Hadi Ojelerimizin resimlerini de paylaşalım

ojelerim beleşe geldi:86:
patimin ve ayburumun hediyeleri

3 tane yanyana olan patimin,sedefli pembe ojede ayburumun hediyesi
beğenen olursa numara veririm:87:

Son düzenleyen: Moderatör:
peki you know ojelerini nasıl muhafaza ediyorsun benimkiler çok çabuk kuruyor daha önceden sorulmuş olabilir belki ama tüm sayfaları okuyamadım

peki you know ojelerini nasıl muhafaza ediyorsun benimkiler çok çabuk kuruyor daha önceden sorulmuş olabilir belki ama tüm sayfaları okuyamadım

kalyon un oje çözücüsü var canım onu kullanıyorum ben mesela.. her yerde bulmak kolay olmayabiliyor, fiyatı da uygun 3-5 lira arasında olması gerekiyor. bozulan ojelerine 1-2 damla damlatman yeterli

soldan sağa numaraları sıralıyorum:

nail art NA08,flormar neon N002,goldenrose paris 41,goldenrose paris 47,goldenrose paris(numara etiketi kalkmış),flormar 380,flormar 382,flormar 236,flormar235,flormar348,flormar 048,pastel 52,pastel 70,pastel 302,flormar neon N004,flormar nailart NA09:

bu pembe benim bitirdiğim nadir ojelerden, tırnakta çok hoş duruyor. sarı da süper
güle güle kullan.

bunlar sana nerden hediye, ben de istiyorum hediye

canım erkek arkadaşım aldı bunları=) biliyo çok seviyorum ojeleri başta sana oje aldım deyince 1-2 tane sandım. bi getirdi gözlerim işte böyle ldu

o şoku atlatınca da böyle oldum

ya buraya oje süren smiley da koysunlarrr

bunlaı yeni aldım yanlız uzun süre kurumuyor :88: bu huyu dısında cok sevdim :87:

Koyu pembeyle beyaz ojeyi karıştırın kızlar bebek pembesi oluyo ben yaptım çok güzel oldu. Aramaya hiç gerek yok dükkan dükkan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…