hadi kizlar bebisimiz olursa adini ne koyalim

bizde ikiz olacak diye düşünüyoruz inşallah :)
kız olursa : Nehir
erkek olursa: Emir

Canım benim. İnşallah en kısa zamanda anne olursun. 6 sene dile kolay. Şu anda bi tedavi uygulanıyormu?

hasibecim ben zaten ikitane düşük ve karnımda bebğimi kaybettim tedavisi hamilelikteymiş bu yüzden çıldırıyorum kızım olacak adıda aımaktı yani öyle olacaktısenağlama

Allah nasip ederde olursa eger insallaahhh
kiz olursa gulcem
erkek olursa ya duhacem yada kayra olur
insallahh hepimizin bu isimlerde yasayan bebeklerimiz olur.

benim erkek olursa Hasan Ege ( hasan babasının ismi)
kız olursa eşim ben koyucam dedi ama sanırım ece istiyor.
ben bide bişey sormak istiorum
ege,ece isimleri kuranda geçiyormuuuu

su anki oglum ismi yusuf iki bucuk yasinda
erkek kardesi olursa da ben koycam kiz olursa da ben cunku esim oglumuzun ismini koydu ve kiz olursa ayse koycam dedi ikinci yani annesnin ismi ama ben koymucam hic bosuna ugrasmasin o kadar kotu sozden sonra kayinvalidenin asla koymam

benim de gönlümden geçen kız olursa ceylin..erkek olursa aras yada cansın...ama eşim aras ismine pek sıcak bakmıyor..cansın ismide yabancı isim gibiymiş ama çok manidar geliyo bana çünkü benim canım olacak o........

gebe kalmadan önce oğlum olursa batuhan kızım olursa banu koyucam diyordum şi,mdi rabbim bana bir kız nasip etti ama banu isminde karasızım eşimde istemiyor zatem off ya gerçekten isim bulmak ne zormuş hiçbir ismi güzel kızıma layık göremiyorum :)

Ayyy Rabbim O Günleri Gösterirde Sağlikli Ve Hayirli Bebişlerim Olursa Oğlumun adını Emin Kizimınkinide Elif Diye Düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…