Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

İnşallah gebesinizdir

Çok haklısın canım. Yumurtlama döneminde ara ara yaşardım bu ağrıyı ama yumurtlamadan sonra olup adete kadar sürünce ben de anlam veremiyorum. Gerçekten yumurta döllenmek istiyor da başaramıyor gibi bu tip belirtileri adet öncesi yoğun yaşadığım için artık hiçbir şeyi gebeliğe yormuyorum zaten bata yakın veya bat günü test yapıyorum sadece

ovulasyon testi mi yaptın ? evet öyle öğrenenler var ben de duydum. Gebelik testi denedin mi ?

Kızlar koyu sarı açık kahverengi gibi akıntım oldu katı bi şekilde ama enfeksiyon filan akıntısı değil biliyorum o akıntıyı adetime 1 hafta var yerleşme kanaması nasıl oluyor acaba ?

işte bu farklı belirtiler zaten bizi şüphelendiriyor. Bence bir test yapmalısın

Kızlar koyu sarı açık kahverengi gibi akıntım oldu katı bi şekilde ama enfeksiyon filan akıntısı değil biliyorum o akıntıyı adetime 1 hafta var yerleşme kanaması nasıl oluyor acaba ?
olabilir canım normalde yerleşme adete yakın veya adet günü olur ama dün biraz araştırırken bir hafta öncesinden de olan varmış. Erken döllenme filan olabilir.

olabilir canım normalde yerleşme adete yakın veya adet günü olur ama dün biraz araştırırken bir hafta öncesinden de olan varmış. Erken döllenme filan olabilir.
Ben erken yumurtlamış olabilirim zaten bu ay yumurtlama günümden 4 gün önce yumurtlama kanaması oldu bende ama test yapmıştım bu sabah yine dünkü ile aynıydı belki de yok bile. Kahvaerengi deyince herkes damla diyorlar bide benimki damla şeklinde değil akıntı şeklinde

Canım herkesde aynı olmuyordur eminim, herkesin tecrübesi farklı adet zamanı olmadığına göre korkmamıza da gerek yok büyük ihtimalle yerleşme diyebiliriz.

Tabi nadiren kist durumlarida oluyor.

Canım herkesde aynı olmuyordur eminim, herkesin tecrübesi farklı adet zamanı olmadığına göre korkmamıza da gerek yok büyük ihtimalle yerleşme diyebiliriz.

Tabi nadiren kist durumlarida oluyor.
Kist var bende kuzum sol yumurtalıkta 1 buçuk cm ondan da oluyor mu bilmiyordum

Yok hiç olmadı hamileydim doğum yapıcaktım bi o zaman böyle oldu nişan dedi annem kist 3 aydır var sanırım
Aslında çoğunlukla leke olur kistlerde de, akıntı başka bir şey sonuçta leke değildir akıntılar. Bence seninki erken döllenmeden mütevellit yerleşme Allah bilir tabi

Ayyyy yarın 6 gün kalmış oluyor yarında bişey çıkmazsa yavaş yavaş umudumu kaybedicem
Bak şimdiden söyleyeyim yarın çıkma ihtimali düşük bence bekle bir gün daha. Belki bir belirginlik olur. Hem akınti yerleşme ise hemen çıkmayabiliyor yerleşmeden bir kaç gün sonra test yapın derler hep

İnternetten erken gebelik testi sipariş ettim elimde son 1 test kaldı zaten yarın onu yaparım sonra beklerim testler gelene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…