Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

kızlar bakın saat 4 olmuş nerdeyse ben 6'da işten çıkıyorum 1 saatte yolda geçer, eh işte tam anlamıyla günü bitiririz kısmetse
yarın sabahta tartılıp 1 günün sonunda neler olmuş bi kontrol edeceğim, değişimi sizlerle paylaşırım elbette

hadi ama kilo bildiriminde bulunmayanlar da yazsınlar

kızlar 3 günden sonra şöyle doğru düzgün bir diyete başlasak hep beraber varmısınız...hem verdiklerimizi almamış oluruz hemde vermeye devam ederiz..hihoyyyt

kiraz yemekten öğğk olcaz yalnız tüm hayatımız boyunca bir daha kirz ister mi canımız bilmem.
uzun zamandır tartıya çıkmıyorum ama sanırım var bi 54 filan
yok be tatlım ben çok sevdim bu diyeti
hayatta zayıflayamazsız siz -tatlicadiarzu-
neden miş o CADIARZU
kızlar bakın saat 4 olmuş nerdeyse ben 6'da işten çıkıyorum 1 saatte yolda geçer, eh işte tam anlamıyla günü bitiririz kısmetse
yarın sabahta tartılıp 1 günün sonunda neler olmuş bi kontrol edeceğim, değişimi sizlerle paylaşırım elbette

hadi ama kilo bildiriminde bulunmayanlar da yazsınlar

evet canım yarını 4 gözle bekliyorum bende

darbanwille cadısına bakın hele:eek:klava:

bu da farklı bir motivasyon yöntemi olarak algılıyorum, kızlar sakın pes etmeyin !!!

tabe tabe aynen öle :nazar:
ben ara ara elimde makarna tabaa , efenime söliyim yanında mantar sote filan gelir ziyaret ederem sizi hihoyyyt hihoyyyt
içm kıyıldı birden cokacimcoook

canım ben akşam yemek olayına son noktayı koycam zaten kesmeye çalışıyordum. akşamları deli gibi abur cunur yiyorum ve alamıyorum kendimi sonra fenalık geçiriyorum tabi o da ayrı

kızlar 3 günden sonra şöyle doğru düzgün bir diyete başlasak hep beraber varmısınız...hem verdiklerimizi almamış oluruz hemde vermeye devam ederiz..hihoyyyt

Evet evet kesinlikle a.s
Zaten ikinci detoksa kadar siyah çay, beyaz ekmek, kırmızı et, tavuk eti, kızartma falan yememeliyiz. Bir de akşamları en az yarım saat yürüş iyi olur ne dersiniz :1rolleyes:

Evet evet kesinlikle a.s
Zaten ikinci detoksa kadar siyah çay, beyaz ekmek, kırmızı et, tavuk eti, kızartma falan yememeliyiz. Bir de akşamları en az yarım saat yürüş iyi olur ne dersiniz :1rolleyes:

elbette, diyete devam, yoksa ne faydası olacak 3 gün aç gezip sonra verdiğimizi geri alırsak hiç bi anlamı olmaz
ben 1000 kalorilik diyet uyguluyorum, günde 1000 kaloriyi geçmemeye çalışıyorum.
18-19 temmuz bozcaadaya gidicem kısmetse o zamana kadar en azından 2 kilo vermiş olarak gitmek istiyorum.

o zaman 3. gün bitince yeni bir liste yaparız katılacak olanlarla devam ederiz...

zayıflamazsak bile toksinlerimizden kurtuluruz içimiz temizlenir işte alkisalkisalkis
bende zaten vucudum dinlensin diye yapıyorum canım
canım ben akşam yemek olayına son noktayı koycam zaten kesmeye çalışıyordum. akşamları deli gibi abur cunur yiyorum ve alamıyorum kendimi sonra fenalık geçiriyorum tabi o da ayrı
işte o konuda iradeli olsak sorun yaşamayacağız canım sırf abur cubur ve akşam yemelerinden 8 ayda 8,5 kilo aldım bende
Evet evet kesinlikle a.s

ben varım kızlarr

Ben deli gibi spor yaptım 1 ay boyunca ama diyet yapmadığım için kilo veremedim. Şimdi hazır alışmışken devam edersem süper olur :dance: Karpuz detoksunu da yapıyoruz hep birlikte değil mi?

elbette, diyete devam, yoksa ne faydası olacak 3 gün aç gezip sonra verdiğimizi geri alırsak hiç bi anlamı olmaz
ben 1000 kalorilik diyet uyguluyorum, günde 1000 kaloriyi geçmemeye çalışıyorum.
18-19 temmuz bozcaadaya gidicem kısmetse o zamana kadar en azından 2 kilo vermiş olarak gitmek istiyorum.
bencede canım
o zaman 3. gün bitince yeni bir liste yaparız katılacak olanlarla devam ederiz...

bana uyar yelizcim

o zaman aralarda kiraz ve karpuz detokslarını yaparız diğer zamanlardada diyet...süper olur...

kızlar nasılsınız..nasıl gidiyor açlık..bende biraz baş ağrısı olmuşdu ama şimdi geçdi çok şükür..ya ben su içemiyorum arkadaşlar aç aç..su içince midem bulanıyo..hiç su görmek istemiyom..zorla içiyom valla.ben dün başladım birde..bazı yerlerde dün diye okumuşdum.bırakmadım artık..neyse gün bitti sayılır..dediğinşiz gibi bende kendimi oruç hissettim ne yazıkkı bu orucun iftarı yok:KK43:

bu arada bende inş devam edicem diyete..ekmeği azaltsam gece atıştırmalarınıda kessem baya işe yarar ümüdindeyim.ekmek makinası aldık.20 gündür hergün değişik ekmekler deniyoruz ve çok lezzetli oluyor...neredeyse eşim ve ben 900 gr ekmeği 2 öğünde bitirir olduk..

X