Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Benim de normalde reglime 1 hafta var. Aşırı kramp giriyo karnıma belim çok kötü ağrıyor. Ve dokununca göğüslerim ağrıyo. Ve çok fazla bağırsak hareketlerim var. Belki de erken regl belirtileridir. Normalde bu hafta doktora gittim korunmuyoruz ama olmuyor diye. İşin tuhafi bu ay taşındım falan derken eşimle de öyle çok biraraya gelme fırsatımız olmadı yani olursa çok şaşırırım. Acaba ihtimal var mıdır ki?

Umarım en kısa zamanda pozitifi görürsün canım Benimde adet olmama 2 gün var hafif göğüs ağrım şeffaf akıntım ara sıra da kasık ağrım var bakalım bekliyorum test yapmak için 😇
Canım selam. Şeffaf akıntı belirti miymiş? Benimde adetim biraz gecikti şeffaf akıntım var.

Ben hâlâ olmadım. 4 gün geçti. Hâla belirtim yok. Bugün ovulasyon testi yaptım silik çıktı:)) idrar testi elimde yok. Yılan hikayesine dönmez insaaalah 😅

Eklentiler

• IMG20240904085936.jpg
    IMG20240904085936.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 54
olabilir canım normalde yerleşme adete yakın veya adet günü olur ama dün biraz araştırırken bir hafta öncesinden de olan varmış. Erken döllenme filan olabilir.
Benim bir hafta önce oldu. 4 gün sürdü. Hâla adet olmadım. Adet üzerinden de 4 gün geçti. Hiç bir belirti yok. Ağrı ya da kasılma yok.

Öyle mi diyorsunuz 🤔 ben de öyle hissediyorum ama belkide kendimi mi kandırıyorum diye düşünüyorum bıktım vallaha. Sonuç istiyorum sonuuç 😅
Ben de kendimi hamile hissediyorum. Üstelik hiçbir belirtim yok. Kendimi kandırıyorum sanki. Ama bekliyorum. 30 ağustosta adet olmam lazımdı. Hâla test yapmadım.

X