hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Canıııım kusura bakmayın yazamıyorum kaç gündür Evde değilim tartılamadım dün.carşamba akşamı eve geçicem perşembe sabah tartılıp yazarım istersen. hem o gün yazabilirim pazara kadar ne kadar verebilirim diye.Özledim ama sizi ve diyet yapmayı da. ya aslında yeme işini abartmadım ama çok düzensiz oluyo. İnşallah çok kilo almamışimdır.Bi de annemler umreden geldi pazar günü ohh şimdi gelsin baklavalar sarmalar ama bana değil tabi misafirlere .

yeme burcubilen ucunu kaçırdım 1 kilo aldım 1 haftada ben çoğumuz motivasyonumuzu kaybettik ama artık bu yeni tarz yarışmamız ve cezamızla herkes istediği kiloya inecek inşallah.istediğin zaman verebilirsin kilonu canım.

Son düzenleyen: Moderatör:
uzun bir aradan sonra zumbaya yeniden merhaba dedim 50 dk zumba yaptım.ara verdiğim için sanırım çok yoruldum
su içmeyi unutmayın kızlar yaktığımız yağlar toksin olup vücudumuzda kalmasın hemde zayıflamamıza fayda versin.en az 12 bardak.

1porsiyon yemekte kaç kalori?
1 porsiyon yemekte kaç kalori?

Yemek Kalori
Bezelye 289 kalori
Kıymalı sebze 180 kalori
Türlü 221 kalori
Fırında makarna 505 kalori
İmambayıldı 194 kalori
Zeytinyağlı taze fasulye 177 kalori
Zeytinyağlı pırasa 225 kalori
Zeytinyağlı biber dolma 265 kalori
Zeytinyağlı bakla 266 kalori
Zeytinyağlı barbunya 328 kalori
Kıymalı kapuska 190 kalori
Patlıcan kebap 406 kalori
Kıymalı karnı bahar 187 kalori
Sulu köfte 256 kalori
Mantı 341 kalori
Zeytinyağlı lahana dolma (2 ad.) 125 kalori
Zeytinyağlı yaprak dolma (2 ad.) 125 kalori
Etli yaprak dolma (12-14 ad.) 320 kalori
Etli biber dolma (2 ad.) 320 kalori
Kısır (2 yemek kaşığı) 125 kalori
Patates kızartması (150gr) 330 kalori
Patates salatası (1 kase) 436 kalori
Kıymalı patates 250 kalori
Baklagiller 350 kalori
Pilav (pirinç bulgur) 320 kalori
Pizza (1 adet) 584 kalori
Balık tava 370 kalori
Börek 330 kalori
Talaş böreği 360 kalori
Cacık 80 kalori
Ayran 70 kalori
Etli pide (1 adet) 570 kalori

Canım ceza ne tam olarak karar verdin mi, yoksa ben mi kaçırdım.

canım ceza ne tam olarak karar verdin mi, yoksa ben mi kaçırdım.

canım şu kilodayım pazar günü şu kiloda olacağım deyip yarışmaya giriyoruz.ben isimleri ve kiloları kaydettim defterime cumartesi akşam geç saatte verceğim.söyleyipte inemediğimiz her 100 gram için sonraki hafta 10 dk sporu artacak diyelim 300 gram veremedi 30 dk.eğer günlük 30 dk spor yapıyora 60 dk olacak günlük spor saati yapamam yok çünkü hepimizin işi var ve istersek gerçekten yaparız

Slm canm küçüğün doğum gününü kutlarım nice sağlıklı mutlu ve başarılı yıllara....
cok teşekkür ederim canımmm

çok geçmiş olsun oğluna şimdi nasıloldu

bencede makul bir ceza ama artırılabılır 2.hafta da kılo veremeyen topik dışında kalsın bu da sert oldu ama hepimiz için bu şart oldu artık dayaklık olduk varya
çok güzel kılo verenler de var tabi

oo süper miş, bayağa ağır bir ceza, bizim grup askeriye gibi olacak yakında

DEMİR EKSİKLİĞİ VARSA KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ İŞE YARAR CANIM

KATTIĞIM BALIN KALORİSİ 15 KCAL

16 dal maydonozu blenderdan geçirerek içine bir tane limon sıkıp içerseniz ( kabul ediyorum tadı kötü oluyor) 15 günlük kür halinde kilo vermeye yardımcı oldugunu okudum bunun yanında cildide güzelleştiriyorumuş ben 4 gündür içiyorum. Sabhalrı aç karna içip 15 dk sora kahvaltı yapıyorum. Bu hafta baya kilo verdim...

Öncelikle geçmiş olsun dileyen arkadaşlarıma teşekkür ederim.Oğlum şimdi daha iyi tabi ben de daha iyiyim.O gidemedi ama ben bugün okula başladım.Eğitim öğretim yılının ikinci dönemi tüm öğretmen arkadaşlara ,veli ve öğrencilere hayırlı olsun inşallah.Tatil sonrası silkeleniyor ve yolumuza devam ediyoruz.Nefsimiz bizi değil biz onu yeniyor ve yaz tatiline kadar ne versek kardır diyoruz,hadi devam...

gerçekten istersek yaparız sporu biraz aksatınca giden geri geliyor

bugün akşamdan itibaren bende başlıyorum zumba hergün düzenli yapmaya gayret gösterecem yapabilirsem en az 15 dk da ip atlıcam:118:

kızlar anca girdim bugun nete melikecimm 1 kilo almışım 93 olmuşum biliyodum ama ne yapayımm haftaya 91 görmeyi istiyorum hayal belki ama hayaller ne içindir kurmak için

Canım Su katıyor musun içine ben denedim icemedim tekrar denesenmi acaba

iyi geceler canim sayende bende zumbayla tanistim 50 dk yaptim su an
su icmek cok onemli asla unutmayalim bugun toplam aldigim 750kcal

iyi geceler kızlar.az kalorili sporlu bir gün geçirdim şükür.ama suyu 7 ardaktan fazla içemedim hala mide bulantım var.:26:

Günaydınnnnn bugün çok mutlu kalktım tartildim 90 geldim suyumu içtim Kahvaltımi yaptım (klasik kahvaltı) daha uyuyor musunuz? Hadi kalkın artıkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…