Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

kızlar kısmetse şu kiraz detoksunu bitirdikten sonra hemen yeni diyet planımızı uygulamaya geçeriz, karpuz diyetine kadar
benim niyetim ramazana kadar.
ramazan gelince artık işin ucu kaçıcak valla iftarda da kendimi çok sıkamıycam, ama ramazan sonrası da spora başlamayı düşünüyorum

az önce tartıldım 61.2 çıkdım...ben cumartesi tartıldığımda 63.6 dım.hala gözlerime inanamıyorum ancak gözle görülür bi değişiklik yok..doğumdan sonraki ödemlerim çözülüyordur inş..6.5 ay oldu doğum yapalı..ama yüzüklerim olmuyordu..umarım işe yarar bu detoks

kızlar bende bu ay diyet moduna girmek istiyorum çünkü evleneli 8 ay oldu ve ben 8,5 kilo aldım ve eğer dikkat etmezsemde artmaya devam edecek birbirimize destek olarak verebiliriz belki

ya bende hiç halszkik baş ağrısı falan yok kaydirigubbakcemile3
aksine çok eneriğim 4 saattir de alışveriş yaptım üstüne kaydirigubbakcemile3
şimdi bi yeşil çay içim bide akşam yicem tamamdır

az önce tartıldım 61.2 çıkdım...ben cumartesi tartıldığımda 63.6 dım.hala gözlerime inanamıyorum ancak gözle görülür bi değişiklik yok..doğumdan sonraki ödemlerim çözülüyordur inş..6.5 ay oldu doğum yapalı..ama yüzüklerim olmuyordu..umarım işe yarar bu detoks

maşallah canımyaa peki ölçülerini aldın mı ? en net öyle anlardın.
bugün benim yüzüğümde sıktı parmağımı inşallah şişkinliğim iner

O zaman güzel bir diyet programı bulup başlıyoruzz. Ben Ramazan ayında sadece iftarda yiyorum zaten. Sahurda su içip yatıyorum. O yüzden Ramazan ayında kilo almam sanırım.

herkes araştırsın fırsat buldukça 3.gün akşam ekleyelim diyetleri buraya birlikte bakalım..

buujuu 65
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk 69
topraksuu
YELİZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
Lindsay
sportie 55,500
barrett
surreal 1907... 75

son hali bu şekilde listenin yanlışlık varsa düzeltelimi, diğer arkadaşlardan da kilo bildirimi bekliyoruz

yazdım canım bi kenarda duruyo ölçülerim....:) bitincede ölçer bildiririm bi değişiklik olup olmadığını..

herkes araştırsın fırsat buldukça 3.gün akşam ekleyelim diyetleri buraya birlikte bakalım..

ben aynı zamanda cuma yarışması 5,takımdayım, bizim takımca uyguladığımız bir diyet var, süper sonuç alıyorsun, bir diyetisyenin verdiği liste, onu bulup size atıyım

ben geçen sene ağostosta doğum yaptım 3 kilo kaldı veremediğim ama daha fazla vermek istiyorum..yüzüklere gelince benimkilerde olmuyor gerçi epeydir denemedim..
birde evlenince bende çok kilo aldım hepsini vermek istiyorum..

buujuu 65
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk 69
topraksuu
YELıZ 75,5
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
Lindsay
sportie 55,500
barrett
surreal 1907... 75

sihricim harika birşey bu, birde şu detoks bitince kimbilir ne olucak, bravo a.s.

X