Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Merhaba, inşallah hepinizin gönlüne göre olur, güzel haberler alırsınız. :)

20240908_053516.jpg

Bu testi bugün, yani ilişkiden 8 gün sonra, adete 6-7 gün kalmışken yaptım. İkinci çizgi hemen çıktı.

3 gündür aşırı gazım vardı. Sağ kasığımda taş varmış gibi ağırlık hissi vardı. Sabah da kremsi beyaz az bir akıntı olunca dayanamayıp yaptım ama güvenemedim de
Freely strip test. Kullanan var mı acaba? Yanlış pozitif veren testlerden midir?

Merhaba, inşallah hepinizin gönlüne göre olur, güzel haberler alırsınız. :)

Eki Görüntüle 3476419
Bu testi bugün, yani ilişkiden 8 gün sonra, adete 6-7 gün kalmışken yaptım. İkinci çizgi hemen çıktı.

3 gündür aşırı gazım vardı. Sağ kasığımda taş varmış gibi ağırlık hissi vardı. Sabah da kremsi beyaz az bir akıntı olunca dayanamayıp yaptım ama güvenemedim de
Freely strip test. Kullanan var mı acaba? Yanlış pozitif veren testlerden midir?

Aynı anda aynı günde yapmışız ilişkinin 8. Günü , taş var hissi , gaz ve akıntı :) seninkinde bariz var kuzum 😍 testlere güven olmaz her gün yapıp artışı koyulaşmaya takip et ve adet günü koşa koşa kan ver😍

Seninkinde de bir gölge çizgi var gibi. İnşallah olumlu sonuç alırsın 🙏
Ben böyle pozitif görüp görüp sonra adet oluyorum genelde ama bu sefer biraz daha farklı hissediyorum.
Yarın birkaç farklı test alacağım. Doktora gidene kadar şaşı olana kadar test incelerim artık bu hafta 😅
8. Gün testi kızlar artımed strip

Seninkinde de bir gölge çizgi var gibi. İnşallah olumlu sonuç alırsın 🙏
Ben böyle pozitif görüp görüp sonra adet oluyorum genelde ama bu sefer biraz daha farklı hissediyorum.
Yarın birkaç farklı test alacağım. Doktora gidene kadar şaşı olana kadar test incelerim artık bu hafta 😅
Ben de öyle oluyorum testlerde silik görüp adet olmak.. Bu ay üşüyorum, vajen üstünde baskı gibi bir his var ve adet olacak gibi ağrı .. dün ve bugünde akıntı oldu az krem gibi.. o sebeple acaba mı diyorum 🤲

Kızlar acil bi şey sorcam böyle minicik nokta şeklinde tutunma kanaması lekesi olur mu ? Karnım ağrıyor adet ya da yumurtlama döneminde değilim lavaboda farkettim şimdi böyle kırmızı uçlu kalemle değdirip çekmişim gibi bi nokta varda 😎
Canım yine yazıyorum bende olmuştu bir kere oldu iç camasirinda beyaz akıntı içinde minik nokta nokta pempelik ben işte onu yumurtluyorum sandım vajina ağrısı da vardı işte. Sonra bu akıntıdan iki gün sonra filan test yaptım pozitif çıktı. Ne kadar devam etmese de pozitiftim

Canım yine yazıyorum bende olmuştu bir kere oldu iç camasirinda beyaz akıntı içinde minik nokta nokta pempelik ben işte onu yumurtluyorum sandım vajina ağrısı da vardı işte. Sonra bu akıntıdan iki gün sonra filan test yaptım pozitif çıktı. Ne kadar devam etmese de pozitiftim
Ayyyy bir tane kalem ucu pembe nokta vardı tek bir yaaa nasıl umutlandım😭

Kızlar 9. Gün testi yaptım biliyorum erken ama aklımda kalacağına …. 😅

Eklentiler

• 90f53398-4d8f-442e-8910-688d62811e68.jpeg
    90f53398-4d8f-442e-8910-688d62811e68.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 67
17 agustos da adet olmuştum
Ama 28 veya 26 gün sürdüğünden 11 12 13 14 eylül bu aralar adet olmam lazım
Saglı sollu kramp seklinde başladı erken başladı belirti
3 gündür de adet olcam gibi agrı oluyo
Sabahları aç olduğum için mide bulantısı oluyodu
Bilmiyorum psıkolojık mi
Yarın sabah test yapmayı düşünüyorum

17 agustos da adet olmuştum
Ama 28 veya 26 gün sürdüğünden 11 12 13 14 eylül bu aralar adet olmam lazım
Saglı sollu kramp seklinde başladı erken başladı belirti
3 gündür de adet olcam gibi agrı oluyo
Sabahları aç olduğum için mide bulantısı oluyodu
Bilmiyorum psıkolojık mi
Yarın sabah test yapmayı düşünüyorum
Bende aynı şekildeyim yap bizi de bilgilendir çanımm

Bebeğim renk yok kızarma yok pembelik yok , her zamanki gölge ama daha 9. Gün diye umudumu taze tutmaya çalışıyorum sen naptın ????
Bende yaptım bugün ama yine gölge var pembelik filan yok diye bende güvenmiyorum adet de olmadım olcak gibi oluyorum sulu akıntım oluyor anlamadım kuzum

X