Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Gün gün neler yaşıyorum belirti olabilecek durumları buraya yazıcam sizde yazarsanız hep beraber fikir edinmiş oluruz 💕Hemde bu geçmek bilmeyen günleri birlikte desteğimiz ile atlatalım diyorum. Ben bu ay 4 gün erken yumurtladığımı tahmin ediyorum yumurtlama kanaması geldi. (bende bazen gelir.) adetime daha 12 gün var.
Gün gün belirtilerim şu şekilde ;
📍Yumurtlamadan sonra 1 gün ; gün boyu bel ağrısı yaşadım.
📍yumurtlamadan sonra 2 gün ; bel ağrısı gün boyu devam etti ara ara kasıklarıma adet ağrısı gibi vurdu geçti.
📍Yumurtlamadan sonra 3 gün ; inanılmaz kasık ve bel ağrısı ile uyandım gecede hiç uyuyamadım zaten. Sabah uyandığımda karnım acıkmıştı çok fazla midem bulanıyordu açlıktan resmen. ( ben normalde kahvaltı yapmam sadece akşam yemeği yerim.) Uzandığım zaman fark ettim alt çatı kemiğim de ağrı vardı zonklama oluyordu.
📍Yumurtlamadan sonra 4 gün ; 3 gündür süren kabızlığım bugün şiddetlendi. Yine kasık ve bel ağrısı devam ediyor. Hareket edince kasıklarımda batma hissediyordum. Kasık kısmında balon patlar gibi hissiyat oluyordu ara ara.
📍 Yumurtlamadan sonra 5 gün ; ( yani bugün) dünden beri aşırı gazım var. Kasıklarım şişkinlik hissediyorum yüz üstü bile yatamıyorum ağrıyor.

Benim belirtiler bu şekilde gün gün devam edicem yazmaya sizlerde katılırsanız sevinirim 🫰 Umarım hepimiz hamile oluruz 🤰💕🤍
Yumurtlama zamanı bende kabızlıktan ziyade günde 2 3 kez büyüğümü çıkarmak için tuvalete çıkmaya başladım bu ay. Normalde günde 1kez büyük yapardım. Kaç gündür sabah öğle akşam yapıyorm. Bu ay ilk defa bunu yaşadım.

Geç döllenme de kafamı karıştırıyor ki. 22 ağustosta başlayıp 26 ağustosa kadar devam eden peçeteye gelen kahverengi lekelenmem oldu. Sonra kesildi. O dönem yumurtlama olsa diyorum geç döllenme de olabilir. Ona sebep de bekliyorum. Çoklu düşünüyorum :))
Ben en son 1 Ağustosta oldum 2 gün regl az geldi sonra bitti. 26 Ağustosta regl olmam gerekiyordu 9 gün gecikti hala yok ortalıkta kaç tane test yaptım kan verdim 0.0 Ağustos ayı için 1 ilişki 22 ağustosta olmuştu eşim şehir dışındaydı acaba geç döllenme mi ? Ağzımda metal tadı günde 1 bardak su ile günü geçiren ben 4 litre su içer oldum.Grip gibiyim ,gaz var sürekli baş ve bel ağrısı 9 senelik evliyim . Sadece 1 tane 6 aylık düşük yaptım. İnşallah geç döllenmedir .

Gün gün neler yaşıyorum belirti olabilecek durumları buraya yazıcam sizde yazarsanız hep beraber fikir edinmiş oluruz 💕Hemde bu geçmek bilmeyen günleri birlikte desteğimiz ile atlatalım diyorum. Ben bu ay 4 gün erken yumurtladığımı tahmin ediyorum yumurtlama kanaması geldi. (bende bazen gelir.) adetime daha 12 gün var.
Gün gün belirtilerim şu şekilde ;
📍Yumurtlamadan sonra 1 gün ; gün boyu bel ağrısı yaşadım.
📍yumurtlamadan sonra 2 gün ; bel ağrısı gün boyu devam etti ara ara kasıklarıma adet ağrısı gibi vurdu geçti.
📍Yumurtlamadan sonra 3 gün ; inanılmaz kasık ve bel ağrısı ile uyandım gecede hiç uyuyamadım zaten. Sabah uyandığımda karnım acıkmıştı çok fazla midem bulanıyordu açlıktan resmen. ( ben normalde kahvaltı yapmam sadece akşam yemeği yerim.) Uzandığım zaman fark ettim alt çatı kemiğim de ağrı vardı zonklama oluyordu.
📍Yumurtlamadan sonra 4 gün ; 3 gündür süren kabızlığım bugün şiddetlendi. Yine kasık ve bel ağrısı devam ediyor. Hareket edince kasıklarımda batma hissediyordum. Kasık kısmında balon patlar gibi hissiyat oluyordu ara ara.
📍 Yumurtlamadan sonra 5 gün ; ( yani bugün) dünden beri aşırı gazım var. Kasıklarım şişkinlik hissediyorum yüz üstü bile yatamıyorum ağrıyor.

