Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Ayyy acaba yerleşme kanamasımıydı inşallah amin

He düştüyse tabi kullanmak olmaz o ayrı. Önce bekle bakalım adet olmazsan test yap, sonucuna göre bir yol izlersin gebelik çıkarsa zaten kantahlilleri vericeksin ama çıkmazsa hem doktora git hemde TSH tahlili iste tekrardan. Belki yine yüksek çıkmış olabilir. Bilmiyorum pek zannetmiyorum ama inşallah gebesindir ya kurtulalım Allah'ım düşünmekten, artık karnımızı da bebiş bebek bakımlariyla ilgili araştırmalar yapalım istiyorum litfennn Allah'ım

Gerçekten hissediyorsun hamile olduğun zaman tekrar bi test yap istersen ☺
Gerçekten mi benim ağlayasım var yaaa.. ben ilk defa gecikmedim bende PCO var dönem dönem ufak çaplı gecikmelerim olurdu ama değişik belirtelerim olmazdı yada bir hissim olmazdi boş gibi hissederdim. Bu ay bir tuhaf

Gerçekten mi benim ağlayasım var yaaa.. ben ilk defa gecikmedim bende PCO var dönem dönem ufak çaplı gecikmelerim olurdu ama değişik belirtelerim olmazdı yada bir hissim olmazdi boş gibi hissederdim. Bu ay bir tuhaf
Bende de polikistik över vardı bir tüpüm tıkalıydı ve bu ay komedi dizisinde bile ağlamıştım

Bende de polikistik över vardı bir tüpüm tıkalıydı ve bu ay komedi dizisinde bile ağlamıştım
Tebrik ederim bu arada sağlıkla gelsin inshallah

Peki bir şey sorucam, benim adetim biter bitmez bir iki gün sonra müthiş ağrım oldu rahim bölgesinde özellikle sanki yeniden sökülecek mis gibi sonra hep ara ara ağrı oldu takı bugüne kaadar bir haftadır da sağ kasık batma ağrıma oluyor bazns hareket ederken sende nasıldı

Bence çıkar ama sen bilirsin kuzum ben ilk idrarla yapmamıştım öylesine almıştım testi ablam arayıp hamile olduğunu söylemişti dedim bende yapayım şok olmuştum
Geleceği varsa oluyor işte kaçıncı haftanda öğrendin canım. Benim 30. Günüm bugün. Ama döndüm 24 olduğu için 6 gün gecikti

Amin canım inşallah benim çok ağrım yoktu hafif batma oluyo hala da var ama özellikle ilişki esnasında çok ağrım olmuştu 2 defa

Amin canım inşallah benim çok ağrım yoktu hafif batma oluyo hala da var ama özellikle ilişki esnasında çok ağrım olmuştu 2 defa
Tek taraflı kasık batması mi ?

İşte benimde böyle değişik bir şeyler olunca anladım. Daha önce de düşük yaptığım için ama tabi daha farkli bu sefer her zaman ayni olmaz.

Kızlar peki aranızda kusura bakmayın ama ishal gibi olan var mı ben 2 haftadır öyleyim sürekli küçük büyük tuvalet ihtiyacı duyuyorum

Kızlar 9 dakika sonra çektim fotoğrafını bi gölge var gibi ilk idrar değil bu arada bana mı var gibi geliyor bakar mısınız ? My_Moonlight06 Arzurana @

Eklentiler

• IMG_8739.jpeg
    186,9 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_8736.jpeg
    197,8 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_8727.jpeg
    202,5 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…