hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

benim kilo almamdaki en büyük 2 etken var dı 1.hareket azlığı 2. aşırı yemek yeme ve ben bunun farkında bile değildim

inşallah temiz çıkar canım.

Ayy çok sevindim canım.Evine geldi ya şimdi daha çabuk toparlar İnşallah sonuçlar da tertemiz çıkar.En yakın zamanda eski sagligina kavuşsun:))

Inşallah kızlar en büyük dileğimiz bu...
Melikecim cezaliyiz evet ama kiloda verdik hedefimiz buyuktu biraz yetisemedik:)). Insallah bu hafta cezalarla daha fazla verecegimize eminim haydi kizlar gosterelim kendimizi:)) birazdan duşumu alip diyetisyene gidicem insallah az cikarim...

Ben yine kilo vermeye başladım o yüzden bu hafta daha da sıkacağım bakalım pazar günü be mucizeler çıkacak ..
Ben is yerinde lavaboya gelince düz durup sağa sola edilme hareketi yapıyorum kızlar öneririm yanar çok güzel gidiyor

mis gamzeli ve kılo veren dıger kızlar tebrik edıyorum sizleri
bızde ceza alanlar olarak haftaya bırıncılıge talıbız

burcucum aldığım pardesu geldı tam oldu cok guzelmıs
sen aldınmı 38 beden pardesuyu

Ayy canım çok sevindim olmasına..merak ettim modeli falan)Burdan yazmak istemezsen özelden yaz da bende bakayım modeline.Kaynımın düğünü var yaza bende şimdiden model araştırmaya başladım bi fikir olur belki)Ama ben hâlâ 38 beden olamadım.Denedim ama önü kapanmadı maalesef( Ama moralimi de bozmuyorum 6 kilo verdim 6 daha verirsem eminim ki artık ne istersem giyebilirim

Kızlarrrr...Dün eşimle nostalji yaptık.Bi baktım bizimki damatlığını giymiş.E benim gelinlik de durmadığı için kına elbisemi giyeyim dedim.Giymesine giydim tabi de fermuarı kapanmadı:18:Ama yine de yılmak yok. O elbisenin içine girene kadar devam

vay be ne güzel olmuş eskı gunlerı yasamıssınız
kaç yllık evlisiniz

aldıgımmarkayıda mesaj attım geldimi

Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…