduysam yedim:KK14:. sinemaya gittik hoş bi yemek yedim evde annem helva yapmıştı onuda yedim karnım davul gibi oldu....
hiç iç açıcı bi gün değildi

günaydın kızlar, ben dünden beri düşünüyorum nerde hata yapıyorum aslında eskisi kadar aşırı da yemiyorum hatayımdan tatalıyı cıkardım en fazla 1 kucuk kare bıtter yıyorum ekmek desen yok zaten cayımı sekersız ıcerım ama gıtmıyor cok zor gıdıyor kılolar hergun bır hevesle cıkıyorum tartıya yok gıdım gıdım ılerlıyorum resmen .
ben metabolızma hızımı mı dusurdum vucudum az enerjı harcamaya mı alıstı acaba cok korkuyorum bundan sonra agzıma sureklı bırseyler atacagım bırseyler yapmam lazım surda nısan sonuna ne kaldıkı evde dugunler ıcın kıyafetlerım hazır ama ben ıcıne gıremıyorum uff cok moralım bozuk bugun. ama bırakmıyorum asla bırakmam rejımı az da olsa ınatcıda olsa yıne de vermem lazım
sabah 2 acve hurma yedım 1 cay bardagı sut ıctım pesıne 1 bardak su ıcıp evden cıktım
ıs yerınde 1 elmayı 3 kasık yogurt ıle karıstırdım tarcın ve zencefıl serptım ustune yedım
sımdı cay ıcıyorum suya agırlık verecegım cok acıkırsam leblebı atacagım agzıma

günaydın kızlar, ben dünden beri düşünüyorum nerde hata yapıyorum aslında eskisi kadar aşırı da yemiyorum hatayımdan tatalıyı cıkardım en fazla 1 kucuk kare bıtter yıyorum ekmek desen yok zaten cayımı sekersız ıcerım ama gıtmıyor cok zor gıdıyor kılolar hergun bır hevesle cıkıyorum tartıya yok gıdım gıdım ılerlıyorum resmen .
ben metabolızma hızımı mı dusurdum vucudum az enerjı harcamaya mı alıstı acaba cok korkuyorum bundan sonra agzıma sureklı bırseyler atacagım bırseyler yapmam lazım surda nısan sonuna ne kaldıkı evde dugunler ıcın kıyafetlerım hazır ama ben ıcıne gıremıyorum uff cok moralım bozuk bugun. ama bırakmıyorum asla bırakmam rejımı az da olsa ınatcıda olsa yıne de vermem lazım
sabah 2 acve hurma yedım 1 cay bardagı sut ıctım pesıne 1 bardak su ıcıp evden cıktım
ıs yerınde 1 elmayı 3 kasık yogurt ıle karıstırdım tarcın ve zencefıl serptım ustune yedım
sımdı cay ıcıyorum suya agırlık verecegım cok acıkırsam leblebı atacagım agzıma

CANIM AYNI SORUNU BENDE YAŞIYORUM BİR DİYETİSYENE MSJ ATTIM CEVABI:
Merhaba, Kilo verme döneminde zaman zaman yavaşlamalar, duraksamalar gerçekleşebilir. Yaptığınız spor programında değişiklikler yapabilirsiniz. Diyetisyeniniz diyetinizi yeniden gözden geçirip düzenleyebilir. Metabolizmanızı hızlandıracak bitki çayları tüketebilirsiniz. Bu dönemde diyetisyeninizle birlikte hangi konularda sorun yaşıyorsanız o sorunları çözmeye çalışmalı ve sabırlı olmalısınız..:KK45:

Günaydın kızlar bugün ben oruçluyum ( Ramazan'da tutamadığım günler vardı ) sahurda 2 dilim kepek ekmeği, peynir, domates , maydanoz , 5 zeytin ,3 yaprak kıvırcık , 2 tane hurma yedim iftara çorba ve salataya geçiştirmeyi düşünüyorum inşallah yaparım
Öptüm hepinizi:))))

CANIM AYNI SORUNU BENDE YAŞIYORUM BİR DİYETİSYENE MSJ ATTIM CEVABI:
Merhaba, Kilo verme döneminde zaman zaman yavaşlamalar, duraksamalar gerçekleşebilir. Yaptığınız spor programında değişiklikler yapabilirsiniz. Diyetisyeniniz diyetinizi yeniden gözden geçirip düzenleyebilir. Metabolizmanızı hızlandıracak bitki çayları tüketebilirsiniz. Bu dönemde diyetisyeninizle birlikte hangi konularda sorun yaşıyorsanız o sorunları çözmeye çalışmalı ve sabırlı olmalısınız..:KK45:

