hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

canım hoşgeldin, bende doğumdan sonra kilo alanlardanım, oğlum 8 aylık. 84'düm 76 oldum, istemek çok önemli. pazar günleri gözümü doyuruyorum, çok nadirende baktım dayanamıyacağım istediğim birşeyden birazcık yiyorum. ama en önemlisi zumba, çok güzel kilo verdiriyor tavsiye ederim. önce başla 2 haftaya alışırsın. Birde şunu söylemek istiyorum iradeni korudukca kendini zorladıkca daha bir azim geliyor, ama 1 gün bile bozsan moral bozuluyor ve devam etmek istemiyorsun. o yüzden kendine bir gün belirle o gün istediğin ne varsa ye abartmadan tabi.
şuan o kadar hafifledim ki, koca göbeğim gitti çok şükür. mekik çekemiyordum, şimdi çok rahat çekiyorum

BİKAÇ GÜNDÜR SPOR YAPAMIYORUM KENDİMİ ÇOK KÖTÜ HİSSEDİYORUM TOPLAMDA BENDE 6 KİLO VERDİM 3 KİLOSUNU BURDA VERDİM KENDİMDE Bİ HAFİFLİK HİSSEDİYORUM AYNEN HAFTADA BİRGÜN BENDE ABARTMAMAK KAYDIYLA KENDİMİ ÖDÜLLENDİRİRYORUM İNŞALLAH BÖLE GİDERSEK KILOLAR VIZ GELECEK HEPSİ GİDECEK:nazar:

İki gundur çok geç kalkıyorum
Oglen kahvaltim marul maydanoz roka biraz tulum peynir ve 1 yumurtayi karistirip salata yaptim yaninda da kusburnu cayi ve 1 dilim ekmek
Simdi az sekerli turk kahvemi iciyorum
Aksama da yumurtali ispanak 1 kase yogurt planliyorum
Egzersizlerimi simdi yapicam (bebis uuyumusken :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:)

Canim 8 kilo vermişsin tebrikler hepsini buraya başladıktan sonra mı verdin?

evet canım sizler sayesinde verdim, benim için çok özelsiniz. normalde 69 kiloydum. 69ken bile bir deri bir kemik gözükebiliyorum. boyum uzun, kemiklerim iri. şuanda bile artık verme diyenler var, ama ben 65 olmak istiyorum. 20 nisan doğum günüme kadar devam. ve bozmayacağım rejimimi. bazen kaçırıyorum ama sıkarsam geri dönüşü çok kötü oluyor. yinede iyi verdim çok şükür.:KK8::21:

canım hep aynı zumba videosuyla mı yapıyorsun yosa çeşitlendiriyormusun

valla melikenin paylaştığı zumbayı yapıyorum genelde, o çok hoşuma gidiyor. müziler harika, kadında çok severek yapıyor, o kadını gördükce benimde yapasım geliyor. bide hareketleri ezberledim, bazen işyerinde tualettede yapıyorum:KK1::KK1::KK1:

BİKAÇ GÜNDÜR SPOR YAPAMIYORUM KENDİMİ ÇOK KÖTÜ HİSSEDİYORUM TOPLAMDA BENDE 6 KİLO VERDİM 3 KİLOSUNU BURDA VERDİM KENDİMDE Bİ HAFİFLİK HİSSEDİYORUM AYNEN HAFTADA BİRGÜN BENDE ABARTMAMAK KAYDIYLA KENDİMİ ÖDÜLLENDİRİRYORUM İNŞALLAH BÖLE GİDERSEK KILOLAR VIZ GELECEK HEPSİ GİDECEK:nazar:

bunu kendimizi sıkan bişey olarak görmektense hayat biçimi olarak görmek daha güzel, 65 kiloya ulaştıktan sonrada akşamları yemek yemeyi düşünmüyorum, ama sevdiğim bir şey varsa oturur yerim kasmam kendimi, sporada devam edeceğim, spor beni daha dinç yapıyor.

