Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Tamam kuzum alayım bugün sabah yaparım
Bende göremedim canım üzgünüm eğer bu ay da olmazsa soğan suyu mu denesen ben bu ay onu denemiştim vesile oldu herkeste işe yaramıyor biliyorum ama bi doktoruna danışıp denesen? Düzenli de kullanmadım 5 6 gün içe bildim aklıma geldikçe

Bende göremedim canım üzgünüm eğer bu ay da olmazsa soğan suyu mu denesen ben bu ay onu denemiştim vesile oldu herkeste işe yaramıyor biliyorum ama bi doktoruna danışıp denesen? Düzenli de kullanmadım 5 6 gün içe bildim aklıma geldikçe
Kuzum adet olursam 2 günü doktor çağırdı zaten ona gidicem bakalım ne dicek

Predictor early al canım. Sabah ilk idrarla yap silik de olsa belli olur
Bak Buda biraz beklemiş hali efektte yaptım belli olsun diye görebiliyor musun acaba ?

Eklentiler

• IMG_8895.jpeg
    IMG_8895.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 69
Selaaaamlar kızlar son ilişki ve tahmini yumurtlamanın 7.günündeyim.
Belirti mi bilmiyorum ama dünden beri alt karnım çok fena ağrıyor her an adet olacak gibi ve ayaklarım üşüyor ..kalın çorap giydim şu mevsimde ..

Çok çok silik var gibi ama emin olamadım hayalet çizgi mi bilemedim 🥲😅
Hemen çıktı kuzum yapar yapmaz o gölgelik vardı böyle derinlerde gördüm bende 😂😂 aynı markası bir gün öncesinde yaptım kuruyunca bile çıkmadı ondan şey ettiydim bende zaten acaba mı dedim 🤣

Selaaaamlar kızlar son ilişki ve tahmini yumurtlamanın 7.günündeyim.
Belirti mi bilmiyorum ama dünden beri alt karnım çok fena ağrıyor her an adet olacak gibi ve ayaklarım üşüyor ..kalın çorap giydim şu mevsimde ..
Ayak üşümesi bir belirti hadi bakalım inşallah bebiş seninledir 🩷

X