Melikecim şu duraklama bir geçse takıldım kaldım uzun süredir bu kilolarda.. napıcaz devam herkes yazın ıncecık giyecek hıc bır yerınden bısey sarkmıcak bızım de oyle olcak ıns. tek umudum o.
bende senin yazdıgınla bıberıye ve yesıl cay yaptım 1 kupa demlensın bırazdan ıcecegım sonra suya devam ıns.
ya bır yerde okudum dıyorkı 1 surahının 2/3 une sıcak su koyun sonra yesıl cay atın demlensın sonra lımon sıkıp kabugunu ıcıne atın ve maden suyu doldurun bakın nasıl metabolızmayı hızlandırıyor dıye.deneyecegım ıns. bırısı ıcıne 1 kasık toz zencefıl flaan da koymus.

günaydın kızlar bugün ben oruçluyum ( ramazan'da tutamadığım günler vardı ) sahurda 2 dilim kepek ekmeği, peynir, domates , maydanoz , 5 zeytin ,3 yaprak kıvırcık , 2 tane hurma yedim iftara çorba ve salataya geçiştirmeyi düşünüyorum inşallah yaparım
öptüm hepinizi:))))

allah kabul etsin canım

Evet canım maşallah iyi vermişsin ben neden çok veremiyorum yaaaa 5.5 oldu aslında az değil ama 2 aya yaklaşıyoruz kilomda çok aslında hızlı vermek gerekmiyormu ben neyi yanlış yapıyorum???

yanlış yaptığımız şey yemeklere çok yağ atmak olabilir mesela, yada 6 dan sonra yemek yemekte olabilir, ben sabah 1 yumurta yiyorum arada 1 galeta öplen 1 elma 5 gibide çok az bir yemek, genelde sebze yemeği oda çok az yağ ile yapılmış olarak, aslında çok daha fazla vermem lazımdı ama hafta sonları hep bir yerlerdeyiz yemeli içmeli ayin gibi oluyor, bende ne bulursam götürüyorum, sıksaydım hafta sonlarıda 10 kg ı geçerdi şimdiye, tabi hergün 1 saat yürüyüş ve haftada 3 gün zumbada yapıyorum, 3 kg a yakında su içiyorum

Günaydın kızlar bugün ben oruçluyum ( Ramazan'da tutamadığım günler vardı ) sahurda 2 dilim kepek ekmeği, peynir, domates , maydanoz , 5 zeytin ,3 yaprak kıvırcık , 2 tane hurma yedim iftara çorba ve salataya geçiştirmeyi düşünüyorum inşallah yaparım

Allah kabul etsin tatlım:))Orucunu açmadan bize de dua et :KK66:)

Melikecim şu duraklama bir geçse takıldım kaldım uzun süredir bu kilolarda.. napıcaz devam herkes yazın ıncecık giyecek hıc bır yerınden bısey sarkmıcak bızım de oyle olcak ıns. tek umudum o.
bende senin yazdıgınla bıberıye ve yesıl cay yaptım 1 kupa demlensın bırazdan ıcecegım sonra suya devam ıns.
ya bır yerde okudum dıyorkı 1 surahının 2/3 une sıcak su koyun sonra yesıl cay atın demlensın sonra lımon sıkıp kabugunu ıcıne atın ve maden suyu doldurun bakın nasıl metabolızmayı hızlandırıyor dıye.deneyecegım ıns. bırısı ıcıne 1 kasık toz zencefıl flaan da koymus.

Canım şu tarifi bi dene de bize de yaz bakalım.işe yararsa bizde deneyelim:))

günaydın kızlar bugün ben oruçluyum ( ramazan'da tutamadığım günler vardı ) sahurda 2 dilim kepek ekmeği, peynir, domates , maydanoz , 5 zeytin ,3 yaprak kıvırcık , 2 tane hurma yedim iftara çorba ve salataya geçiştirmeyi düşünüyorum inşallah yaparım
öptüm hepinizi:))))

allah kabul etsin canım:KK9:

cezalı olarak yediklerimi yazmaya devam ediyorum, laf dinlerim ben:78:

bugün limonlu suyumu içemedim

sabah 1 haşlanmış yumurta
öğlene doğru 2 kepekli galeta
öğlen yoğurt
akşam 5 gibi: 3 kaşık bulgur pilavı, 3 kaşık yeşil fasulye yiyeceğim.
aralarda: 1 mandalina, 1 portakal

1 saat yürüyüş + 2 litre su içeceğim (bazen geçiyor su olayı, evde de susayınca içiyorum)

Son düzenleme:

Canimm Allah kabul etsin ...

X