Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Gün gün neler yaşıyorum belirti olabilecek durumları buraya yazıcam sizde yazarsanız hep beraber fikir edinmiş oluruz 💕Hemde bu geçmek bilmeyen günleri birlikte desteğimiz ile atlatalım diyorum. Ben bu ay 4 gün erken yumurtladığımı tahmin ediyorum yumurtlama kanaması geldi. (bende bazen gelir.) adetime daha 12 gün var.
Gün gün belirtilerim şu şekilde ;
📍Yumurtlamadan sonra 1 gün ; gün boyu bel ağrısı yaşadım.
📍yumurtlamadan sonra 2 gün ; bel ağrısı gün boyu devam etti ara ara kasıklarıma adet ağrısı gibi vurdu geçti.
📍Yumurtlamadan sonra 3 gün ; inanılmaz kasık ve bel ağrısı ile uyandım gecede hiç uyuyamadım zaten. Sabah uyandığımda karnım acıkmıştı çok fazla midem bulanıyordu açlıktan resmen. ( ben normalde kahvaltı yapmam sadece akşam yemeği yerim.) Uzandığım zaman fark ettim alt çatı kemiğim de ağrı vardı zonklama oluyordu.
📍Yumurtlamadan sonra 4 gün ; 3 gündür süren kabızlığım bugün şiddetlendi. Yine kasık ve bel ağrısı devam ediyor. Hareket edince kasıklarımda batma hissediyordum. Kasık kısmında balon patlar gibi hissiyat oluyordu ara ara.
📍 Yumurtlamadan sonra 5 gün ; ( yani bugün) dünden beri aşırı gazım var. Kasıklarım şişkinlik hissediyorum yüz üstü bile yatamıyorum ağrıyor.

Benim belirtiler bu şekilde gün gün devam edicem yazmaya sizlerde katılırsanız sevinirim 🫰 Umarım hepimiz hamile oluruz 🤰💕🤍
Amin Allah im

Ne için kullanıyordun ? Normalde o ilaclad bırakılmamalı ama ne için ve şikayetin olduğuna bağlı
Şöyle. Tüm hormon değerlerim normal. TSH 5.74 çıkmıştı. Dr 25 mg yazdı. Sonra 50 mg a çıkardı. 0.8 oldu değerim. Öyle olunca bıraktım. Evlenmeden önce adet gecikmem hiç olmazdi. 40 gün olmaya başladı düzenli olarak. Dr a gidince TSH sonucun öyle çıktı. İlacı kullanmaya başladıktan sonra adetlerim eski düzenine girdi. 30 gün de bir olmaya başladım. İlacı bırakınca şimdi gecikmiş olabilir mi diye düşünüyorum. Dahiliciye sorduğumda bana olabilir de olmayabilir de demişti. Net cevap vermedi. Haa gebelik düşündüğüm için 2.2.5 arasında olmalı değer dedi. Ona sebep yazdı. İlaç da yazmayacakti.

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla gelsin 🥰🥰 beyaz değil ama şeffaf. Seninde öyle miydi ? Sabah test yaptım negatif çıktı. Ama meğer testin tarihi geçmiş 😅
Amin inşallah Evet adet olacağım zaman hep beyaz gelirdi akıntım bu ay şeffaf gelince şüphelendim göğüs ağrım da vardı öyle olunca yapayım dedim adete 1 gün kala çıktı çok şükür ☺😇

Şöyle. Tüm hormon değerlerim normal. TSH 5.74 çıkmıştı. Dr 25 mg yazdı. Sonra 50 mg a çıkardı. 0.8 oldu değerim. Öyle olunca bıraktım. Evlenmeden önce adet gecikmem hiç olmazdi. 40 gün olmaya başladı düzenli olarak. Dr a gidince TSH sonucun öyle çıktı. İlacı kullanmaya başladıktan sonra adetlerim eski düzenine girdi. 30 gün de bir olmaya başladım. İlacı bırakınca şimdi gecikmiş olabilir mi diye düşünüyorum. Dahiliciye sorduğumda bana olabilir de olmayabilir de demişti. Net cevap vermedi.
Bence kararsız kalmak daha kötü adetinde gecikmiş yap bir test için rahatlasın negatif çıksa bile regl olana kadar umut var bence geç döllenme ihtimaliyle ❤️

Bence kararsız kalmak daha kötü adetinde gecikmiş yap bir test için rahatlasın negatif çıksa bile regl olana kadar umut var bence geç döllenme ihtimaliyle ❤️
Geç döllenme de kafamı karıştırıyor ki. 22 ağustosta başlayıp 26 ağustosa kadar devam eden peçeteye gelen kahverengi lekelenmem oldu. Sonra kesildi. O dönem yumurtlama olsa diyorum geç döllenme de olabilir. Ona sebep de bekliyorum. Çoklu düşünüyorum :))

X