Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Bugün 10. gün ben de Predictor yaptım .. Yine ne desem boş bir test, acaba koyulaşır mı erken mi diyorum da üstünde 6 gün kala diyor benim de tahmini 6/7 günüm var
Valla kuzum bilemedim benim en son yaptığım test bariz belliydi sanırım adet oldum ama tuhaf bi şekilde hiç karın ağrısı yok bak bu şekildeydi en iyisi adetin geçmesini bekle bence

Eklentiler

• IMG_9214.jpeg
    IMG_9214.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar umarım bu ay çift çizgi görüp hepimiz mutlu oluruz 💕 sat 15 Ağustos bat 15 Eylül 24 Ağustos da rahim filmi çektirdim 26 Ağustos da doktora gittiğimde sağ tarafta 15 mm gördü ev uygun olmadığı için 29-30 Eylül üst üste 2 gün değerlendirebildik bata 13 gün kala göğüs hassasiyeti başladı sol tarafım özellikle aşırı hassas ve ağrılı ilk defa böyle birşey yaşıyorum bata 5 gün kala predictor erken gebelik testi yaptım tabiki negatif çıktı 🙃 son iki gündür de adet ağrısı yaşıyorum her an geldi gelecek gibi beklemedeyim

Kızlar dün adetime 8 gün vardı test yaptım iki dakika sonra yok diye bıraktım akşam sonra daha demin baktım silik çizgi sizce varımdır birşey
IMG_2122.jpeg

Kızlar dün adetime 8 gün vardı test yaptım iki dakika sonra yok diye bıraktım akşam sonra daha demin baktım silik çizgi sizce varımdır birşey
Eki Görüntüle 3477641
Belki kuruma çizgisidir dıyecegım ama onu da anlamıyorum pek ben hamilelik yoksa hiç çıkmaz bence ama bilemedim canım bence ya gününe bir iki gün kala tekrarla yada gecınce falan yap daha garanti olsun

Belki kuruma çizgisidir dıyecegım ama onu da anlamıyorum pek ben hamilelik yoksa hiç çıkmaz bence ama bilemedim canım bence ya gününe bir iki gün kala tekrarla yada gecınce falan yap daha garanti olsun
Bence de öyle yapacam yine yaptım 3 dk bekledim yine silik çıktı acaba negatif olsa bile çıkar mı yine de silik

Regl belirtisi mi bilmem. İki gündür gazım ve şişkinlik oluyor o kadar. 12 gün geçti. 7. Gün kan verdim negatif. Olmazsam bir kaç gün sonra kan vereceğim.

Geç döllenmedir belki canım inşallah vardır
İnşaallah. Sabırla bekliyorum. Değerim 0 çıktı o yüzden pek umutlu değilim ama günler de geçiyor. Bir şekilde tekrardan kan vermek zorundayım. Dr tarlusal yazdı. Rahim kalınlaşmış adet yakın dedi. 3 gün önce demişti. Ben kan vereli 5 gün oldu.

İnşaallah. Sabırla bekliyorum. Değerim 0 çıktı o yüzden pek umutlu değilim ama günler de geçiyor. Bir şekilde tekrardan kan vermek zorundayım. Dr tarlusal yazdı. Rahim kalınlaşmış adet yakın dedi. 3 gün önce demişti. Ben kan vereli 5 gün oldu.
İnşallah vardır bende sabırsızlıkla bekliyorum test yapmaya korkuyorum negatif çıkacak diye yarın olmam gerekiyor ama hiç belirtisi de yok

Afedersiniz açık olacak biraz iç çamaşırıma leke şeklinde açık pembe kahve arası birşeyler gelmiş ped taktım ne olur ne olmaz acaba regl başlangıcımıdır genelde reglim yoğun şeklinde başlar

Ne yaptın kuzum kan verdin mi? Benim regl bugün yada yarın gelen giden yok tek belirti göğüs hassasiyeti ve etrafında kabarcıkların belirginleşmesi , bide damarların belirginliği o kadar 🫠
Yok canım adet günü vericem teste sıkıntı mı var diye 4 tane 6 gün öncesine kadar %99 belli olandan yaptım hepsi silik dün akşam ve bugün yaptığım belirginleşti hele de bugün yaptığım saha fazla belli oldu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum yada adetimin ilk günü çarşamba günü inşallah güzel haberler alırız bana herkes var bence 4 testte yanıltmaz diyor
Afedersiniz açık olacak biraz iç çamaşırıma leke şeklinde açık pembe kahve arası birşeyler gelmiş ped taktım ne olur ne olmaz acaba regl başlangıcımıdır genelde reglim yoğun şeklinde başlar
O lekelenme kahverengi adet günlerinin sonunda oluyor çoğunlukla hiç böyle ilk başta karşılaştın mı yada belirtilerin var mı

Yok canım adet günü vericem teste sıkıntı mı var diye 4 tane 6 gün öncesine kadar %99 belli olandan yaptım hepsi silik dün akşam ve bugün yaptığım belirginleşti hele de bugün yaptığım saha fazla belli oldu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum yada adetimin ilk günü çarşamba günü inşallah güzel haberler alırız bana herkes var bence 4 testte yanıltmaz diyor

O lekelenme kahverengi adet günlerinin sonunda oluyor çoğunlukla hiç böyle ilk başta karşılaştın mı yada belirtilerin var mı
Yok hiç karşılaşmazdım dediğim gibi genelde adetim yoğun kırmızı şeklinde direk başlar pembe kahve leke arasında birşey. Belirtim ise sadece yumurtalamadan itibaren göğüs hassasiyeti kabarcıklarının belirginleşmesi damarların belirginleşmesi o kadar. Reglm de yarın başlaması gerekiyordu bu arada. Yok ben sanırım kırmızıları göreceğim.. senin adına çok sevindim ❤️🥰

X