Benim belirtiler bu şekilde gün gün devam edicem yazmaya sizlerde katılırsanız sevinirim 🫰 Umarım hepimiz hamile oluruz 🤰💕🤍
Slm canım bende yumurtlama gününü degerledindirdim ama. Çatlama günü ve sonrasını değerlendiremedim. Yumurtlama gününden beri sadece tek göğüs hassasiyetim var elimde dokununca acıyor başkada belirti yok. Normalde adete iki üç kala olurdu göğüs hassasiyeti. Bu kez yumurtlama sonrası başladı. Ama daha önce birkaç kere daha böyle olmuştu yumurtlama sonrası hemen başlayan göğüs hassasiyeti ama o zaman korunuyordum bebek ihtimalim yoktu

Merhaba bugün biraz önce yaptıgım son testi yorumlayabilirmisiniz ? 1-2 eylül pike yakındı ama tam C kadar kırmızı veya daha kırmızı olmadı bugünde biraz önce yaptıgım ovulasyon testim.
30 agustos 2 eylül 3 eylülü değerlendirdim 3 eylül de öğlen kremsi yogun kıvamlı akıntım geldi. suanda bikini bölgemin üsttünde doluluk hissediyorum ve çok nadirde olsa sağ kasıkta iğne batmam var güzel değerlendirebildim mi hiç bir fikrim yok ilk test denemem biraz da kafaya takıyorum oldumu denk geldi mi falan diye tahmini diğer adetle düşünürsem 14 eylül adet günüm olucak adet olmıcam yüksek ihtimal cünkü ilaç kullanmadım bu ay. ( ilaçsız adet göremiyorum) Bugünüde değerlendirsem mi bilemedim ama dün gece afedersiniz ilişki esnasında zorlandım içim acıdı agrıdı.

Geçen ay hsg çekindim sonuç normaldi, kan testlerim smear ve eşimin sperm testide normal çıktı . Pcos veya kist yok yumurta tembelliğim var.
Yorumlarsanız sevinirim🙏🏼

Eklentiler

• IMG_4877.jpeg
    IMG_4877.jpeg
    177,9 KB · Görüntüleme: 84
Ben en son 1 Ağustosta oldum 2 gün regl az geldi sonra bitti. 26 Ağustosta regl olmam gerekiyordu 9 gün gecikti hala yok ortalıkta kaç tane test yaptım kan verdim 0.0 Ağustos ayı için 1 ilişki 22 ağustosta olmuştu eşim şehir dışındaydı acaba geç döllenme mi ? Ağzımda metal tadı günde 1 bardak su ile günü geçiren ben 4 litre su içer oldum.Grip gibiyim ,gaz var sürekli baş ve bel ağrısı 9 senelik evliyim . Sadece 1 tane 6 aylık düşük yaptım. İnşallah geç döllenmedir .
Bir kaç gün bekleyip test yapın. Geç döllenme olması için yumurtlamanızın adete yakın tarihte olmasi gerek. 22 ağustosta ilişkiden sonra da olabilir. Her şey olabilir. Yani bu hesaba göre yarın ve sonrası bir test daha yapmanız lazım.

Anladım canım ay inşallah hamile kalırız ben bayadır deniyorum tutmuyor hsg çektirdim iki tüp te açık niye olmuyor anlamadım bu işi. Ama şu bel ağrısı ve sırt ağrısını ilk defa yaşadım
Hsg çektırdıkten sonra tüpler açılıyormuş içerideki pis kanları atıyor 2 ay içerisinde olma ıhtımali çok yüksek bizde sabırsızlıkla bekliyoruz

Kızlar internetten test sipariş etmiştim. Gelince dayanamadım yaptım. Adetime 3 gün var. Yumurtlama 26 ağustosta oldu. Yani bugün 11. Günüm. Ve tertemiz tek çizgi çıktı. daha erken mi sizce? Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Onda da 2 gün kala çıkmaya başlamıştı. Ümitlenmek istemiyorum ama elimde de olmuyor 🥲

Kızlar internetten test sipariş etmiştim. Gelince dayanamadım yaptım. Adetime 3 gün var. Yumurtlama 26 ağustosta oldu. Yani bugün 11. Günüm. Ve tertemiz tek çizgi çıktı. daha erken mi sizce? Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Onda da 2 gün kala çıkmaya başlamıştı. Ümitlenmek istemiyorum ama elimde de olmuyor 🥲
Maalesef sonuç doğru olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Kızlar çok dikkatli bakıldığın da bi karartı var görüyorum teste ama adetime 4 gün kaldı olsaydı daha net olmadı gerekmiyor muydu bilemiyorum bi bakar mısınız ?
O OBM95 LunaLovegoodd LunaLovegoodd Arzurana Arzurana

Eklentiler

• IMG_8882.jpeg
    IMG_8882.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_8881.jpeg
    IMG_8881.jpeg
    188,8 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_8880.jpeg
    IMG_8880.jpeg
    225,8 KB · Görüntüleme: 68
X