Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

En mantıklısı kuzum bakalım inşallah görücez çift çizgileri az önce çok şiddetli sol kasık ağrım vardı şuna yalan oldu böyle gidip gidip geliyor deli olcam
İnşallah ben bu ay çok olumlu düşünüyorum kendimi kasmadan inşallah da bebişlerimiz sağlıkla rahmimize konmuştur bize sürpriz yaparlar

Kızlar ben ovulasyon takibi yaptım 19-20 pil 21 inde silikleşti herhalde çatlama olmuştur diye düşünüyorum 18-19-21 ilişki oldu değerlendirdik 22. Ünde çok fazla kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşadım sadece iki gün sık tuvalete çıkmam oldu bu hafta da ara ara kasık ve geçmeyen bel ağrım var bugüne reglime 3 gün var test yapayım derim kaset test yaptım negatif gibi bir kaç saat sonra burnunuzun dibine sokarsanız ince bi çizgi çıktı sizce nedir ? Daha önce hiç gebelik yaşamadım 1 seneden beri de deniyoruz

Canım yarın sabah tekrar yap hamile olabilirsin anlattıkların belirtiler onu gösteriyor. 10 gün olmuş sanırım daha yumurtlamadan sonra çok net göremezsin zaten varsa bile fotoğrafını at istersen bakalım

Canım yarın sabah tekrar yap hamile olabilirsin anlattıkların belirtiler onu gösteriyor. 10 gün olmuş sanırım daha yumurtlamadan sonra çok net göremezsin zaten varsa bile fotoğrafını at istersen bakalım
Resimde çok zor görünüyor gibi gerçekte de böyle ama görmek için kör oldum acaba görmek istediğim için mi görüyorum

Eklentiler

• IMG_3038.jpeg
    234,5 KB · Görüntüleme: 218
Resimde çok zor görünüyor gibi gerçekte de böyle ama görmek için kör oldum acaba görmek istediğim için mi görüyorum
Yok görünüyor zaten evet var gibi benimde ilk zamanlar 2 saat sonra çıkmıştı çizgi ertesi gün tekrar yaptım hemen çıktı yarın tekrar yap inşallah hamişsindir

Yok görünüyor zaten evet var gibi benimde ilk zamanlar 2 saat sonra çıkmıştı çizgi ertesi gün tekrar yaptım hemen çıktı yarın tekrar yap inşallah hamişsindir
Ay canım inşallah çok istiyorum inşallah vardır bel ağrım kaldı sadece başka bir belirtim de kalmadı korkmuyor da değilim akıntı filan da olmadı inşallah vardır

Bende kendi sorularıma cevap ararken konuya denk geldim çok benzer durumdayız bizde 10 aydır deniyoruz pazartesi günü regl olmam gereken gün. Bu sefer diğer dönemlerimden farklı karın ağrım yok kasık batması var sol tarafımda. Normalde regl öncesi ağrılı da geçerdi bu sefer hiç ağrım olmadı. Geçen gün bel ağrısından uyuyamadım. Ara ara da bacağım ağrıyor umutlanmak istemiyorum ama pazartesi de olmuyor
İnşallah hepimiz güzel haberler alırız benim içinde dua edin

Son düzenleme:
Dün adet olmam gerekiyordu. Bugün ise sabah bel ağrım oldu geçti. Şu an çok yoğun olmamakla birlikte beyaz akıntım var. Beklemedeyim. Bakalım ne olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…