hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar yarın birincilık için çok iddialı değilim ama yine de kilo verdim diye düşünüyorum.Bu hafta diyet çok iyi geçti aslında .Hatta eşim evde olmasına rağmen bu kadar iyi geçmesine ben bile şaşırdım.Ahh bi de sporumu yapsaydım süper olacaktı.Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz.Bu arada kızlar size bi sır vereyim ya ben diyet yapıyorum eşim zayıflıyor nasıl mı oldu dersiniz?tansiyon hastalığı nedeniyle bi kaç zamandır hiç tuz koymuyorum yemeklere sadece tuzsuz. yiyerek benden çok zayıfladı valla sinirim bozuluyo.

eşler evdeyken olmuyor spor canım ya.kilo verdiğimize şükür dediğin gibi önümüzdeki maçlara bakacaz.

Slm kızlar tatilde oldugumdan giremiyorum ancak pazartesi tartılabilirim burda tartiyok ins almamisimdir herkese kolaylıklar dilerim

Ay aynen ben.ekmek yemem cayıma sekeri lıseden beri atmam,yemek desen azcık yemek bıle yete,tuzlularlada aram o kadar yok
ama su tatlılar cıkolatalar beni benden alıyor
eskıden en sevdiğim sey baklavaydı yastan dolayı agır gelmeye başladı artık ama hala tek oturuşta rahat 4 tane yerim he hhe şimdi değil ama

evet gerçekten günler su gıbı geçtı bır arpao boyu yol alamadım yaza az kaldı.....

Çaktırmadan senle yarışa girmiş bile olabilir.Benim ki hep öyle yapar ona bazen gizli diyetçi bile deriz.

benim eşim de zayıf.. bide akşamları kekler, kurabiyeler içecekler .. ben onun gibi yesem yüz kilo olurum heralde erkek olmak varmış yedikleri kas oluyo direk

Bu hafta iyi gitmesede bugün çok az yedim 1 saat yürüdüm akşam sadece haşlanmış brokoli ve yoğurt yedim kîlomu korusam yeter bu haftalık önümüzdeki haftaya. İnşallah :) yarın bîrinci ebru778 ya da burcubilen olur gibi bakalım:)))

Kızlar bu hafta sizce kim birinci olur

Bence ebru7778 birinci olabilir canım. .Bugün eşimin havasını doğum gunuymus kayinvaldemlerle pasta yapıp ona gittik ve bugün pasta yedim üfff 5 gün spor yaptım ama bu hafta çok dikkat edemedim kızlar bende kilo almaktan korkuyorum. .

ben burdayım canım, misafirlerim vardı kıvancımıda uyuttum, bi bakayım dedim neler yazılmış, misafirler tatlı getirmişti biraz yedim yarın da doğum günü var yine kaçırırım heralde neyse hafta sonları fazla sıkmadan 25 günde 5 kilo vermekte benim için harika bişey.

bugün yediklerimi yazayım bari
sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği, 1 yumurta, 1 tatlı kaşığı nutella, 1 yk bal, 5 zeytin, 1 kk peynir, çok az çilek reçeli
biraz abarmışsın dediğinizi duyar gibiyim, ama 1 hafta sonumuz var ondada tutamıyorum işte

öğlen: 1 yk. makarna, 2 yk yoğurt

akşam: 1 parça haşlama et, 2 sarma, 2 yk. haşlanmış patlıcan yoğurtlu, 2 ekler, 2 baklama

gün boyu 6 bardak çay, şekerleri

ben ettim siz etmeyin, utanarak yazıyorum, ama emziriyorum da bana anlayış gösterin

suyumu içtim, spor yok, 10 dk zumba sadece bu hafta 1,5 kilo verdim sanırım, yarın sabah tartılıp yazarım tekrar

herkeze iyi geceler

canım sanırım emziediğin için ekstra kalori harcıyorsun 200 kalori falan.dengeli beslenip tatlıdan uzak durursan bizden daha rahat kilo verebilirsin yoksa emzirmeyi bıraktığında kilo alıyorsun tecrübe ettim oradan iyi biliyorum.iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…