Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Bebeğim renk yok kızarma yok pembelik yok , her zamanki gölge ama daha 9. Gün diye umudumu taze tutmaya çalışıyorum sen naptın ????
Baksana kuzum gerçi bu beklemiş hali ama son hali bu testin

Eklentiler

• IMG_9097.jpeg
    IMG_9097.jpeg
    134 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar gece karnım daha doğrusu vajina üzeri ve kasık bölgesi çok ağrıdı belimle beraber .. Sabah kalktım test yaptım bi şey diyemiyorum…
Bugün ilişkinin 10. Günü acaba kanda beta çıkar mı varsa ? Ağrı kesici , sıcak su vs yapıcam yapamıyorum ..

Eklentiler

• IMG_1040.jpeg
    IMG_1040.jpeg
    191,3 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar gece karnım daha doğrusu vajina üzeri ve kasık bölgesi çok ağrıdı belimle beraber .. Sabah kalktım test yaptım bi şey diyemiyorum…
Bugün ilişkinin 10. Günü acaba kanda beta çıkar mı varsa ? Ağrı kesici , sıcak su vs yapıcam yapamıyorum ..
Canım kanda çıkart yumurtlamanın 10 günüyse ama test için aynı şeyi söyleyemem

Selam kızlar. Benim sat 9 ağustos. Bat 6 eylül.
Geçen ay aşırı belirti ile negatifi gördüm. Bu ay sıfıra yakın belirti inşallah bebişi görürüz heheh 😅
Sadece 2 gündür kabızlık. Arada çok hafif kasık ağrısı. Başja da bir şey yok. Bakalım hayırlısı kolaylıkla olsun inşallah
Kuzum Buda bugün ki testlerim bakar mısın bi değişiklik var mı sence LunaLovegoodd LunaLovegoodd Arzurana Arzurana

Eklentiler

• IMG_9185.jpeg
    IMG_9185.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_9183.jpeg
    IMG_9183.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_9181.jpeg
    IMG_9181.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 34
Ahhhh bilsem kuzum bilsemmmm aynı sen gibiyim işte 😭 ama en azından tertemiz değil az da olsa bi şey var diye kendimizi avutabiliriz :)))

Ahhhh bilsem kuzum bilsemmmm aynı sen gibiyim işte 😭 ama en azından tertemiz değil az da olsa bi şey var diye kendimizi avutabiliriz :)))
Yükleyince kalitesi bozuluyor fotoğrafların aslında daha belli bekleyelim dedi eşim bir kaç gün daha

Bebeiim. Bir gün gecikmede belirgin bi çizgi görmek daha iyi olabilirdii. Ama yine de bekle geç döllenme olabilirr 🥰
Bu arada benim beta düştü. Kimyasal gebelikmiş. Adet de oldum. Sağlık olsun her şeyden önemliisi 🥰
Ama kimyasalın üstüne hemen hamile kalmıştım ben geçen sene daha kolay oluyormuş kuzum denemeye devam et bence hakkımızda hayırlısı olsun 😍

Bugün adetimin üzerinden 10 gün geçti. 7 Eylül de kan testi verdim negatif çıktı. Dün dr'a gittim vajinal muayeneye baktı. Rahmin kalınlaşmış adet yakın dedi. Rahim iyi, yumurtalık iyi dedi. Tarlusal yazdı. Ben bugün de adet olmadım. Bugün biraz yorgunluk ve uyku hali hissediyorum. Tarlusal içip icmeme konusunda kararsızım. Adet ağrım ya da göğüs hassasiyeti de yok.

X