Kizlaaaaaar
Esimi 5 yilin sonunda diyetisyene gitmeye razi ettim
Ama kilo almak icin
Kendisi 1.92 ama sadece 65 kilo :KK1::KK1::KK1::KK1:
Bakalim o alirken ben verebilecek miyim

Sabah küçük tost,3 zeytin çay
Ara:1paket eti form
Öğlen :tavuk sote,4 kaşık pilav,yoğurt Ara:1 kase special k Akşam: 1kase mercimek çorba,2 tane fırın köfte,4 kaşık pilav Akşamda spor,ama ancak 30-40dk yapabiliyorum.

sporumu yaptim
okula gidis gelis 30 dk
aksam 50 dk yuruyus
10 dk twister
10 dk masaj aletinde yaglari eritme

kalkinca ilik sirkeli su ve 1 bardak bitki cayi
kahvalti peynir yumurta 1 d ekmek 2 zeytin domates
ogle
karnabahar. yarim tabak yogurt salata
ara yarim b sekersiz sutlu nescafe 3 kayisi
simdi acim ama yemicem

Bugünkü menümmm

Sabah: 2 küçük galeta, 1 ince dilim kaşar
Öğle: 1 kır pidesi, şekersiz yeşil çay, 3 çeri domates
Ara: 1 kare bitter çikolata
Akşam: 1 kase tavuk suyu çorba, 2 büyük köfte, 1 y.k. patates püresi 8, 5 y.k. yoğurt, 1 y.k. biber kavurması
Ara: şekersiz yeşilçay, 3 kuru kayısı, 3 ceviz

Spor: 1 saat spor salonu

Sabah 1 dilim çavdar ekmeği kibrit kutusu peynir 3 zeytin 1 bardak süt
Ara 1 avuç leblebi
Öğle 1 porsiyon bulgur pilavı 2 kaşık yoğurt
4 fırın köfte yarım bardak ayran 1 kase marul salatası
Ara 1 muz 1 Türk kahvesi 1 dilim bitter çeyrek simit
Aksam 1 bardak sütle capucino 3 yulafli bisküvi
Tüm gün şu çay ve biberiye li yeşil çay içtim
Aksam gs nin mavi var eşim gidince bende zumba deneyeceğim

Bugünkü menümmm

Sabah: 2 küçük galeta, 1 ince dilim kaşar
Öğle: 1 kır pidesi, şekersiz yeşil çay, 3 çeri domates
Ara: 1 kare bitter çikolata
Akşam: 1 kase tavuk suyu çorba, 2 büyük köfte, 1 y.k. patates püresi 8, 5 y.k. yoğurt, 1 y.k. biber kavurması
Ara: şekersiz yeşilçay, 3 kuru kayısı, 3 ceviz

Spor: 1 saat spor salonu
Canım sende bittersiz yapmiyorsun heralde ayy yemek sonrası kahvemin yapıyorum yanına da 1 dilim bitter çok güzel oluyor

Canım sende bittersiz yapmiyorsun heralde ayy yemek sonrası kahvemin yapıyorum yanına da 1 dilim bitter çok güzel oluyor

ben çikolataya çok düşkünüm normalde. diyetisyenim de her gün bir küçük parça (5 gr) bitter yiyebileceğimi söyleyince, ben de yiyorum her gün :125::125::125:

evet canım sizler sayesinde verdim, benim için çok özelsiniz. normalde 69 kiloydum. 69ken bile bir deri bir kemik gözükebiliyorum. boyum uzun, kemiklerim iri. şuanda bile artık verme diyenler var, ama ben 65 olmak istiyorum. 20 nisan doğum günüme kadar devam. ve bozmayacağım rejimimi. bazen kaçırıyorum ama sıkarsam geri dönüşü çok kötü oluyor. yinede iyi verdim çok şükür.:KK8::21:

Evet canım maşallah iyi vermişsin ben neden çok veremiyorum yaaaa 5.5 oldu aslında az değil ama 2 aya yaklaşıyoruz kilomda çok aslında hızlı vermek gerekmiyormu ben neyi yanlış yapıyorum???

Burada sanırım 7 kilo kadar verdim.önemli olan diyeti yapamayacağım artık derken yazdıklarıınızı okuyorum.çok sıkılırsak yarışma şeklini beraber değiştiriyoruz .iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum:KK16:

Canımmm bizde seni çok seviyoruz gerçekten bazen tamam olmuyor buraya kadar diyorum sonra sizi okuyorum devam pes etmek yok diyorum gerçekten iyiki varsınız kızlar...

X